Skocz do zawartości

WAKACJE CHORWACJA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Ired

 

Przyznaję, że dotychczas ciężko mi się czytało Twoje posty. Masz bardzo specyficzny sposób pisania  :niewiem: i jakoś nie mogę się do niego przyzwyczaić...

 

Ale Twoje linki do map i odnośniki - REWELACJA !!!. Ten gotowiec-ściąga. Bomba!! :brawo:

 

Co prawda trasę znam dobrze ale sposób prezentacji, ważne miejsca, opisy - pełen profesjonalizm. Szacun :blagac:

 

Od dzisiaj będę uważnie czytał Twoje posty :hmm:

@Kajetan1975 napisał:  Masz bardzo specyficzny sposób pisania < to nie ja to GoogleMapy

Jesteś PIERWSZY oświecony. Lepiej pózno niż wcale.

Zawsze czytając Wasze relacje na tym forum cholera mnie brała.

Były zdjęcia, był opis trasy ale nie było wiadomo gdzie co jest.

Zdjęcia + opisywana trasa nie były ściśle i jednoznacznie powiązane ze sobą na mapie.

Szukałem czegoś co oba te problemy jednoznacznie rozwiązywały/pokazywały.

 

Wnoszę kaganek OŚWIATY.

GoogleMapy dostarczają takie narzędzia za pomocą których można w sposób jednoznaczny

i precyzyjny pokazać na mapie gdzie dane zdjęcie i trasa przebiega.

Ludzie=forumowicze nie są przychylnie nastawieni do nowinek w INTERNECIE,

wolą paplać się w czymś do czego przyzwyczaili się.

To by było tyle i aż tyle.

Dlatego od takich nieuków mam takie komentarze > http://forum.karawaning.pl/topic/12884-nasza-hiszpania-portugalia/

 

Pozdrawiam,

Miłego wieczoru życzę + oglądania moich dotychczasowych wypocin.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja również nie jestem fanem i nie umiem czytać tych relacji - mimo, że bardzo lubię google maps i street view  (np. w Chorwacji)

 

 

ton kolegi Ired i jego wklejanie swoich linków w prawie wszystkie tematy - relacje innych na tym forum również od pewnego czasu daje mi w kość.

 

dzisiaj trochę przesadził, rozumiem że jest starszym karawaningowcem i pewnie wszystko już wie najlepiej................  ale mnie to średnio bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieładnie nieładnie :no:

ton wypowiedzi, wyzywanie od nieuków i umniejszanie innym tylko z tego powodu, że piszą relacje z sercem, okraszone własnymi emocjami, przeżyciami i fotkami a także cennymi radami a nie za pomocą nowinek :no:

no to wniosłeś kaganek oświaty nie ma co :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już nadszedł czas aby kolega spróbował się do Forumowiczów przyłączyć, zamiast pouczać i przestawiać po kątach

 

ja niestety nie dałem rady ani jednego posta dokończyć,

włączyć Internet i czytać wszystko jak leci, chyba każdy z nas potrafi, a wg mnie, na Forum łączymy się po to, aby się wymieniać osobistymi doświadczeniami

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram 4 powyższe posty, ja też osobiście pomijam posty kolegi bo są one dla mnie nie czytelne, najlepiej  mieć wtedy otwarte 10 okien w przeglądarce i przeskakiwać między nimi.

Ale tutaj mieliśmy nie rozczulać się nad tym czy nam się podobają posty Ired-a czy nie tylko rozpisywać na temat wyjazdów do CRO w tym roku. Więc jakie są plany? Bo my jedziemy 14 czerwca  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kajetan1975 napisał:  Masz bardzo specyficzny sposób pisania < to nie ja to GoogleMapy

Jesteś PIERWSZY oświecony. Lepiej pózno niż wcale.

Zawsze czytając Wasze relacje na tym forum cholera mnie brała.

Były zdjęcia, był opis trasy ale nie było wiadomo gdzie co jest.

Zdjęcia + opisywana trasa nie były ściśle i jednoznacznie powiązane ze sobą na mapie.

Szukałem czegoś co oba te problemy jednoznacznie rozwiązywały/pokazywały.

 

Wnoszę kaganek OŚWIATY.

GoogleMapy dostarczają takie narzędzia za pomocą których można w sposób jednoznaczny

i precyzyjny pokazać na mapie gdzie dane zdjęcie i trasa przebiega.

Ludzie=forumowicze nie są przychylnie nastawieni do nowinek w INTERNECIE,

wolą paplać się w czymś do czego przyzwyczaili się.

To by było tyle i aż tyle.

Dlatego od takich nieuków mam takie komentarze > http://forum.karawaning.pl/topic/12884-nasza-hiszpania-portugalia/

 

Pozdrawiam,

Miłego wieczoru życzę + oglądania moich dotychczasowych wypocin.

 

Jako ten. który spowodował tą dyskusję może też się wypowiem. 

 

Trochę się kolego rzeczywiście zagalopowałeś. Zauważ, ze na tym Forum nikt nikogo nie wyzywa a w komentarzu do Twoich wypowiedzi nikt Cię nie obraził. Po prostu wypowiedzieli się na temat Twoich postów i tyle. Ja tez twierdzę, że niejednokrotnie są chaotyczne i właściwie to w odpowiedzi na mój post po raz pierwszy napisałeś kilka składnych i czytelnych zdań. To, że skomplementowałem Twoja umiejętność opracowywania tras w Googlach nie znaczy, ze nie lubię czytać pełnych emocji i uczuć relacji innych Forumowiczów, okraszonych pięknymi i pożytecznymi fotografiami. Twoje relacje może i są użyteczne i praktyczne ale bardzo suche, często sprawiają wrażenie chaotycznych. Poza tym są wyzute z wszelkich emocji. A my w większości jesteśmy osobami wrażliwymi i emocjonalnymi - inaczej jeździlibyśmy do nudnych hoteli do Egiptu i siedzieli 2 tygodnie na tym basenie.

 

 

Uważaj, bo karawaningowcy to bardzo wrażliwa cześć ludzkości, łatwo ją urazić, a taka osoba ma później ciężkie życie na Forum. :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wracajmy do tematu

 

ja intensywnie pracuję nad Majówką 2013 w Czarnogórze i Południowej Dalmacji (Dubrownik, Split)

(na razie załatwiam nowe paszporty dla dzieci i zabieram się za montowanie stałych zbiorników na wodę po ok 150l)

 

wyjazd planuję 25-27.04 (trasa przez Serbię), a powrót 12-14.05 (przez Chorwację), jak ktoś ma podobne plany to oczywiście zapraszam

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wracajmy do tematu

 

ja intensywnie pracuję nad Majówką 2013 w Czarnogórze i Południowej Dalmacji (Dubrownik, Split)

(na razie załatwiam nowe paszporty dla dzieci i zabieram się za montowanie stałych zbiorników na wodę po ok 150l)

 

wyjazd planuję 25-27.04 (trasa przez Serbię), a powrót 12-14.05 (przez Chorwację), jak ktoś ma podobne plany to oczywiście zapraszam

 

pozdr

Nie zahaczyłbyś o camping Prapratno? Rozważam go w planach wakacyjnych i info z pierwszej ręki byłoby super :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zahaczyłbyś o camping Prapratno? Rozważam go w planach wakacyjnych i info z pierwszej ręki byłoby super :ok:

hmmm

http://avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&id=92

czy ten ?

 

nocleg planowałem gdzieś bliżej samego Dubrownika, no chyba, że zajadę jakoś po drodze, tylko zdjęć porobić

na zdjęciach ze stronki wygląda całkiem ciekawie

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prapratno jest sprawdzone ... polecane mi wiele razy i mam nadzieję przetestować w tym roku w lipcu. Znajomy pokazował mi dwie relacje zdjęciowe. Dla dzieci szczegolnie bo nie ma odpustowych atrakcji, jest piaszczysty brzeg i drzewa na kempingu.

 

http://www.duprimorje.hr/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=2:auto-kamp-prapratno&Itemid=64 ich strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wogóle bierze pod uwagę drugą połowę czerwca na Cro? Czy My z Maarec-em jesteśmy jedyni co preferują czerwiec na wyjazdy :]

 

Kajtek jeżeli chodzi o Prapratno to dam Ci znać bo powinniśmy tam zawitać koło 15 czerwca :], a Maarec ma tam być nawet wcześniej. Więc jak tylko na Dence uda nam się podłączyć znowu w tym roku do neta to dostaniesz relacje z pierwszej ręki :D

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz - nie kazdy ma mozliwosc urwania sie ze szkolnych obowiazkow swoich dzieci :( Ja bym bardzo chetnie pojchal w polowie czerwca - chociazby ze wzgledu na mniejsze zatloczenie i nizsze ceny, ale life is brutal i musze czekac do konca roku szkolnego, wyjazd jak juz pisalem zaplanowany na 29 czerwca w godzinach wieczornych.

 

Pzdr, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.