Skocz do zawartości

WAKACJE CHORWACJA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My też chyba jedziemy do zatonu jakoś nie mogę znaleść tak fajnego kempingu pod dzieci 

@mp-pp

Polecam nasz stary dobry kemping Pod Maslinom < zapraszam

Byliśmy tu wielokrotnie.

Jedyną wadą tego kempingu jest powrót z plaży pod dość strome wzniesienie < zerknij

Poobracaj kursorem dookoła tym wirtualnym obrazem, dowiesz się więcej...

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mp-pp

Polecam nasz stary dobry kemping Pod Maslinom < zapraszam

Byliśmy tu wielokrotnie.

Jedyną wadą tego kempingu jest powrót z plaży pod dość strome wzniesienie < zerknij

Poobracaj kursorem dookoła tym wirtualnym obrazem, dowiesz się więcej...

Pozdrawiam,

 

Irku - obawiam sie, ze to nie o ten Zaton chodzi a o ten http://zaton.hr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mp-pp

Polecam nasz stary dobry kemping Pod Maslinom < zapraszam

Byliśmy tu wielokrotnie.

Jedyną wadą tego kempingu jest powrót z plaży pod dość strome wzniesienie < zerknij

Poobracaj kursorem dookoła tym wirtualnym obrazem, dowiesz się więcej...

Pozdrawiam,

 

Właśnie rozważam ten camping na ten rok. Na Twojej prezentacji podejście wydaje sie długie i niekończonce, a w efekcie u góry nie ma campingu ??

 

czy ta trasa jest do przejechania rowerem dla zwykłego człowieka, nie Armsronga na dopingu ?? I to na dodatek w towarzystwie, dwóch lub trzech siedmiolatków ??

 

Ale chyba cena jest przystępna.

 

Pytanie drugie. Kiedyś zapodałeś opis zatoki koło Slano. Było tam kilka kampów. Mógłbyś zapodać jeszcze raz. Już się zgubiłem w którym to było wątku... :)

 

Dzięki

Pozdrawiam

 

ja tam swoje zdanie już wielokrotnie powtarzałem, - mnie rodzice często już 10 czerwca zwalniali i brali na wakacje, żyje i chyba na złe mi to nie wyszło. Szczególnie w klasach 1-3... nie przesadzajmy

 

Odebrać swoje pierwsze w życiu świadectwo - rzecz bezcenna. Ja bym syna nie pozbawił tego przeżycia i dumy...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozważam ten camping na ten rok. Na Twojej prezentacji podejście wydaje sie długie i niekończonce, a w efekcie u góry nie ma campingu ??

 

czy ta trasa jest do przejechania rowerem dla zwykłego człowieka, nie Armsronga na dopingu ?? I to na dodatek w towarzystwie, dwóch lub trzech siedmiolatków ??

 

Ale chyba cena jest przystępna.

 

Pytanie drugie. Kiedyś zapodałeś opis zatoki koło Slano. Było tam kilka kampów. Mógłbyś zapodać jeszcze raz. Już się zgubiłem w którym to było wątku... :)

 

Dzięki

Pozdrawiam

@Kajetan1975, npisał:

Właśnie rozważam ten camping na ten rok. < super, gratulacie

 A - B - C  < dojazd, zapraszam

Awidok 1  (obracaj obraz kursorem)

Bwidok 2

Cwidod 3 = META, GPS: N42,699124,  E18,006031

 

Na Twojej prezentacji podejście wydaje sie długie i niekończonce,

a w efekcie u góry nie ma campingu ?? < cóż powiedzieć...

 

Pieszo  >  A + B + C + E = 450 m, 5 min

< widok I (nasza ławeczka)

C  < widok II

D < widok III

< widok IV

 

Pytanie drugie.

Kiedyś zapodałeś opis zatoki koło Slano ... Już się zgubiłem w którym to było wątku...

wyszukiwarka =(super zatoka) lub esencja niżej.

Jeżeli wkleję raz jeszcze będzie raban ! "Strzyżonego Pan Bóg strzyże".

Pozdrawiam,

Przesypałem info na język internetu dla potomnych, bez wodolejstwa, pustosłowia i gawędziarstwa.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początkiem sierpnia wybieramy się z pontonem na Murter. Teraz pytanie do Was. Który camping wybrać: www.campjazina.com czy www.jezera-kornati.h. Szukam spokojnego miejsca z szansą na innych PL karawaningowców z dzieciakami i (o ile możliwe) pontonami. Cień mile idziany :)). Dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie rozważam ten camping na ten rok. Na Twojej prezentacji podejście wydaje sie długie i niekończonce, a w efekcie u góry nie ma campingu ??

 

czy ta trasa jest do przejechania rowerem dla zwykłego człowieka, nie Armsronga na dopingu ?? I to na dodatek w towarzystwie, dwóch lub trzech siedmiolatków ??

 

Ale chyba cena jest przystępna.

 

 

 

Witam.

Oprócz długiego i stromego podjazdu są jeszcze dosyć strome schody na plażę, po których będziesz musiał znieść te wszystkie rowery...Wątpię czy dzieci dadzą sobie same radę. Słońce, zabawy dzieci w wodzie tak ich wymęczą, że wątpię też, że bedą miały siłę wjechać pod tą górę. Będąc tam nie widziałm nikogo kto by wjeżdżał rowerami. Sam kemping fajny, atmosfera także, ale jak już pisałam w swojej relacji, dla mnie dyskwalifikuje go i ten zjazd do plaży i sama plaża, która jest wąska i niewielka. Obawiam się, że w sezonie jest tam wielki tłok. Pozdrawiam Ela

post-5001-0-41024200-1364765175_thumb.jpg post-5001-0-91794900-1364765212_thumb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początkiem sierpnia wybieramy się z pontonem na Murter. Teraz pytanie do Was. Który camping wybrać: www.campjazina.com czy www.jezera-kornati.h. Szukam spokojnego miejsca z szansą na innych PL karawaningowców z dzieciakami i (o ile możliwe) pontonami. Cień mile idziany :)). Dziękuję za pomoc!

 

Przyjacielu.

 

jak Murter to tylko camping Slanica  :ok:  :ok:

 

http://www.murter-slanica.hr/

 

W razie pytań jestem do dyspozycji :)

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym campie myślałem ale:

1. jest mocno odsłonięty w kierunku na morze - pytanie jak tam z wiatrem i falami (możliwe ograniczenia do wypłynięcia pontonem)?

2. sam camp wydawał mi się mocno "górzysty" - pytanie czy nie ma problemów z wjechaniem długim składem (holownik 5 m a cepa 7 m) + ustawieniem go na parceli?

3. Jak wygląda możliwość jeżdżenia na rowerach (szczególnie dzieci)?

4. Jak wygląda obłożenie campu w 3 pierwszych tygodniach sierpnia? (rezerwacja obowiązkowa?)

5. Czy jest dostępna jakakolwiek plaża dla dzieciaków (żwirek a nie beton)?

 

I ostatnie pytanie: dlaczego nie camp Jazina i już szczególnie camp Jezera (szczególnie ten wygląda sensownie).

 

BARDZO dziękuję za odpowiedź :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym campie myślałem ale:

1. jest mocno odsłonięty w kierunku na morze - pytanie jak tam z wiatrem i falami (możliwe ograniczenia do wypłynięcia pontonem)?

2. sam camp wydawał mi się mocno "górzysty" - pytanie czy nie ma problemów z wjechaniem długim składem (holownik 5 m a cepa 7 m) + ustawieniem go na parceli?

3. Jak wygląda możliwość jeżdżenia na rowerach (szczególnie dzieci)?

4. Jak wygląda obłożenie campu w 3 pierwszych tygodniach sierpnia? (rezerwacja obowiązkowa?)

5. Czy jest dostępna jakakolwiek plaża dla dzieciaków (żwirek a nie beton)?

 

I ostatnie pytanie: dlaczego nie camp Jazina i już szczególnie camp Jezera (szczególnie ten wygląda sensownie).

 

BARDZO dziękuję za odpowiedź :pad:

Slanica jest fajna i urokliwa, niedaleko jest piaszczysta plaża. Minus jest taki że takim składem nie masz się co tam pchać bo się nigdzie nie ustawisz. Od jakiegoś czasu poparcelowali ten kemp i porobili tarasy, przez co większość zacienionych miejsc dostępna jest tylko dla namiotów a przyczepy czy kampery stoją nad urwiskiem przy plaży. I właśnie to urwisko to drugi minus w przypadku posiadania małych dzieci bo trzeba mieć oczy dookoła głowy żeby maluchy nie spadły do morza. Pozatym na początku sierpnia to zapomnij się tam zaparkować bez rezerwacji, ciasno już jest w ostatnim tygodniu czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slanica jest fajna i urokliwa, niedaleko jest piaszczysta plaża. Minus jest taki że takim składem nie masz się co tam pchać bo się nigdzie nie ustawisz. Od jakiegoś czasu poparcelowali ten kemp i porobili tarasy, przez co większość zacienionych miejsc dostępna jest tylko dla namiotów a przyczepy czy kampery stoją nad urwiskiem przy plaży. I właśnie to urwisko to drugi minus w przypadku posiadania małych dzieci bo trzeba mieć oczy dookoła głowy żeby maluchy nie spadły do morza. Pozatym na początku sierpnia to zapomnij się tam zaparkować bez rezerwacji, ciasno już jest w ostatnim tygodniu czerwca.

Tak właśnie sądziłem ze zdjęć. Może ktoś z Was był na campingu Jezera? Coraz bardziej jestem za tym miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.