Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Szukać można, zresztą Bartosz coś tam znalazł w razie błota i powodzi :]  ale za cel pierwszy to bym dalej brał

miejsce ustalone na początku. Nic nie zaszkodzi mieć alternatywę.



No i listy

1. Lista uczestników

2. Lista na naklejki

3. Lista na kiełbaski i inne wędliny

4. Lista na chlebek i bułeczki

5. Lista na spotkanie pod Auchan

6. Lista na pyszną kawkę pod Auchan

7. Lista telefonów

8. Lista chętnych na langosze

9. Lista mistrza list

10. Lista nagród dla mistrza list

12. Lista uczestników jadących razem z pod Auchan ( ale tej nie jestem pewien) :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


 

LISTA LIST



1. LISTA UCZESTNIKÓW



2. LISTA NA NAKLEJKI



3. LISTA NA WĘDLINY



4. LISTA NA PIECZYWO



5. LISTA NA NOCOWANIE W OGRÓDKU



6. LISTA NA KAWĘ



7. LISTA
TELEFONÓW



8.
Lista chętnych do zmiany planów:



 9. Lista niechętnych na zmianę
planów:



10. Lista chętnych kto się spóźni  pod Auchan



11. Lista tych co nie przyjadą pod Auchan 



12. Lista tych co przyjadą pod Auchan



13. lista obecności na langosze


 

14. lista proponowanych nagród z a bycie na wszystkich listach

 

 

to chyba wszystkie :]:miga::ee:



 

Edytowane przez Jozin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, ciekawie tu dzisiaj jest :]

 

Ja też nie widzę sensu w wyjeździe na siłę do Pani Janeckovej, jeżeli będzie tam błoto - a wygląda na to, że będzie. Fakt jest taki, że to są góry, stok pewnie będzie czynny, nie dość że na kempingu może być dalej parking - a jak nie to przynajmniej będzie po nim błoto.  Szansę na ładną trawkę w tym terminie są minimalne. Nie ma się co trzymać miejscówki. Rok temu zdecydowaliśmy o majówce - patrząc na prognozy - jakieś 3-5 dni wcześniej. Oczywiście przy takim spotkaniu nie ma to sensu - ale warto poszukać innej lokalizacji - bardziej nasłonecznionej - np jak Polana Sosny w Niedzicy (tylko przykład)....

 

na majówce 2012 w Miłkowie koło Karpacza było czasami +23C albo i więcej, mój i Bartka syn kąpali się totalnie na golasa w miskach z wodą :] = i bardziej mi się to widzi, niż taplanie się w błocie i wnoszenie go do przyczepy.

 

P.S u mnie śnieg z nasłonecznionych miejsc zniknął, przez weekend cepa ostatecznie będzie przygotowana do sezonu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, ciekawie tu dzisiaj jest :]

 

Ja też nie widzę sensu w wyjeździe na siłę do Pani Janeckovej, jeżeli będzie tam błoto - a wygląda na to, że będzie. Fakt jest taki, że to są góry, stok pewnie będzie czynny, nie dość że na kempingu może być dalej parking - a jak nie to przynajmniej będzie po nim błoto.  Szansę na ładną trawkę w tym terminie są minimalne. Nie ma się co trzymać miejscówki. Rok temu zdecydowaliśmy o majówce - patrząc na prognozy - jakieś 3-5 dni wcześniej. Oczywiście przy takim spotkaniu nie ma to sensu - ale warto poszukać innej lokalizacji - bardziej nasłonecznionej - np jak Polana Sosny w Niedzicy (tylko przykład)....

 

na majówce 2012 w Miłkowie koło Karpacza było czasami +23C albo i więcej, mój i Bartka syn kąpali się totalnie na golasa w miskach z wodą :] = i bardziej mi się to widzi, niż taplanie się w błocie i wnoszenie go do przyczepy.

 

P.S u mnie śnieg z nasłonecznionych miejsc zniknął, przez weekend cepa ostatecznie będzie przygotowana do sezonu :]

Nie no jedziemy na Czechy jak nie tam to gdzieś indziej, jest jeszcze trochę czasu. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z założenia miało być za granicą ....

 

 

 

http://goo.gl/maps/o3g1E

 

Tu np. jest blisko do zoo w Zlinie

 

 

Niee chyba samemu mi się nie podoba... a gdzie holki, rozkoszny bufet, langosze... :swieca:



http://goo.gl/maps/lIJGC

 

Tu jakoś bardziej i cena przystępna... :)

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam raczej niezbyt chętna jestem do zmiany planów, bo jak już się na coś nastawię... No taka już jestem  :niewiem:

Ale kawałek suchego pola z zieloną trawką by się przydał...

 

A więc: chcecie mieć listę, to ją mieć będziecie!  :lol:

Otwieram zatem listę na... FITNESS 

Codziennie rano po śniadaniu - propozycja moja taka, chyba bardziej dla Pań, ale trenować mogą wszyscy :) - zbiórka w jakimś jednym dowolnie wybranym miejscu, trening na laptopie i przez 45 minut do godziny wyciskamy siódme, albo i prawie ósme poty  :zlo:

Znajdą się chętni? Albo raczej prędzej - chętne? ;)

Edytowane przez gonia28b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, będziemy się martwić za dwa tygodnie. Na razie śnieg ginie w oczach. Pożyjemy - zobaczymy :)



Ja tam raczej niezbyt chętna jestem do zmiany planów, bo jak już się na coś nastawię... No taka już jestem  :niewiem:

Ale kawałek suchego pola z zieloną trawką by się przy...

 

A więc: chcecie mieć listę, to ją mieć będziecie!  :lol:

Otwieram zatem listę na... FITNESS 

Codziennie rano po śniadaniu - propozycja moja taka, chyba bardziej dla Pań, ale trenować mogą wszyscy :) - zbiórka w jakimś jednym dowolnie wybranym miejscu, trening na laptopie i przez 45 minut do godziny wyciskamy siódme, albo i prawie ósme poty  :zlo:

Znajdą się chętni? Albo raczej prędzej - chętne? ;)

 

No to teraz prędziutko do żon, kochanek, może teściowych,czy co tam który ze sobą zabiera i zbierać podpisy na NOWĄ LISTĘ!! Która to już będzie  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

LISTA LIST

 

1. LISTA UCZESTNIKÓW

2. LISTA NA NAKLEJKI
3. LISTA NA WĘDLINY

4. LISTA NA PIECZYWO

5. LISTA NA NOCOWANIE W OGRÓDKU

6. LISTA NA KAWĘ

7. LISTA TELEFONÓW

8.Lista chętnych do zmiany planów:

9.Lista niechętnych na zmianę planów:

10. Lista chętnych kto się spóźni  pod Auchan

11. Lista tych co nie przyjadą pod Auchan 

12. Lista tych co przyjadą pod Auchan

13. lista obecności na langosze

14. lista proponowanych nagród z a bycie na wszystkich listach

15. listę na... FITNESS 


AKTUALIZACJA
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.