Skocz do zawartości

Ubezpieczenie assistance - Europa - konkretne oferty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

odgrzeje Temat 

Potrzebuje ASSISTANCE tylko na przyczepę   nie na auto gdyż nie jestem jego właścicelem i auto mnie nie interesuje  i może sobobie zostac na wyjeździe ale przyczepa jest moja własnością i potrezbuje żeby ktoś się nią zajął jak się coś stanie.  

Mam  na nią AC w hestia ale oni nie dają Assistance do przyczepy. 

 

 

Czy mamy już odpowiedź na pytanie  Gdzie i jak wykupić assistance na 20 dni na samą przyczepę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, kalumet napisał:

Polecam ADAC. Rok temu gość wezwał na kemping, bo mu w przyczepie powietrza w kole zabrakło i tez przyjechało :). Napompowali i pojechali :D

Rozczaruję Cię. Adac obcokrajowcy nie mogą już wykupić, tylko niemcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jako kontynuacja działa. Tylko nowych nie można. 

 

Starter to niby polskie adac, współpracują. Teraz nie pamiętam bo też pare lat temu zacząłem płacić adac, ale porównując to niemieckie miało dużo lepsze warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacekzoo napisał:

Tak, jako kontynuacja działa. Tylko nowych nie można. 

 

Starter to niby polskie adac, współpracują. Teraz nie pamiętam bo też pare lat temu zacząłem płacić adac, ale porównując to niemieckie miało dużo lepsze warunki

Zgadza się. Dla mnie najważniejsze było, że ochrona jest dla osoby, a nie na samochód. W Polsce niestety takiego ubezpieczenia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kalumet napisał:

Dla mnie najważniejsze było, że ochrona jest dla osoby, a nie na samochód. W Polsce niestety takiego ubezpieczenia nie ma.

Jest, SOS PZMOT. 

Mam na siebie, kiedyś mialem na auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, strus251 napisał:

Jest, SOS PZMOT. 

Mam na siebie

Tak, tylko to holowanie raz w roku pod dom jest nie na Ciebie, a na jeden konkretny samochód, który musisz zadeklarować przy zawieraniu ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nic nie deklarowalem. Mam na siebie, nie na auto. Po zmianie auta nawet im tego nie mowilem a jak potrzebowalem pomocy to udzielili. 

 

No chyba że nie wiem o czym piszesz, ale nie podawalem żadnych danych auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, strus251 napisał:

Po zmianie auta nawet im tego nie mowilem a jak potrzebowalem pomocy to udzielili. 

Takie zwykłe holowanie z bardzo ograniczoną liczbą kilometrów (najczęściej do najbliższego warsztatu) to jest w każdym assistance. Miałem na myśli usługę dostępną w pakiecie VIP:

raz w roku, zamiast transportu pojazdu do warsztatu (i usług przysługujących w jego następstwie)

transport wskazanego uprzednio pojazdu do miejsca zamieszkania (najwcześniej po 2 tygodniach od początku polisy) - cytat ze strony PZM Assistance. Aby skorzystać z tej opcji, musisz prze zawieraniu ubezpieczenie zadeklarować nr rej pojazdu, którego ma dotyczyć holowanie.

Ten wariant też nie jest zresztą doskonały - holowanie do miejsca zamieszkania jest możliwe tylko na terytorium PL.

Edytowane przez sailor69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Widzę, że tema umarł...

Jestem zainteresowany krótkoterminowym asistance PZMot. Można w rozsądnych pieniądzach kupić na jeden miesiąc asistance działające za granicami kraju obejmujące samochód z przyczepą. 

Ktoś korzystał, lub się dokładniej interesował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.