Skocz do zawartości

Ubezpieczenie assistance - Europa - konkretne oferty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To nie jest pakiet auta tylko osoby, zachorujesz odstawią Ci rodzine do domu, awaria auta ściągną i jak się da naprawić podajrze w dwa dni to naprawiają i partycypują w kosztach, a jak się nie da to na lohre i do domu. Pod domem akumulator Ci padnie to przyjadą uruchomić. Zatrzaśniesz kluczyki też Ci otworzą. Wszystkie takie dziwne rzeczy, a nawet jak jesteś w szpitalu to ściągają rodzine i dają im hotel. Mi załatwiał wujek, ale można też przez neta, tylko ja nie potrafiłem znaleźć. Pełny pakiet 88€

Poza tym to nie jest jaki tako typowo asistance, płacàc wchodzisz do klubu i masz jeszcze inne binusy, nawet nie wiem jakie, a asiistance tak jakby przy okazji.

Tylko jakbyś to chciał kupić to nie kupuj w starterze, sygnują się adac ale to jest calkiem coś innego, w necie czytałem że ludzie się nacięli i w razie problemów mieli z tym kłopot

 

Mam jakieś tłumaczone przez Macieja Bienerta OWU ADAC i wg. mnie nie obowiązuje ono pod domem. Musisz być w podróży minimum 50km od miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pakiet auta tylko osoby, zachorujesz odstawią Ci rodzine do domu, awaria auta ściągną i jak się da naprawić podajrze w dwa dni to naprawiają i partycypują w kosztach, a jak się nie da to na lohre i do domu. Pod domem akumulator Ci padnie to przyjadą uruchomić. Zatrzaśniesz kluczyki też Ci otworzą. Wszystkie takie dziwne rzeczy, a nawet jak jesteś w szpitalu to ściągają rodzine i dają im hotel. Mi załatwiał wujek, ale można też przez neta, tylko ja nie potrafiłem znaleźć. Pełny pakiet 88€

Poza tym to nie jest jaki tako typowo asistance, płacàc wchodzisz do klubu i masz jeszcze inne binusy, nawet nie wiem jakie, a asiistance tak jakby przy okazji.

Tylko jakbyś to chciał kupić to nie kupuj w starterze, sygnują się adac ale to jest calkiem coś innego, w necie czytałem że ludzie się nacięli i w razie problemów mieli z tym kłopot

 

 

Ile płaciłeś za te ADAC? Gdzie kupowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś tłumaczone przez Macieja Bienerta OWU ADAC i wg. mnie nie obowiązuje ono pod domem. Musisz być w podróży minimum 50km od miejsca zamieszkania.

Ja nie uruchomiłem samochodu 15km od domu ... za 30 ADAC przysłało mi pomoc. Drugi raz ściągałem teścia 25 km od domu, samochód plus przyczepa wyładowały w ogródku. Przedłużam grzecznie co roku bo działa. Pozwoliło mi tez wyrzucić podnośniki i ciężką żabę z przyczepy. Po co mam sam zmienić koło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest polskie centrum alarmowe?

tzn ADAC Polska. Tam gdzie zgłaszasz awarię na terenie Polski. Czy ADAC nie ma ograniczenia wiekowego samochodu ?

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma adac w polsce, starter się nimi posiłkuje, ale to jest coś innego. Zgłaszasz bezpośrednio do monachium. Jeszcze raz napisze, nie ma znaczenia czym jedziesz bo to jest przypisane do osoby nie do auta, możesz jechać końskom zaprzęgiem i jak złapiesz gume to przyjadą, tak mi się wydaje :P ale auto nieważne jakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma adac w polsce, starter się nimi posiłkuje, ale to jest coś innego. Zgłaszasz bezpośrednio do monachium. 

Kolego coś mnie wkręcasz a przy okazji innych Proszę Cię zadzwoń w dni powszednie +48 618319888. Wypowiadając się na jakiś temat trzeba najpierw rozeznać temat a później udzielać rad bo inaczej można komuś zaszkodzić.

 

P.S. Posiadałem ADAC 3 lata ale zrezygnowałem. Żart sytuacyjny :)

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego że mam barierę językową. Słabo mówię po angielsku a w sytuacji stresowej kiedy trzeba wyjaśnić co się stało mógł by być problem. dzwoniłem kiedyś pod numer który podałem wyżej i mi powiedzieli, że oni mi nie pomogą jak się coś stanie poza Polską. Poza tym oni pracują chyba tylko do 16.00 później tylko Monachium. Jak dopytywałem szczegóły to okazało się że w prawie każdym kraju jest centrum alarmowe ADAC gdzie w godzinach urzędowania mówisz w języku niemieckim i kraju w którym się znajdujesz a później tylko w Monachium po niemiecku chyba że przyjmujący mówi po angielsku ale to nie jest ich obowiązek. Powód drugi to ostatnio na różnych forach pojawiło się wiele negatywnych opini na temat tej firmy - ale myślę że to bardziej indywidualne odczucia ludzi którzy mieli problemy. Jednak coś musi być na rzeczy skoro 4-5 lat temu pisali tylko dobrze a teraz już nie. :(

 

 

P.S. Myślę że jak nie znajdę nic w Polsce to wrócę do ADAC a póżniej za pomocą 1000 znajomych będę próbował się z nimi dogadać :)

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.