Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

 

czyli prawdopodobnie masz ten sam co ja - czyli

 
ENDURO 2 napęd do przyczepy EM 4444
 
jeżeli tak, to w instrukcji masz tam rozrysowane jak to podpiąć. Mam dla Ciebie tez zupełnie za darmo :piwo:  wskazówkę :
 
- w zestawie są takie 2 profile aluminiowe -które mają za zadanie pomóc montować - służą do równego przyłożenia rolek do opon - UWAŻAJ - te profile są źle dobrane - mają za duży wymiar i mover kiepsko trzyma oponę - na przeszkodę nie wjedzie. Odległość trzeba zmniejszyć o ok 0,5 - 1cm - wtedy mover zapina się o wiele trudniej - ale jedzie nawet po 20cm mokrym śniegu - oraz spokojnie na krawężnik da radę
- bardzo mocno dokręć śruby - trzymające silniki do ramy - potrafi się to przesunąć i możesz mieć kłopoty.
 
- kable do silników równej długości.
 
 
Kajtek - Ciebie nie podejrzewam :] ale jakby nie patrzeć napisałem się bez sensu i wpis znikł po kilku minutach w 3/4 treści

Dziękuję za podpowiedzi :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytam o movera bo prawie go montuję (zaczynam) i nie mam możliwości zamontowania go od strony haka (jak Bozia przykazała) ponieważ mam tam amortyzatory . Mogę go zamontować od tyłu tylko zamienić "biegunowość" kabli do sterownika ?

 

Kajetan1975 dzięki za linka ...

Nawet nie musisz zmieniac biegunow na pilocie tylko na odwrot bedzie jezdzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chętnie bym pojeżdził,

a jak znajdę towarzysza to i na pewno, rower zabiorę

 tylko trzeba jakąś trasę opatrzeć, macie coś na oku ? ja preferuje bardziej teren,

Edytowane przez darek126N (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się zapytam bo moje pytanie zaginęło gdzieś :niewiem:

Czy zabieramy ze sobą rowery ????

 

Tak jest, rowery ZABIERAMY !! Zwłaszcza dla dzieci :)

 

ja bardzo chętnie bym pojeżdził,

a jak znajdę towarzysza to i na pewno, rower zabiorę

 tylko trzeba jakąś trasę opatrzeć, macie coś na oku ?

 

Ło matko, to juz się boję  :look:  Dwa lata temu próbowałem wyjechać z kumplem na schronisko na Stefance koło BB i skończyło sie prawie stanem przedzawałowym. :miga: Ostatnie 100m wypchaliśmy rowery, Przed schroniskiem wsiedliśmy, żeby głupio nie wyglądać... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwa lata temu próbowałem wyjechać z kumplem na schronisko na Stefance koło BB i skończyło sie prawie stanem

Kajetan ale to było dwa lata temu :) teraz z nami potrenujesz a w wakacje pojedziemy na prechybę koło szczawnicy i już będzi bez zawału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan ale to było dwa lata temu :) teraz z nami potrenujesz a w wakacje pojedziemy na prechybę koło szczawnicy i już będzi bez zawału.

 

Taaa, teraz jestem o dwa lata starszy... ale za to właśnie kupiłem nowy rower. Ocenisz jako znawca tematu. Dookoła kempingu jakoś ogarnę...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez zimę znowu przytyłem więc będziemy na początek ten kemping we dwóch ogarniać :)

 

To może taka nowa tradycja. Codziennie 7.00 rowerek i kilka km przed śniadaniem ??

 

Kajtek rzuć mapę z trasą od kempingów do kempingów :) żeby wiedzieć rozrzut jaki jest.

 

Może to nie trasa ale...

 

http://www.camp.cz/en/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan nie martw się miałem przyjemność ???? organizowanie jednego wyjazdu i mnie szlaczek trafiał ....................... gdzie ty tam my  i tego się trzymajmy langosze i radegast i dobra kawa pod auchanem i oczywiście parę przyczep to najważniejsze a nie błoto czy śnieg :serce:  nasze dzieciątko 9 letnie ma gumiaki i wcale się nie przejmuje że będzie błoto tylko się przejmuje tym że tak krótko  będziemy w przyczepie. A jak inne dzieciaki nie mają co robić to zapraszam do mojego małego na majkrafta. jeszcze jest opcja wyjścia w góry, wyjazdu  do zoo ogniska i to mam nadzieję nie jednego ... więc pytam się kto się ma nudzić????? Gar na pieczonki zabieramy i dzieciaki pół dnia obierają ziemniaki :]

I CO WY NA TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może taka nowa tradycja. Codziennie 7.00 rowerek i kilka km przed śniadaniem ??

 

 

 

Może to nie trasa ale...

 

http://www.camp.cz/en/

Omg 7 rano przy wolnym

Przy okazji przypominam ze knedliczki maja dozwolona zawartosc ph we krwi 0.0

 

 

niby masz racje, może nawet zawsze pilota trzymać do góry nogami , ale to w końcu tylko zamiana wtyczek przy centrali 10 sekund roboty

Co lenistwo robi z czlowieka :D ja jezdzilem na odwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.