Skocz do zawartości

Duża przyczepa, małe dzieci.


maaika

Rekomendowane odpowiedzi

A my kąpaliśmy codziennie. Miska ze zdjęć jest przeze mnie przerobiona ( ma zawór spustowy ), więc to żaden problem. Nasze dzieciaki są przyzwyczajone do kąpieli w wannie ( pod prysznicem średnio im się podoba, no i nie ma zabawek... ) i dlatego wprowadziliśmy takie rozwiązanie. Polecam wszystkim z maluchami.

 

 

No jasne, że jak najbardziej można - ale my woleliśmy naszą małą jak miała 5 miesięcy ( i byliśmy we Włoszech ;) ) kąpać w misce .... na łóżku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maaika ten Knaus 500 ze zdjęć wygląda nie najgorzej. Jedynym mankamentem jest brak WC kasetowego opróżnianego z zewnątrz.

Jeżeli również nie ma do niej przedsionka to cena nie jest już atrakcyjna. Nie ma również zaczepu ze stabilizatorem.

 

Ogólnie te Knausy cieszą się dość dobrą opinią, mimo, że wiekowe potrafią być w dobrym lub bardzo dobrym stanie.

Z tego co mi się widzi to ta budka od dosyć dawna jest do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my kąpaliśmy codziennie. Miska ze zdjęć jest przeze mnie przerobiona ( ma zawór spustowy ), więc to żaden problem. Nasze dzieciaki są przyzwyczajone do kąpieli w wannie ( pod prysznicem średnio im się podoba, no i nie ma zabawek... ) i dlatego wprowadziliśmy takie rozwiązanie. Polecam wszystkim z maluchami.

 

post-7786-0-02927500-1357226079_thumb.jpg

 

post-7786-0-90421900-1357226110_thumb.jpg

 

Mamy identyczną miskę w kolorze żółtym. Używaną w razie konieczności właśnie jako wannę :) np. nad morzem kąpaliśmy w niej dzieci na... stole w pokoju :)

 

Maaika ten Knaus 500 ze zdjęć wygląda nie najgorzej. Jedynym mankamentem jest brak WC kasetowego opróżnianego z zewnątrz.

Jeżeli również nie ma do niej przedsionka to cena nie jest już atrakcyjna. Nie ma również zaczepu ze stabilizatorem.

 

Ogólnie te Knausy cieszą się dość dobrą opinią, mimo, że wiekowe potrafią być w dobrym lub bardzo dobrym stanie.

Z tego co mi się widzi to ta budka od dosyć dawna jest do sprzedania.

 

Przyczepkę podałam jako przykład. Nie dysponujemy jeszcze funduszami na zakup. Jeśli nie ma WC kasetowego, to chyba raczej odpada... Maluchy raczej nie będą "trzymać"i latać do sanitariaatów, więc WC będzie używane. Chyba, że zamiast używać WC ja będę latała do sanitariatów z pełnym nocnikiem. Stawiam na WC kasetowe!

Edytowane przez maaika (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pasującym układzie dokopałam się Knaus 500. O na przykład taka:

http://otomoto.pl/kn...0-T3013494.html

Cenowo wydaje się, mam nadzieję, do ogarnięcia.

 

Tak sobie obejrzałem tego Knausa, jest ładny, jest łazienka ale chyba nie zauważyłem "kibelka". na żadnej ze ścianek nie widać drzwiczek do wyciągania kasety :niewiem:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaika może coś takiego

http://otomoto.pl/ho...0-T3126933.html

Niezły układ wnętrza, ma kasetę. Nie wypowiadam się na temat stanu bo nie czuję się na siłach.

 

Na taki układ właśnie chciałabym się zdecydować. WC kasetowe i stabilizator jazdy ma, więc jest już ok. Zastanawiam się nad tymi bielami, jakoś mi nie pasują do moich małych destruktorów ;) Wolałabym jasne brązy i maziajki na materacach.Ma się te wymagania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj maaika,firma S-CAMP jest sprawdzoną firmą,złomu tam nie ma.Ogólnie wystrzegaj się angielskich przyczep.Oczywiście nie wszystkich.Prawda,są dobrze wyposażone,ale na naszym rynku to ok 80 % to zgnitki.Na wyspach klimat nie ten ciągle leje,a woda jak to woda... angielki łączone są zszywkami (tzw.tacher),i jak coś się zluzuje to woda wali na całego.Od razu tego nie widać,ale jak już wypatrzysz....to jest za pózno i wtedy wielki remont.Pozdrawiam. AHA... jeśli chodzi o piekarnik to u mnie się przydaje.Czasem robimy sztucznego grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mnie nie zlinczujcie odrazuzlosnik.gif

ale może coś takiego,

http://otomoto.pl/kn...g-T3363779.html

trzeba troszke podziałać,ale cenahmm.gif

 

Cena adekwatna do stanu przyczepy. Przyczepa uderzona w przód i tył, ściana przednia i tylnia wymieniane i to niefachowo. Pogięty dach nad przednim oknem. Nad zderzakiem jakaś dziwna listwa. Większość blach poszycia pogięta, więc meble w środku na pewno też dostały.

Brak klinów w listwach narożnych, więc woda penetruje ściany.

Oto cała tajemnica ceny. Z tym opisem bezwypadkowy to już przegięcie na maksa.

O braku przedsionka i stabilizatora już nawet szkoda mówić.

 

Według mnie można myśleć jedynie w kategorii dawcy części, a ogłoszenie jest koronnym przykładem tzw. handlarzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena adekwatna do stanu przyczepy. Przyczepa uderzona w przód i tył, ściana przednia i tylnia wymieniane i to niefachowo. Pogięty dach nad przednim oknem. Nad zderzakiem jakaś dziwna listwa. Większość blach poszycia pogięta, więc meble w środku na pewno też dostały.

Brak klinów w listwach narożnych, więc woda penetruje ściany.

Oto cała tajemnica ceny. Z tym opisem bezwypadkowy to już przegięcie na maksa.

O braku przedsionka i stabilizatora już nawet szkoda mówić.

 

Według mnie można myśleć jedynie w kategorii dawcy części, a ogłoszenie jest koronnym przykładem tzw. handlarzyny.

bow.gifno chciałem dobrze,ale czujne oko z potężną wiedzą czuwa,szacun za wiedze,i rozpoznanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zgodnie z obietnicą pojechał dziś i pstryknąłem foty (tylko z zewnątrz i tylko telefonem).

Przyczepa to Wilk deLux 560 (nie jest do końca pewny nr czy 560 czy 540) z 1992. DMC = 1380kg.

Przyczepa posiada miejsce sypialne na przodzie i tyle. Po środy jest kuchnia i łazienka z WC kasetowym. Stan podobno - zadbana. Klient sprzedaje ponieważ ma działkę nad morzem gdzie ją ciągał ale w tym roku dorobił się Holendra i przyczepa mu zbędna (nie uprawia karawaningu).

Jak widać przyczepa stoi na czyjeś działce i sprzedaje ją prywaciarz (nie była jeszcze w portalach, ewentualnie pojawi się na początku sezonu).

Do przyczepy jest duży przedsionek (na całą długość) wraz z fartuchami itd. Stan bdb.

telefon do właściciela - 601228896. Wiedzę o przyczepie posiadam tylko z porannej rozmowy z właścicielem, nie znam go osobiście. Jak widać nie mogłem podejść bliżej bo zamknięte ;).

Przyczepa posiada jakieś lepsze wyposażenie (moskitiery, rolety zwykłe i jakieś termiczne w każdym oknie, oraz inne ale to już na mailu dostanę).

Dziś wieczorem mam dostać więcej zdjęć na mail więc je tutaj wstawię.

 

Najważniejsze, cena na teraz to 10500zł do lekkiej negocjacji.

post-10249-0-14249800-1357290978_thumb.jpg

post-10249-0-03057600-1357290987_thumb.jpg

post-10249-0-96333300-1357290994_thumb.jpg

post-10249-0-65280100-1357291000_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zgodnie z obietnicą pojechał dziś i pstryknąłem foty (tylko z zewnątrz i tylko telefonem).

Przyczepa to Wilk deLux 560 (nie jest do końca pewny nr czy 560 czy 540) z 1992. DMC = 1380kg.

Przyczepa posiada miejsce sypialne na przodzie i tyle. Po środy jest kuchnia i łazienka z WC kasetowym. Stan podobno - zadbana. Klient sprzedaje ponieważ ma działkę nad morzem gdzie ją ciągał ale w tym roku dorobił się Holendra i przyczepa mu zbędna (nie uprawia karawaningu).

Jak widać przyczepa stoi na czyjeś działce i sprzedaje ją prywaciarz (nie była jeszcze w portalach, ewentualnie pojawi się na początku sezonu).

Do przyczepy jest duży przedsionek (na całą długość) wraz z fartuchami itd. Stan bdb.

telefon do właściciela - 601228896. Wiedzę o przyczepie posiadam tylko z porannej rozmowy z właścicielem, nie znam go osobiście. Jak widać nie mogłem podejść bliżej bo zamknięte ;).

Przyczepa posiada jakieś lepsze wyposażenie (moskitiery, rolety zwykłe i jakieś termiczne w każdym oknie, oraz inne ale to już na mailu dostanę).

Dziś wieczorem mam dostać więcej zdjęć na mail więc je tutaj wstawię.

 

Najważniejsze, cena na teraz to 10500zł do lekkiej negocjacji.

 

Bardzo dziekuję za zdjęcia :)

Wilków w ogóle nie oglądałam, poszukam dziś w necie. Jak dla nas chyba trochę dużo waży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem te wilki, to bardzo solidne przyczepy, jednak do póki nie obejrzycie na żywo z bliska, nie łódźcie się, że będzie Ok. .Zanim kupiłem swoją oglądałem 5 takich wilków, niestety 3 miały problemy, natomiast dwie pozostałe zabiły mnie ceną...A solidność potwierdza właśnie np. wysokie DMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.