Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie śnieg to będzie wszędzie a jak nie będzie to nie będzie ...... :] (filozoficznie) :hmm:

jeszcze jest 20 dni z dodatnimi temperaturami .... będzie dooobrze :]

Hehe a praktycznie nie koniecznie :), mnie osobiście nie tyle śnieg (bo tego już pewnie nie będzie na polu) co błoto jakie po nim zostanie martwi, bo o ile weekend mogę spędzić brodząc po kostki w nim to juz 5 dni się w nim taplać niekoniecznie mi się widzi :D

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj,oj :bzik: gorący dzisiaj dzień na forum,ostra pogodowa dyskusja nawet bardziej intensywna jak tam spadło 30 cm śniegu. :mellow: .

Pogody się nie przewidzi ,szczególnie na 20 dni wcześniej,a jak będzie deszcz to nie jedziemy???przecież każdy powód może zaburzyć ten wyjazd-potraktujmy to tak jak to robią górale, "POGODA BĘDZIE" :D  i tego się trzymajmy. I wtedy wszystkie listy wezmą w łeb- to będzie dopiero katastrofa. :sciana:

Ja jednak wolę -Langosze u Pani Janeckowej ;  ZAPLANOWANE-ZATWIERDZONE-WYKONANE :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,oj :bzik: gorący dzisiaj dzień na forum,ostra pogodowa dyskusja nawet bardziej intensywna jak tam spadło 30 cm śniegu. :mellow: .

Pogody się nie przewidzi ,szczególnie na 20 dni wcześniej,a jak będzie deszcz to nie jedziemy???przecież każdy powód może zaburzyć ten wyjazd-potraktujmy to tak jak to robią górale, "POGODA BĘDZIE" :D  i tego się trzymajmy. I wtedy wszystkie listy wezmą w łeb- to będzie dopiero katastrofa. :sciana:

Ja jednak wolę -Langosze u Pani Janeckowej ;  ZAPLANOWANE-ZATWIERDZONE-WYKONANE :bevil:

ja sie z Toba zgadzam ale "vox populi" zadecyduje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tak, zostajemy przy tym co jest jednocześnie zabezpieczając się jakiś miejscem alternatywnym

a na miejscu zobaczymy, jak będzie bajoro to jedziemy dalej a jak będzie OK to zostajemy.

Bo tak na podstawie zdjęć i opinii właścicieli pola to nie będzie wiarygodne jakie będą tam warunki.

Nic dodać, nic ująć. Myślę dokładnie tak samo. W razie ewentualnej

ewakuacji, wypijemy tam kawę i nalepki będą miały uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie z Toba zgadzam ale "vox populi" zadecyduje... :)

Ok.pójdę za większością,tyle,że każdy musi zasugerować swój punkt widzenia,

 

Nic dodać, nic ująć. Myślę dokładnie tak samo. W razie ewentualnej

ewakuacji, wypijemy tam kawę i nalepki będą miały uzasadnienie.

a na koniec możemy postąpić według powyższej regułki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyciągam zeszyt przeglądam wszystkie posty i zapisuje na jakich listach już jestem. no i jakie w ogóle

są dostępne  :]  bo inne zloty ze swoimi kilkoma listami muszą się bardzo postarać aby nas w ogóle dogonić,

o prześcignięciu mogą sobie jedynie pomarzyć. :yay:



to może teraz lista proponowanych nagród z a bycie na wszystkich listach??? :miga:

Postawienie pierwszej kolejki Radegasta za pierwsze miejsce :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.