Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkich, acz intensywnych poszukiwaniach, (patrz wątek: "A może tak Słowacja" ), spotkanie organizujemy w Czechach na kempingu "Machuzky" u Pani Janeckovej, w sercu Beskidu Śląsko-Moravskiego. :)

Pani Janeckova ujęła nas swą wylewnością w odpowiedzi na maila oraz posiadaniem Rozkosznego Bufetu z capovanym Radegastem i langoszami. :piwo: 

Stąd też nazwa spotkania.
Cena wychodzi 39 zł za dobę dla 2+1. (może niech to ktoś jeszcze raz na wszelki wypadek przeliczy  :P  )Nie negocjujemy bo chyba nie wypada przy takiej cenie smile.gif


Link do kempingu: http://www.machuzky.cz/
Termin: 01.05-05.05.2013
Wyjazd: 01.05; godzina 10.00; Bielsko-Biała, parking pod Auchanem.
Chętni spoza Bielska mogą przyjechać dzień wcześniej, do mnie na ogród do godz. 22.00. Później na zapytanie smile.gif

Aktualna lista chętnych:

Kajetan1975 2+1 (7lat)
Marko6 - ?
Bartosz_b 2+1 (3 lata)
Darek126N 2+1 (14 lat)
Maarec 2+1 (3 lata)
Tombr 2+2 (3 i 5lat)
Witus 2+2 (14 i 4lata)
Seba1 (2 bez +)
Abjan (2 bez +)

Parapo50 (2+1 pies)

 

Czekamy na dalsze zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak mnie coś nosi, żeby pojechać tam i sprawdzić, czy wyjedziemy tam z cepkami. Może jutro zrobię sobie wyjazd na mały rekonesans. I posmakować rodegasta, oczywiście jak córa pojedzie z nami jako kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj na rekonesans. Ja sobie zostawię trasę jako niespodziankę.

Jest ryzyko - jest zabawa.  :miga:

 

Ale nie zniechęcaj tu ewentualnych wahających się :look: To nie Alpy tylko Beskidy :) Damy radę  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie zachęca, ale nie mogę w domu usiedzieć. Kości bolą od tego siedzenia :skromny: . Jak pojadę to może jakieś fotki zapodam.

Raczej będę zachęcał jak straszył, bo sam w tym rejonie jeszcze nie bylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie za mnie, ja viatolla nie potrzebuję. A ci którzy potrzebują, zdaje się, że nie widzą problemu. Chyba, że Ty musisz mieć?

Możemy w jedną stronę przez Cieszyn, a w drugą przez Cadcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardziej jestem ciekaw tej drogi przez Czechy. Ostatni raz jechałem tamtędy "za studenta" :). A przez Kralovice jechałem raz z cepą ale w nocy koło 12.00 i nic nie pamiętam. Byłem już po sporej trasie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Właśnie. Zaczęło się w sumie od tego, że Ty się jako pierwszy zgłosiłeś. I chwała Ci za to :) W zasadzie to wszyscy chcieli na Słowację ale oferta cenowa była odstraszająca, zwłaszcza w tych rejonach, gdzie było coś ciekawego. Villa Betula w ogóle odjechała w kosmos z ceną...

Długo się nie odzywałeś i w tym okresie zaszła zmiana kierunku. 

 

Mamy nadzieję, że jednak Wasze przemyślenia będą pozytywne. Jeżeli chcesz, to jeszcze raz podrzucę linki do ciekawych miejsc w okolicy. A jest tego trochę. Jak może wiesz, jest nawet pomysł wynajmu na miejscu busika, który obwiózł by nas po okolicy. A Radegast wtedy bez problemu, :piwo:  bo nie trzeba :drive:

 

Do listy rzeczy interesujących, dodaję jeszcze to: http://geoturystyka.pl/pl/relacje-z-podrozy-kat-europa/0/182

 

Także prosimy, abyś nie opuszczał naszego skromnego grona, pomimo nagłej i nieoczekiwanej zmiany kierunku. :przyczepa: Na pewno będzie fajnie.

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bravo: Bardzo się cieszymy, witamy w naszym langoszowym gronie  :bzik:

 

Aktualna lista uczestników spotkania:

 

 

Kajetan1975 2+1 (7lat)
Marko6 - ?
Bartosz_b 2+1 (3 lata)
Darek126N 2+1 (14 lat)
Maarec 2+1 (3 lata)
Tombr 2+2 (3 i 5lat)
Witus 2+2 (14 i 4lata)
Seba1 (2 bez +)
Abjan (2 bez +)
Parapo50 2+1 (pies)

TOM3653 2+1 (14 lat)

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.