Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast ten we Fulnek-u wygląda symaptycznie http://www.autokempfulnek.cz/o-nas/okoli/

Wobec tego mamy ewentualną alternatywę, i tego się

trzymajmy. 

Moje zdanie- mi ta alternatywa pasuje i nie trzeba szukać

niczego więcej.

Oczywiście jeśli ktoś znajdzie bardziej atrakcyjną to też

się dopasuje

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szukając atrakcji trafiłem na stronę miasta Fulnek i nacisnąłe sobie googlowski guzik do przetłumaczenia na polski język

 

 

Łatwa trasa z widokiem na miasto Fulnek a czasami nawet w dolinie Odry Hills.

 

Cała trasa prowadzi szlakiem zielonym. Opiera się ona na placu w kierunku Fulnek Jerlochovice wzdłuż Goose Creek. W Jerlochovice skręcić w prawo na drogę gruntową, która doprowadzi Cię do domku myśliwskiego na f...a (męski organ płciowy coby mnie administracja nie zbanowała :) ).

:lol:

 

W oryginalne powinno być w domku myśliwskim u Kohuta :D

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie lokalizacji alternatywnych to ten kemping zaproponowany przez Bartka wcześniej też wydaje się być ciekawy  - http://www.autokemp.budisov.cz/

 

jest boisko i może też będzie tam sucho.

 

ogółem patrząc na kamerkę to szału nie będzie......  zamiast fitness będą zapasy  w błocie.... - zaznaczam, że z racji kontuzji mojej zawodniczki nie wystawiam :ee: :ee:

 

cam06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yes yes yes  :ok:

 

Pisać do Janeckovej że nie przyjeżdżamy, czy jak... bo już się pogubiłem... Bartek, widzę, że Ty ewidentnie chcesz zmiany miejsca...

 

A co na to reszta. To miał być rezerwowy kemping a wychodzi na to, ze decyzja o zmianie kierunku juz podjęta. Może jednak to nie wszystkim pasuje. Już raz np. Darek się dostosowywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać do Janeckovej że nie przyjeżdżamy, czy jak... bo już się pogubiłem... Bartek, widzę, że Ty ewidentnie chcesz zmiany miejsca...

 

A co na to reszta. To miał być rezerwowy kemping a wychodzi na to, ze decyzja o zmianie kierunku juz podjęta. Może jednak to nie wszystkim pasuje. Już raz np. Darek się dostosowywał...

Ja nie wierze w to patrząc na aktualny widok z kamery że tam się zazieleni i wyschnie, więc jestem ewidentnie za zmianą miejsca, bo jak Maarec napisał prędzej tam zapasy w błocie będzie można urządzić niż fitness :D, ale oczywiście się dostosuje. W najgorszym wypadku po dojechaniu się przeniosę gdzie indziej jak mi błoto progami z kampera będzie się wylewało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.