Jump to content
Piotrek

Miejsce

Recommended Posts

CamperDiem

szary, jestem przekonany że nie ja jeden nie stanę na głowie byle tylko na pierwszym możliwym zlocie spotkać się z możliwie dużą ilością forumowiczów, by móc im w realu powiedzieć "cześć" :jump:

koliber1111

jestem po rozmowie z campingiem w Kozienicach.mogą zapewnić nam przygotowane ognisko(drewno,stoły itp) w cenie 2 pln od osoby.możliwe jest też zamówienie obiadów.cena około 15 pln w zależności od menu i ilości chętnych.

ja mam załatwionego duuuużego,gastronomicznego grila do pieczenia smakołyków.

fest2
:) przyjechałbym na zlot ,lecz niestety jadę do Chorwacji :jump: życzę wszystkim miłej zabawy pozdrawiam - Wojtek

EwaMarek

to jak z tym miejscem? będzie na tyle żeby stanąć kamprem na równym terenie? i PRĄD!!!

EwaMarek

obok jakiej miejscowości śa te kozienice?

Piotrek

Prąd oczywiscie jest.

Yabulon
obok jakiej miejscowości śa te kozienice?

Niedaleko Radomia

Lepciak

Ewa i Marek - miejsca na campingu w Kozienicach jest mnóstwo, takiego równego pod kampera również.

witus

Co ciekawego w okolicy Kozienic warto zobaczyć ?

Trzeba się przygotować na zwiedzanie okolicy, proszę o pomoc w znalezieniu atrakcji :) .

Wojtek

Witam,wczoraj jechałem trasą z Warszawy do Góry Kalwarii ok godz.18 i chciałbym przestrzec kolegów wybierających się na zlot do Kozienic,że są duże korki.Pierwszy przed Piasecznem-przebudowa drogi,a drugi to rondo w Górze Kalwarii.Ten drugi jest bardzo upierdliwdy poniważ pokonanie go zajmuje pow.0,5 godz.i tak jest w każdy piątek.Jest to niestety najkrótsza droga dla warszawiaków.

Yabulon
mogą zapewnić nam przygotowane ognisko(drewno,stoły itp) w cenie 2 pln od osoby

Tzn. trzeba się wcześniej zdeklarować, czy chcemy to ognisko? Bo jeżeli tak to ja jestem chętny.

szary11
mogą zapewnić nam przygotowane ognisko(drewno,stoły itp) w cenie 2 pln od osoby

Tzn. trzeba się wcześniej zdeklarować, czy chcemy to ognisko? Bo jeżeli tak to ja jestem chętny.

Ja też chcę ognicho :) Tym bardziej, że już na 99% wiem, że przyjadę. Co prawda na wieczór w piątek ale... :)

Lepciak

Lepciaki też dorzucą się do ognicha.

tomekk

Witam !

My także jesteśmy zainteresowani. :)

Pozdrawiam

• Create New...