Skocz do zawartości

Ubezpieczenie assistance - Europa - konkretne oferty


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Tak sie włączę do tematu.

Otóz zastanawiam sięnad assistance w starter24. I nie wiem czy lepiej wybrac opcje Comfort za 199 zł na cąly rok czy Comfort na 15 dni za 160zł. Obie oferty wygladaj aidentycznie jeśłi chodiz i ozakres ubezpieczenia. Róznica jest niewielka a mama assistance na cały rok.

Możecie mi podpwiedziec czy jest gdzies jakiś kruczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ze względu na wyjazd na chorwacje za tydzień do sibenika wykupiłem ubezpieczenie asistance w pzu auto pomoc w wersji rozszerzonej tj super zagranica na toyote corolle ubezpieczenie na jeden rok przy stawce 366 zł za 12 miesięcy z dodatkową klauzulą o zwiększeniu limitu holowania zepsutego pojazdu do 1000 km  od granicy naszego kraju w cenie polisy ubezpieczenie dotyczy holownika i przyczepy ciągnionej przez niego pod warunkiem że przyczepa jest sprawna a holownik zdechnięty na amen no chyba że naprawią na miejscu holownik to wtedy ciągniesz cepke normalnie tak przynajmniej wyjaśnili mi w pzu mam nadzieje że nie będe musiał korzystać z tej polisy ale lepiej dmuchać na zimne przyczepki nie ubezpieczałem osobno bo pzu za przyczepke żąda160 zł a holowanie zepsutej cepki obowiązuje tylko do 150 km licze na przychylność losu i że cepka nie zdechnie po drodze............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podstawowej opcji 100km w polsce i za granicą a przyczepa sie nie zaopiekują, ale podobno można sie dogadać. mi raczej chodzi o naprae auta bym doczłapałsię do domu lub chociaż do Polski. ale odpukać mam nadzieje że nic si enie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podstawowej opcji 100km w polsce i za granicą a przyczepa sie nie zaopiekują, ale podobno można sie dogadać. mi raczej chodzi o naprae auta bym doczłapałsię do domu lub chociaż do Polski. ale odpukać mam nadzieje że nic si enie stanie.

To po co komus takie ubezpieczenie ......chyba tylko dla lepszego samopoczucia.

A można sie dogadac to zawsze wychodzi drożej jak wezwać drugi holownik :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starter24 podobnie jak adac nastawiony jest na naprawe na drodze a dopiero w drugiej kolejności na holowanie. właśnie po to jest to ubezpieczenie.

jade na łotwe - 500km od domu i 300km od polski. poza tym ubezpieczenie jest na cąły rok... więc jak mi padnie aku lub zamarznie odma to nie będe się zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to naprawdę jest wcześniej pisali inaczej;;;;;;;; Napisano 18 listopad 2013 - 16:49

odp. od startera:

 

"... Szczegółowe warunki i ceny pakietów Starter Assistance znajdują się na stronie www.starter24.pl.

W każdym pakiecie, jeżeli w momencie wystąpienia zdarzenia ubezpieczony pojazd ciągnął przyczepę kempingową, Ubezpieczyciel organizuje i pokrywa koszty transportu przyczepy na takich samych warunkach jak określone dla świadczenia holowanie podstawowe ubezpieczonego pojazdu.
W dolnej części głównej strony internetowej można odnaleźć Ogólne Warunki Starter Assistance (OWU).
Ubezpieczeniem mogą być objęte samochody o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 2599 kg (pole F2 w dowodzie rejestracyjnym).
W celu wykupienia pakietu Starter Assistance wystarczy skorzystać z formularza zakupowego na stronie www.starter24.pl.
Ochrona zostanie aktywowana po 5 dniach od zarejestrowania wpłaty składki.... "

 

I jeszcze jedno;;;;;;;;;Napisano 17 listopad 2013 - 19:31

Ja mam w starter24.pl assistance wykupiony- jest to partner ADAC w Polsce.

Moje ubezpieczenie obejmuje PL + EU.

Koszt 180 pln/ rok - na konkretny samochód (ubezp. obejmuje samochód - nie użytkownika).

Ubezpieczenie obejmuje koszty usprawnienia na miejscu holownika lub w braku możliwości holowania do najbliższego warsztatu.

W przypadku poruszania się zestawem - przyczepa również zostanie odholowana.

Ubezpieczenie nie obejmuje napraw przyczepy np. wymiany koła .

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jak to naprawdę jest wcześniej pisali inaczej;;;;;;;; Napisano 18 listopad 2013 - 16:49

odp. od startera:

 

"... Szczegółowe warunki i ceny pakietów Starter Assistance znajdują się na stronie www.starter24.pl.

W każdym pakiecie, jeżeli w momencie wystąpienia zdarzenia ubezpieczony pojazd ciągnął przyczepę kempingową, Ubezpieczyciel organizuje i pokrywa koszty transportu przyczepy na takich samych warunkach jak określone dla świadczenia holowanie podstawowe ubezpieczonego pojazdu.

W dolnej części głównej strony internetowej można odnaleźć Ogólne Warunki Starter Assistance (OWU).

Ubezpieczeniem mogą być objęte samochody o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 2599 kg (pole F2 w dowodzie rejestracyjnym).

W celu wykupienia pakietu Starter Assistance wystarczy skorzystać z formularza zakupowego na stronie www.starter24.pl.

Ochrona zostanie aktywowana po 5 dniach od zarejestrowania wpłaty składki.... "

 

I jeszcze jedno;;;;;;;;;Napisano 17 listopad 2013 - 19:31

Ja mam w starter24.pl assistance wykupiony- jest to partner ADAC w Polsce.

Moje ubezpieczenie obejmuje PL + EU.

Koszt 180 pln/ rok - na konkretny samochód (ubezp. obejmuje samochód - nie użytkownika).

Ubezpieczenie obejmuje koszty usprawnienia na miejscu holownika lub w braku możliwości holowania do najbliższego warsztatu.

W przypadku poruszania się zestawem - przyczepa również zostanie odholowana.

Ubezpieczenie nie obejmuje napraw przyczepy np. wymiany koła .

 

 

czyli porównujac z ADAC ......bida i nie ma sie czym chwalic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę dzwonił na infolinię startera i dowiem się dokładnie jak to jest z tą przyczepą czy wrazie awarii auta i holowania go do serwisu  zabiorą też przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.