Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież decyzję o zmianie miejsca można podjąć pod koniec miesiąca :niewiem:

 

Jeżeli mogę podjąć jakąś decyzję za ogół to:

 

Odpalamy kamerę w niedzielę na dwa dni przed wyjazdem i wtedy oceniamy. Bo jazda tam i potem błąkanie się w poszukiwaniu rezerwowego campu to nie bardzo... chyba że chcecie :) Będziemy dłużej karawana jechać.

 

A tak w zasadzie to nie wiadomo czy na rezerwowym też nie ma błotka...

 

A monitorować Machuzky można na bieżąco oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kajetan ma rację!!!!! jak było rezerwowane to teraz trudno kogoś do wiatru wystawiać. A niestety jak  sie nie ociepli to błotko czy śnieg beda wszedzie to są góry.

A co do miejsca dostosuje się do tego co zadecydyjecie, byle by się z wami dobrej.....kawki napić :biwak:  :przyczepa:  :kawa:  :bevil:

Edytowane przez Jozin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak idzie coś jak po grudzie "błotku" to ja poczekam z zapisaniem się.. poczekam na lokalizację :) a czy to muszą być czechy??

oni robią bunt i naszego mięsa nie jedzą a my jedziemy i kasiore u nich zostawiamy. :)

może Słowacja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak było rezerwowane to teraz trudno kogoś do wiatru wystawiać.

Ja tam nie wierze w to że pani Janeckova cokolwiek zarezerwowała, pewnie i tak ma większy zarobek na narciarzach niż na nas będzie miała

 

Słowacja była brana na początku pod uwagę ale ze względu na ceny mocno europejskie zrezygnowaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że ostrzegali ale myślałem, że racji nie mają. Im bliżej wyjazdu tym więcej problemów, nagle sie okazuje, ze połowie nie pasuje miejsce, jeszcze chwila a zaczną się rezygnacje z wyjazdu... :(  :unsure:  :wacko: tak smutno trochę... :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto głowa do góry  :glasce: nie każdemu da się dogodzić

 

no dokładnie, Kajtek - nie bierz tego do siebie i nie martw się na zapas. Patrzmy na to realnie - tam teraz jest parking błotnisty - jak zejdzie reszta śniegu, może pojawi się trawa... do tego będzie chłód w dolince, oraz od stoku. 

 

wiem, że w temacie jest kemping Machuzky - ale chyba nic sie nie stanie, jak zdecydujemy jeść te Langosze gdzie indziej - na słonecznej polanie również u Pepików ?

 

nie ma tragedii, spotkanie się odbędzie, możliwe nawet że będzie więcej załóg niż teraz jest na liście (patrz na inne bliższe spotkania)... 

 

no i nie bądź guma - nie pękaj.... :przytul::yay::przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech Wam będzie. W sumie to nie nasza wina tylko przyrody. A może się okaże, że w te dwa tygodnie sytuacja się poprawi ??

 

Ważne, żeby wszyscy przyjechali. Nie chciałbym, żeby ktoś zrezygnował tylko z powodu zmiany miejsca.

 

To może pogrzebię jeszcze za jakimś campem w niższych partiach terenowych. Byle basen był i sauny, bo wiecie... :foch:  :boks:

 

Ale Fulnek wygląda nieźle wg Was?  Bo mnie by chyba pasował. Nie jest drogo. A ktoś sprawdził od kiedy to jest otwarte ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Fulnek pasi, nie kombinujmy już z większą ilością kempingów bo im więcej ich będzie tym gorzej będzie coś wybrać. Napisałem do nich maila czy działają już od pierwszego maja, ale wydaje mi się że to będzie kemp całoroczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Soszowie obiecują warunki do majówki, więc pewnie tam dalej śnieg będzie leżał. A może coś na jurze ? Czy lepiej za granicę koniecznie ? Kurcze mam ostrą konkurencję kawową ;) na szczęście nikt nie robi mrożonej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.campsedmihorky.cz/ coś takiego jeszcze jest ale nie wiem co to

 

 

Jożin - wiesz ile kilosów jest do Czeskiego Raju ??  :look:

 

Na Soszowie obiecują warunki do majówki, więc pewnie tam dalej śnieg będzie leżał. A może coś na jurze ? Czy lepiej za granicę koniecznie ? Kurcze mam ostrą konkurencję kawową ;) na szczęście nikt nie robi mrożonej ;)

 

Z założenia miło być za granicą. Potem będą się z nas śmieli na Forum, że za granice nie potrafimy wyjechać :]

 

Czechy i koniec. Chociaż to niech zostanie z początkowych ustaleń.

 

Boję się, że Darek się wycofa. On już raz zmieniał plany a teraz znowu jakaś zmiana. A coś dawno go na wątku nie widać... ??

 

Ale chyba racja. Tam w górach to tak szybko wiosna nie przyjdzie.... :hmm:

 

A w tym Fulneku to jest jakaś trasa rowerowa chociaż? Ogarnął to ktoś. I w ogóle ile jest stamtąd do Zlina bo Zoo było tez obiecane. I to właśnie to konkretne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zlina 100 km do Ostrawy 38km, a zoo w Ostrawie naprawdę godne uwagi,

Odnośnie rowerów na googlach wiadać jakąś wąską dróżkę zaznaczoną w lesie obok kempingu więc jest szansa że będzie gdzie pojeździć. Trzeba się tylko dowiedzieć czy nie ma tam obowiązku kasków rowerowych bo wiem że u Słowaków trzeba mieć

 

Wjazd na kemping

 

http://goo.gl/maps/Ix66l

 

 

Te ścieżki jakieś w lesie

http://goo.gl/maps/lR7kL

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Tylko oprócz tego zoo, to ja tam nie widzę nic ciekawego. Może zamek i tyle. Ale camping fajny :)

 

A na Machuzkach snieg znika w oczach, jeszcze ma dwa tygodnie ...

 

post-9355-0-14809500-1365692790_thumb.jpg

 

może by tak rozważyć też: 

 

http://www.camproznov.cz/



Do Zlina 100 km do Ostrawy 38km, a zoo w Ostrawie naprawdę godne uwagi,

Odnośnie rowerów na googlach wiadać jakąś wąską dróżkę zaznaczoną w lesie obok kempingu więc jest szansa że będzie gdzie pojeździć. Trzeba się tylko dowiedzieć czy nie ma tam obowiązku kasków rowerowych bo wiem że u Słowaków trzeba mieć

 

Wjazd na kemping

 

http://goo.gl/maps/Ix66l

 

 

Te ścieżki jakieś w lesie

http://goo.gl/maps/lR7kL

 

 

Nie lubię Ostrawy To tak jakbym na weekend pojechał do Katowic... Miały być góry i przyroda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.