Skocz do zawartości

OSTRZEZENIE! KNAUS - ZGIERZ


bialygro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A może cos takiego koledze spasuje choć cena "troszek" wyższa http://otomoto.pl/te...p-T2965700.html Mieszkam w Starachowicach więc moge podjechać we wtorek po świętach i oblukać na żywca, pocpykam pare fotek ale oczywiście jeżeli kolega białygro zainteresowany. No chyba że na podstawie zdjęć koledzy fachowcy wykluczą w/w cepke i nie będzie sensu oglądać na żywo.

 

proponuję solidnie sprawdzić naprawę poszycia na długości ok metra na ścianie w prawo od drzwi - foto nr 1 i 2 - albo zapytać telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtEwa - ok.gif - spoko, nie chcę wyjść na czepialskiego, ale panele, w przyczepach które dotychczas widziałem nie były montowane fabrycznie, ani na suficie ani na żadnej innej powierzchni, zazwyczaj maskuje to problem miękkiej podłogi czy innych wad.

 

Powodzenia wszystkim w szukaniu wymarzonej przyczepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Temat rzeczywiscie stal sie popularny. Cieszy to ogromnie bo widac ze na takiej Braci mozna w razie klopotow polegac.

Co do zacieku - zauwazylem go na zdjeciach dopiero po Waszych komentarzach - od szampana nie powstal bo nawet ruski nie powoduje takiej opuchlizny (i tu nie mowie o warobie :bzik: ) Syfit - jest wykonany raczej z oryginalnej plyty - to nie sa panele, tylko jednolita plyta.

Jak juz kolega "Luksusowa buda" wereyfikujacy moja opinie bedzie w srodku powinien zazyc "inhalacji stechlicznej" sprawdzic sufit a potem radze przenies sie na swieze powietrze i sprawdzic lewa sciane w okolicach kola: falujaca szara blache na samym dole - bo juz nie ma sie czego trzymac, oraz zaglebic palce - a przy przylozeniu wiekszej mocy nawet cala dlon- w rozkosznych czelusciach prochnicznych na laczeniu sciany i podlogi - uwaga na blaszana late w podlodze (przed kolem tez po lewej stronie w kolorze czarnym polysk) co by sobie paliczkow przypadkiem nie uszkodzic. Z tego co pamietam lewy tylni uchwyt do przetaczanie tez nie ma sie juz czego trzymac oprocz blachy

 

Jesli przyjzycie sie podlodze, to na zdjeciach wydawac by sie moglo sie ze ma takie przekatne przetarcia fabryczne (taki design wykladziny) w rzeczywisci sa to przetarcia mokra szmata w warstwie kurzu.... - to mialo chyba swiadczyc o "wyjatkowiej zadbanosci" przyczepy :hehe:

 

 

 

PS

Bardzo dziekuje Kolegom z pomoc w szukaniu przyczepki i poprozycje - bede rozwazac, jak juz zanabede w koncu cos to nie omieszkam sie Kolezankom i Kolegom pochwalic na forum

Pozdrawiam z za Wielkanocnego stolu

 

bialygro

 

Dzieki Bammber za pomoc

Żonie nie bardzo szarosc sie we wnetrzu podoba, wiec chyba nie, jakby cos sie nam odmienilo na pewno sie zworce sie o weryfikacje do szanownego Kolegi.

Dzieki jeszcze raz pozdrawiam

Marcin (bialygro)

 

A może cos takiego koledze spasuje choć cena "troszek" wyższa http://otomoto.pl/te...p-T2965700.html Mieszkam w Starachowicach więc moge podjechać we wtorek po świętach i oblukać na żywca, pocpykam pare fotek ale oczywiście jeżeli kolega białygro zainteresowany. No chyba że na podstawie zdjęć koledzy fachowcy wykluczą w/w cepke i nie będzie sensu oglądać na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... faktycznie fajna wycieczka 150 km w jedna stronę ....

 

Takich wycieczek miałem mnóstwo i myślę, że jeszcze kilka osób na forum też mogłoby się tym pochwalić.

Dodam coś jeszcze, o czym już kiedyś wspominałem. Jadąc na oględziny, bez względu na to, czy budka nas zainteresuje, czy nie - dobrze jest strzelić kilka fotek, aby mieć prosty dowód na poparcie swoich słów.

 

Jestem przekonany, że we wtorek wszystkie wady się potwierdzą (nawet obecne foty na to wskazują).

To będzie doskonały przykład na to,co dzieje się na naszym (w szczególności), wtórnym rynku przyczep.

Taki opis oferty, to w tym przypadku zwyczajna granda :krzykacz:

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temat rzeczywiście stal się bardzo popularny i widać że wywołał gorąca dyskusję

Ja tez niedawno ostrzegałem przed Knausem ze Szczecina i tez jeden z kolegów miał jakieś aluzje że piszę prawdę bo nie zamieściłem zdjęć a Ja pisałem w pierszym poście że nie mam zdjęć i pisałem dlaczego ale kolega chyba nie przeczytał postu w całości a potem się wypowiedział a jechaliśmy wtedy z żoną ponad 600 km i choć od mojego ostrzeżenia cena jak widzę spadła w przeciągu 1,5 miesiąca z 14999 na 12499 to widzę że dalej jest na sprzedaż

 

http://otomoto.pl/kn...u-T2945718.html

 

A swoją drogą to jestem ciekawy tak ze zwykłej ciekawości czy ktokolwiek tam był i ją oglądał bo przynajmniej mógłby potwierdzić mój opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtorek będzie dniem sądnym albo dla oglądającego albo dla sprzedającego :)

mieszkam na RADOGOSZCZU ......1,5 km od Zgierza ...... pojadę zobaczę i napiszę :)

 

 

sprawa się wyjaśni :) ..... bo zaciek to może efekt jakiegoś melanżu w przyczepie :) strzelił szampan na urodzinach i....... można opowieść dalej sobie wymyślać :)

a że mam blisko to sprawdzę tak dla ..... sprawdzenia

pozdrawiam Luksiak - Marcin

 

? ? ? I jak tam :niewiem: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihh a we wtorek wam powiem czy to tapeta, panele , płyta , czy gnije czy nie , czy warto czy nie , czy ktoś ściemnia czy nie czy istnieje czy może nie :)

 

... a, to i ja się zapytam, tak z ciekawości: na czym sprawa utknęła :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tez niedawno ostrzegałem przed Knausem ze Szczecina i tez jeden z kolegów miał jakieś aluzje że piszę prawdę bo nie zamieściłem zdjęć

 

http://otomoto.pl/kn...u-T2945718.html

 

 

 

Mi np. wtedy pomogłeś, bo miałem ją na celowniku, więc odpuściłem...I osobiście np nie rozumiem, że jeśli opinia zdjęciami nie podparta, to już nie ważna :niewiem:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... osobiście np nie rozumiem, że jeśli opinia zdjęciami nie podparta, to już nie ważna :niewiem:?

 

Myślę, że to nie tak :nono:

Dużo się mówiło tutaj o różnych przypadłościach tej budki, ale nie pojawiła się jakakolwiek fotka dobrze je obrazująca, więc wiele osób jest ciekawych, jak to rzeczywiście wygląda, zwłaszcza z punktu widzenia "kupującego".

Do tego, jeśli oficjalnie składa się obietnicę :bzik: zrobienia takiego rekonesansu, to tym bardziej Wszyscy są zainteresowani wynikami.

 

:hej:

 

P.S.

Sam jestem ciekawy, jak to będzie wyglądało na zdjęciach, ale jeśli nic z tego nie wyjdzie, to nikomu włosów z głowy, wyrywać za to nie będę hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi np. wtedy pomogłeś, bo miałem ją na celowniku, więc odpuściłem...I osobiście np nie rozumiem, że jeśli opinia zdjęciami nie podparta, to już nie ważna :niewiem:?

 

DZIĘKI

Cieszę się że przynajmniej mogłem kogoś ostrzec przed wycieczką jak sądzę niepotrzebną :hej:

 

A co do budki omawianej to może po prostu Luksusowa_buda nie miał kiedy tam podjechać i popatrzeć co jest grane albo mu się kom popsuł???

 

Na pewno się jeszcze odezwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.