Skocz do zawartości

Miejsce


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jestem po rozmowie z campingiem w Kozienicach.mogą zapewnić nam przygotowane ognisko(drewno,stoły itp) w cenie 2 pln od osoby.możliwe jest też zamówienie obiadów.cena około 15 pln w zależności od menu i ilości chętnych.

ja mam załatwionego duuuużego,gastronomicznego grila do pieczenia smakołyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wczoraj jechałem trasą z Warszawy do Góry Kalwarii ok godz.18 i chciałbym przestrzec kolegów wybierających się na zlot do Kozienic,że są duże korki.Pierwszy przed Piasecznem-przebudowa drogi,a drugi to rondo w Górze Kalwarii.Ten drugi jest bardzo upierdliwdy poniważ pokonanie go zajmuje pow.0,5 godz.i tak jest w każdy piątek.Jest to niestety najkrótsza droga dla warszawiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą zapewnić nam przygotowane ognisko(drewno,stoły itp) w cenie 2 pln od osoby

Tzn. trzeba się wcześniej zdeklarować, czy chcemy to ognisko? Bo jeżeli tak to ja jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą zapewnić nam przygotowane ognisko(drewno,stoły itp) w cenie 2 pln od osoby

Tzn. trzeba się wcześniej zdeklarować, czy chcemy to ognisko? Bo jeżeli tak to ja jestem chętny.

 

 

Ja też chcę ognicho :) Tym bardziej, że już na 99% wiem, że przyjadę. Co prawda na wieczór w piątek ale... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.