Skocz do zawartości

OSTRZEZENIE! KNAUS - ZGIERZ


bialygro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Jeśli macie wątpliwości w wiarygodność wypowiedzi kolegi bialygro to zwróćcie uwagę na zdjęcie nr5 z oferty tej "niesamowicie suchej przyczepy"

Jak w mordę widać zaciek z okna dachowego na całej jego lewej długości.

Zanim się komuś coś zarzuci to wypadało by najpierw sprawdzić czy ma się racje (w tym wypadku wystarczyło przyjrzeć się zdjęciu) nie podważać oględziny w realu.

 

bialygro współczuje i głowa do góry . na pewno znajdziesz coś uczciwego.

Szkoda że nie rzuciłeś hasła przed wyjazdem. Dużo użytkowników jest tu z okolic Łodzi . Nie jeden pewnie podjechał by obadać wstępnie. Sam bym Ci zdał relacje bo dwa dni temu jechałem przez Zgierz.

 

Pozdrawiem

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtorek będzie dniem sądnym albo dla oglądającego albo dla sprzedającego :)

mieszkam na RADOGOSZCZU ......1,5 km od Zgierza ...... pojadę zobaczę i napiszę :)

 

 

sprawa się wyjaśni :) ..... bo zaciek to może efekt jakiegoś melanżu w przyczepie :) strzelił szampan na urodzinach i....... można opowieść dalej sobie wymyślać :)

a że mam blisko to sprawdzę tak dla ..... sprawdzenia

pozdrawiam Luksiak - Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą ale czy słusznie zaobserwowałem że nikt z producentów fabrycznie nie kładzie/montuje paneli na suficie? Jak widze coś takiego to praktycznie odrzucam oferte - czy słusznie?

 

 

 

 

 

kilka modeli cepek posiada sufit ze sklejki w kształcie właśnie paneli na przykład knaus

 

 

foto

 

 

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki kurde, jak już coś piszecie to przeczytajcie uważnie cały temat od początku. Przyczepa już obejrzana i pierwszy post jest właśnie podsumowaniem oględzin. O zacieku przy oknie dachowym też już było napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hobby też jest sufit tak "pomalowany" bo nie są to panele a płyta z wzorem paneli

tu faktycznie widać przeciek, ale czy taki zaciek nie mógł powstać od zostawionego otwartego okna ;)

 

zobaczymy co napisze Luksiak :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie na fotce widać zacieki nad oknem dachowym.

 

WojtEwa - nie wiem w ilu "starszych Dethleffsach" widziałeś sufit z paneli, ale bardzo mnie to ciekawi, bo ja nie widziałem w ani jednym fabrycznym Dethleffsie, ani żadnym innym niemieckim kempingu, ani żadnej innej kontynentalnej przyczepie kempingowej niezależnie od roku produkcji. Zdarzają się płyty sufitowe mające wzór paneli lub wzór zbliżony do widoku paneli z ciemniejszymi cieńszymi paskami na przemian z jasnymi szerokimi paskami, ale z panelami podłogowymi nie mające nic wspólnego.

 

 

edit:

strasznie szybko pojawiły się nowe posty, już wcześniej została zauważona zmiana na płycie dachowej wokół okna dachowego.

Edytowane przez eddie65 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może cos takiego koledze spasuje choć cena "troszek" wyższa http://otomoto.pl/tec-530p-T2965700.html Mieszkam w Starachowicach więc moge podjechać we wtorek po świętach i oblukać na żywca, pocpykam pare fotek ale oczywiście jeżeli kolega białygro zainteresowany. No chyba że na podstawie zdjęć koledzy fachowcy wykluczą w/w cepke i nie będzie sensu oglądać na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem iz dokladne zblizenie z aparatu wyjasni sprawe. Jesli są to panele a nie okleina/plyta która je przypomina to znaczy że były montowane nieorginalnie?

 

na tej fotce widać po odbicu światła że to jest raczej jednolita płyta

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/47/45/85/2247458512_4

 

ciekaw jestem czy Kolega oglądający widział zaciek na fotkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.