Skocz do zawartości

Ubezpieczenie assistance - Europa - konkretne oferty


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo interesuje mnie temat ubezpieczenia assistance za granicą. Szukając swego czasu oferty polskich ubezpieczycieli stwierdziłem że nie ma ubezpieczenia które byłoby sensowne dla nas (samochód + przyczepa). O ADAC nie słyszałem ale brzmi ciekawie, rozumiem że to nie jest to samo assistance jakie oferuje "starter". w starterze wyczytałem że dotyczy samochodu a nie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wydawało mi się że podałem link do forum , żeby można było zobaczyć co i jak .

A Koledzy jednak leniwi . Podam jeszcze raz . Naprawdę znajdziecie tam dużo jak nie wszystko o ADAC .

No i nie trzeba się za bardzo wysilać wszystko w naszym języku .

 

http://jazdawde.pl/forum-motoryzacyjne-jazda-w-niemczech-vf1.htm?sid=07fc2faec747490cab455cb507833962

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam karte ADAC - raz mialem przyjemnosc, i wylaczajac fakt, ze mialem wrazenie, ze ja lepiej mowie po angielsku niz oni (oczywiscie rozumiem, ze to niemiecka firma, wiec nie musze znac angielskiego) to wszystko zostalo zalatwione na 100% zadowolenia klienta :) 

 

Zacytuje siebie z forum kamperowcow:

 

"Z pomoca wiadomych osob kupilem karte ADAC z mysla o podrozy z Irlandii do Polski samochodem z przyczepa i 3miesiecznym dzieckiem. Mlody polecial samolotem, auto (jak zwykle) dojechalo bezawaryjnie i karta wyladowala w otchlani portfela. Do czasu...

W zeszlym tygodniu jakies oponowe fatum mnie dopadlo, bo 2 razy serwis zmienial kola w firmowej ciezarowce, a na koniec zlapalem gume w moim samochodzie na A1 kolo Grudziadza. Ciemna noc, brak kola zapasowego (lpg) i karta ADAC pod reka :) Szybka rozmowa z niemiecka centrala po angielsku - konsultantka jak tylko zorientowala sie, ze mowie po polsku poprosila o chwile cierpliwosci, ze oddzwoni do mnie ktos z Polski. Po 15 minutach dzwonil Starter, po godzinie przyjechala laweta i auto wyladowalo w bezpiecznym miejscu, gdzie moglem kupic nowa opone"

 

Najlepsze dla mnie jest to, ze obejzmuje KAZDY samochod osobowy, w tym moje 44letnie Volvo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają assistance na auto w ramach ubezpieczenia zbiorowego w śmiesznie niskiej cenie. Nie trzeba do tego zielonej karty. Nie pamiętam już szczegółów, ale jak wejdziesz na stronę na pewno znajdziesz. Mnie takie ubezpieczenie satysfakcjonowało, co nie znaczy, że każdemu będzie odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mBANKU jest tez coś takiego jak - Limit napraw w ciągu trwania ubezpieczenia ..

w moim przypadku głównym powodem wykupienia ADAC było

ubezpieczenie na osobę , nie na samochód

Ubezpieczenie zestawu Samochód + przyczepa

zakres działania - Europa

Jasne , pewnie znajdziemy i minus jak wszędzie . Jednak co dla jednych minus dla drugiego nie stanowi problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ja się pokusiłem na Proame. Oc naprawdę bardzo tanio. 169 zł za Asistance jakiś tam Premium. 69 zł za ubezpieczenie odnośnie utraty pracy. Całość za Voyagera 2,8 crd wyszło około 750 zł przy pełnych zniżkach.

Więc zobaczymy jak to będzie z tym Asistance. Oby nie trzeba było sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się pokusiłem na Proame. Oc naprawdę bardzo tanio. 169 zł za Asistance jakiś tam Premium. 69 zł za ubezpieczenie odnośnie utraty pracy. Całość za Voyagera 2,8 crd wyszło około 750 zł przy pełnych zniżkach.

Więc zobaczymy jak to będzie z tym Asistance. Oby nie trzeba było sprawdzać.

Tylko to jest ubezpieczenie na samochod czy na osobe? Bo, jak wyzej Zundapp napisal,  ja kupilem ADAC poniewaz obejmuje kazde auto do 3.5 tony (nie musze sie zastanawiac, ktorym autem jechac i jakie mam na nim ubezpieczenie  obejmuje nawet mojego oldtimera) oraz chroni takze moja rodzine (dziecko mam jeszcze za mlode hehe, ale zona tez czasem jezdzi sama po za Irlandia ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wielce prawdopodobne, że P, Maciej ma z tej działalności jakieś profity, ale robi to profesjonalnie i bez ryzyka. ADAC przysyła dokumenty do domu. Trwa to ok 2 tygodni ale ubezpieczenie już działa w tym czasie.

A tak swoją drogą, to które TU na dore notowania??

Zawsze będą malkontenci.

Ja dwukrotnie korzystałem z pomocy ADAC i za każdym razem byłem zadowolony.

Witam i mam takie pytanie czy korzystałeś z usług i pomocy pana Macieja?

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.