Skocz do zawartości

zepsuta lodówka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym zerkną na tą aukcję

http://allegro.pl/lo...2338801500.html

 

Zerknąć można, ale prawie dwa razy droższa, a taki sam zbytek. Jeśli ta tańsza chłodzi to po co przepłacać?

Przesyłka też połowę tańsza.

Niech sprzedający da gwarancję rozruchową, chociaż tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiedział mój kolega handlowiec nie ma takiej ceny której nie dało by się zbić, oczywiście decyzja należy do kupującego.

ta o której ja mówię jest to nowszy model i jest kompletna.

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zerkną na tą aukcję

http://allegro.pl/lo...2338801500.html

 

ta jest całkiem inny model i będe miał problem z wpakowaniem jej - inne włączniki wszytsko

 

natomiast tamta jest identyczna prawie - porównajcie ze zdjęciami które dodałem

 

czekam na gościa ma wrócić z Niemiec w czwartek - mówił ze sprawna - a może jest tu ktoś z Kwidzyna lub okolic i by mi ją sprawdził ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem dać sobie czas na poszukiwania - ten gościu z Kwidzyna może być ok, zobaczymy, będę na bieżąco informował - koledzy powiedzcie mi tylko jeszcze czy mogę taką lodówkę kurierem przesłać, jak gość mi ją wyśle nic się nie stanie od wstrząsów, różnego położenia? śmiało mogę brać kurierem?

 

w końcu to nie małe pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrząsy dla lodówki absorpcyjnej są wręcz wskazane,chodzi o to by amoniak,który się odstał ponownie się wymieszał.Kiedy lodówka słabo chłodzi warto spróbować ją zdemontować i postawić na głowie.Jeżeli nie ubyło czynnika chłodniczego taka operacja zazwyczaj pomaga.Jedyne co może zaszkodzić takiej lodówce podczas transportu to uderzenie w układ chłodniczy,co może spowodować jej rozszczelnienie.Nie obawiał bym się przesyłki kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziś się okaże, czy zamawiam czy nie..

a wszystkie tego typu lodówki mają taką samą zasadę zakładania przedniego frontu drzwiczek - znaczy się wsuwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziś się okaże, czy zamawiam czy nie..

a wszystkie tego typu lodówki mają taką samą zasadę zakładania przedniego frontu drzwiczek - znaczy się wsuwa?

 

Gdzieś tu na forum ktoś rozbierał właśnie aneks i miał problem z demontażem i tam się okazało że front był jakoś przyklejony. Ale to musisz już poszukać bo kojarzę taki temat jakoś na przełomie roku chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moi mili muszę się pochwalić, ze lodówka do mnie już DHL-em mknie przez Polskę...:)

trzeba tylko małej przeróbki - bo ma włącznik gazowy i elektryczny na odwrót niż u mnie

 

już się nie mogę doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moi mili muszę się pochwalić, ze lodówka do mnie już DHL-em mknie przez Polskę...:)

trzeba tylko małej przeróbki - bo ma włącznik gazowy i elektryczny na odwrót niż u mnie

 

już się nie mogę doczekać

 

Pochwal się jaką wybrałeś? Mam wrażenie, że z Kwidzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po całym dniu przeróbki...

do nowej lodówki przełożyłem cały układ gazowy (od włącznik do palnika)

i cały układ elektryczny od włącznik do grzałek

 

tym samym doskonale poznałem budowę i zasadę działania lodówki absorpcyjnej

 

pytanie czy cały tył w sensie agregat/rurownice jak zwał tak zwał cały układ z gazem aby zahamować korozję mogę pomalować hamerrite na rdzę? nic się nie stanie

 

focisze: po całym dniu roboty

 

(sorrki za jakoś tego zdjęcia z palnikiem - nie pasował więc musiałem go jakoś zamontować)

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po całym dniu przeróbki...

do nowej lodówki przełożyłem cały układ gazowy (od włącznik do palnika)

i cały układ elektryczny od włącznik do grzałek

 

Nie kumam. ....Kupowałeś lodówkę i robiłeś przekładkę? Ta z Kwidzynia miała podobno 3 zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.