Skocz do zawartości

Ubezpieczenie assistance - Europa - konkretne oferty


Rekomendowane odpowiedzi

Kielek, chciałbym się odnieść do tego co napisałeś ale nie pokumałem o co Ci chodzi. Czy nie pomogą poza polską w ogóle jako adac czy pod tym numerem? Na karcie adac mam nr tel do niemiec i tam się zgłaszam, nie interesują mnie jakieś inne numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kielek, chciałbym się odnieść do tego co napisałeś ale nie pokumałem o co Ci chodzi. Czy nie pomogą poza polską w ogóle jako adac czy pod tym numerem? Na karcie adac mam nr tel do niemiec i tam się zgłaszam, nie interesują mnie jakieś inne numery.

Wszystko się zgadza. Podany numer jest w jęz. polskim ale tylko do awarii na terenie Polski. Wszystkie awarie za granicą zgłaszasz tak jak pisałeś w Monachum i po niemiecku i tu dupa bo u mnie z językami kicha. Jak pisałem możliwe że również wróce do ADAC :) Potrzebuję jakiegoś assistance za granicą z centrum alarmowym w języku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem, jak wygląda sytuacja przy nowym aucie. Mam dwa assistance, jeden z PZU drugi od leasingu. Dodatkowo gwarancję mobilności skody do 4 lat. Teraz nie wiem, czy ADAC w moim wypadku zda egzamin. Czy ADAC odholuje auto do serwisu Skody a tam auto naprawią?

 

Jak będę jechać za granicę, trzeba będzie przygotować wszystkie nr do assistance i do skody gdzie mam zgłaszać awarię ;D

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz warunki tej gwarancji mobilności, ja mam w cytrynie assistance ale jak coś z autem się stanie, np choinka na desce i auto zgaśnie, albo bez powodu nie mogę zapalić to dzwonie do nich i ciągną do aso i na gwarancji robią. Ale np jak mam wypadek, albo braknie mi wachy to już się nie łapie. Albo jak w przyczepie coś padnie to żadne assistance nie obejmuje. Assistance z leasingu było w tej cenie co pełny pakiet adac to nawet go nie rozważałem. Kupując adac zdublujesz to z leasingu ale będziesz miał większy zakres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz warunki tej gwarancji mobilności, ja mam w cytrynie assistance ale jak coś z autem się stanie, np choinka na desce i auto zgaśnie, albo bez powodu nie mogę zapalić to dzwonie do nich i ciągną do aso i na gwarancji robią. Ale np jak mam wypadek, albo braknie mi wachy to już się nie łapie. Albo jak w przyczepie coś padnie to żadne assistance nie obejmuje. Assistance z leasingu było w tej cenie co pełny pakiet adac to nawet go nie rozważałem. Kupując adac zdublujesz to z leasingu ale będziesz miał większy zakres

Pakiet assistance z leasingu dostałem za free, w ramach współpracy z tym konkretnym leasingiem. Muszę przeczytać regulamin tej gwarancji mobilności i sprwadzić limity kilometrów w assistancach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ADAC sam język polski nie wystarczy, w tygodniu i do 18stej z tego co pamietam przyjmują zgłoszenia po polsku, po 18tej dzwonimy do Monachium, a tam minimum angielski. Zgłaszałem dwa razy, raz w pełni po Polsku (rano), raz wieczorem po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy obejmuje przyczepe, bo jak nie to na wyjazd dobrzeby dokupić

Te pakiet za freee często są baaardzo ubogie

 

Chyba jakiś platynowy wg ich nomenklatury.

Będę mieć chwilę to wszystko przeczytam na spokojnie ;)

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś platynowy wg ich nomenklatury.

Będę mieć chwilę to wszystko przeczytam na spokojnie ;)

Każdy asistance powinien dotyczyć zestawu. Jak przyjedzie laweta, samochód na lawetę, przyczepa na hak i w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja mobilności w Skodzie obejmuje też brak paliwa, awarię akumulatora, uszkodzoną oponę i bezpłatną naprawę w okresie gwarancyjnym. Więc nie wiem, czy potrzebny mi ADAC - przynajmniej w okresie gwarancji.

 

Sprawdziłem, assistance nie mam w PZU tylko ergo hestii. Pakiet prestiż, holowanie w Polsce bez limitu, za granicą do 500 km, holowanie przyczepy, podró do miejsca docelowego, powrót do domu, auto zastępcze itp

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego że mam barierę językową. Słabo mówię po angielsku a w sytuacji stresowej kiedy trzeba wyjaśnić co się stało mógł by być problem. 

 

 

to trochę wstyd  :wrrr:

 

Zgłaszałem dwa razy, raz w pełni po Polsku (rano), raz wieczorem po angielsku.

 

angielski działa w każdym kraju, sprawdzone w niemczech, węgrzech, włoszech, rumunii i francji - samochody solo i w zestawie 

 

Każdy asistance powinien dotyczyć zestawu. Jak przyjedzie laweta, samochód na lawetę, przyczepa na hak i w drogę.

 

i dotyczy, nie spotkałem assistance które by wykluczało ogona 

 

 

 

ADAC ma sporo wyjątków i zastrzeżeń i dziwnych zapisów, trzeba poczytać o tym żeby wiedzieć co zgłaszać i jak gadać żeby uzyskać to co się chce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ADAC ma sporo wyjątków i zastrzeżeń i dziwnych zapisów, trzeba poczytać o tym żeby wiedzieć co zgłaszać i jak gadać żeby uzyskać to co się chce

Np? Bo chyba wiesz coś więcej ode mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.