Skocz do zawartości

VI Zlot Kujawsko Pomorski w Okoninach -lista chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,i nasze marudzenia wyszły na dobre.Pogoda chyba odpószczać zaczyna,bo dziś super było.Oby odtajał śnieg i zdążyły pola obsuszyć się co byście mogli spokojnie ,bez nerw stanąć i sie integrować. :ok:

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozmawiałem z Piotrem z Tucholi. Jutro pojedzie do Białej obgada i obejrzy. Da znać.

 

Witam, Piotrku czekamy na twoje informacje, a że ta informacja jest Najwyższej Wagi to chyba w tym momencie nie podlega żadnej dyskusji gdyż czasu jaki nam pozostał do rozpoczęcia sezonu pozostało już tylko 143 godziny i 26 minut  co niektórzy będą wiedzieli co zrobić z tymi 26 minutami.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono   :hej: 
Jak Mariusz wspominał to mam pojechać i zobaczyć pole w Białej. Jestem wstępnie po rozmowie telefonicznej z Panem. Około 14 dzisiaj jadę po gościa i razem jedziemy zobaczyć pole, jest pozytywnie nastawiony na nasz przyjazd. resztę opisze po powrocie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my całą sobotę i niedzielę w przyczepce. Szykujemy się ostro.  :yay: ...jest coraz lepiej

Mariusz u nas to samo , siedzimy w cepce od wczoraj i z podziwu wychodzimy jakim cudem jest taki bałagan jak nikt nic nie robił przez całą zimę  :hmm: .

Wczoraj oczywiście w domu zadyma bo dzieciaki chciały spać w przyczepce .

Mam nadzieje że uda mi się wstawić daszek przed wyjazdem na VI zlot bo jak nie to będziemy niebo oglądać na żywo :]  .

Czekamy na wieści od Mocarz28.

 

p.s. szykuj szykuj bo zwiedzających pewnie będziesz miał sporo  :yay:  :yay:  :yay:  .

Edytowane przez Witki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dzisiaj po prostu bajka mimo ,że jeszcze czuć ten chłód  :mikolaj: - to w końcu mamy długo oczekujące słońce B) .

 

A u nas dzisiaj padał  śnieg . Mam nadzieję , że już ostatni raz .

Czekamy na wieści od Piotrusia .

Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niecierpliwych.

Byłem, widziałem i powiem tak: pole małe, ale spokojnie 15 cepek się zmieści. Co do warunków:

na dzień dzisiejszy śniegu około 20 cm. Na obrzeżach pola już nie ma śniegu bo grunt leci po skosie czyli lekko z górki, ale tam rosną drzewa. Gdybyśmy chcieli ustawić tam przyczepy, to podłoże jest miękkie i na pewno by się zapadały i jest tam mało miejsca do manewrowania samochodem więc musielibyśmy wszyscy ustawiać je ręcznie. Co do sanitariatów to powiem jedno: :pupa: 

Właściciel mówi, że prądu wystarczy, śmietników nie zapewnia, ale za to odpłatnie daje drewno na ognisko. Woda na pewno zimna, może letnia bo z bojlera z grzałką stojącego na dworze.

Co do ceny to chciał na nas zarobić tysiąc złotych, ale stanęło na 25 zł za dobę od składu, czyli przyczepa, samochód, prąd, dwóch dorosłych, dzieci gratis.

Proszę o opinie z waszej strony, jestem umówiony na jutro odnośnie zaklepania.

Z mojej strony jestem bardziej za NIE  jak TAK

Fotki będą jeszcze dziś.( małe problemy techniczne )

Jest jeszcze propozycja od Tymara  Okoniny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to  :pupa: .Wielkie dzięki dla mocarza , bo dzięki temu jest jasność. Czyli OKONINY. 

Dla przypomnienia zloty nasze lokalne ( też w kwietniu) były w takich miejscach jak np. Swornegacie -gdzie nie było ,ani świetlicy ,ani cywilizowanego WC, a woda była ciepła jak pan napalił w piecu - może nie było wtedy tak długiej zimy i śniegu ale w nocy też nieźle przymroziło. Myślę ,że dla takich wariatów jak my coś się znajdzie , a z resztą jakoś sobie poradzimy - jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku chyba lepsze Okoniny, jak mawiają "lepszy swój wróg niż obcy". Przy tej pogodzie chyba nie jest to do końca kwestia kosztów, ale warunków. W Okoninach istotna jest czysta świetlica z czystymi kiblami. Dojazd do pola jest też utwardzony - tu może by się dogadać, żeby poustawiać się wyżej na twardym, a nie zjeżdżać do jeziora.

Mimo przecieności aury jestem nadal chętny do wyjazdu ;)

 

Mariusz, dzwoń jutro do Solca :)

 

W tym przypadku chyba lepsze Okoniny, jak mawiają "lepszy swój wróg niż obcy". Przy tej pogodzie chyba nie jest to do końca kwestia kosztów, ale warunków. W Okoninach istotna jest czysta świetlica z czystymi kiblami. Dojazd do pola jest też utwardzony - tu może by się dogadać, żeby poustawiać się wyżej na twardym, a nie zjeżdżać do jeziora.

Mimo przecieności aury jestem nadal chętny do wyjazdu ;)

 

Mariusz, dzwoń jutro do Solca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.