Skocz do zawartości

OSTRZEZENIE! KNAUS - ZGIERZ


bialygro

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin,

Jade jutro do bierunia szukać namiotu do Wilka,jeśli coś cie interesuje to moge popatrzeć.

Np to

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin,

Jade jutro do bierunia szukać namiotu do Wilka,jeśli coś cie interesuje to moge popatrzeć.

Np to

 

 

Dzieki Arian

Wyhaczyles cos ciekawego?

Wybacz ostatno urawnie glowy duzo wyjazdow sluzbowych, wiec nie jestem up to date z forum.

pozdro

M.

 

Marcin, jak tam Twoje poszukiwania ?

 

Heja!

Poszukiwania ostanio slabo - czas wolny zredukowny do "0" ale udalo mi sie podskoczyc do ZELWODU w Grodzisku (komis opisywany na forum) i

jest tam takie cos

http://otomoto.pl/burstner-4657-t-sadowski-grodzisk-maz-k-wa-wy-T2614824.html na pierwsze dwa rzuty oka cala i nie zgnita - maje tez inne przyczepki w moim zasiegu cenowym, ale delikatnie nadgryzione "zebem wilgoci", juz mam jakos pranoje z ta wilocia i prochnem, wiec nawet male zawilgocenia skresla kandydatke... . Ogolnie Panstwo tlumaczyli ze juz troch za pozno na szukanie towaru - bo sezon sie zaczal....i oferta mocno przebrana

A wracaja do Burstnera nie za drogo to troche - jak myslisz? fakt ze po 20 min wtykania nosa nie mam do czego sie przyczepic....

Pozdro

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania ostanio slabo - czas wolny zredukowny do "0" ale udalo mi sie podskoczyc do ZELWODU w Grodzisku (komis opisywany na forum) i

jest tam takie cos

http://otomoto.pl/bu...y-T2614824.html na pierwsze dwa rzuty oka cala i nie zgnita - maje tez inne przyczepki w moim zasiegu cenowym, ale delikatnie nadgryzione "zebem wilgoci", juz mam jakos pranoje z ta wilocia i prochnem, wiec nawet male zawilgocenia skresla kandydatke... . Ogolnie Panstwo tlumaczyli ze juz troch za pozno na szukanie towaru - bo sezon sie zaczal....i oferta mocno przebrana

A wracaja do Burstnera nie za drogo to troche - jak myslisz? fakt ze po 20 min wtykania nosa nie mam do czego sie przyczepic....

Pozdro

M.

 

Oglądałem ją... W sumie nie zauważyłem w niej nic szczególnie groźnego...Trochę niepokoi mnie coś jakby zabezpieczenie od spodu przyczepy-do okoła obsmarowane jakimś środkiem, ale ogółem parchem nie śmierdziała... No i kawał przyczepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Arian

Wyhaczyles cos ciekawego?

Wybacz ostatno urawnie glowy duzo wyjazdow sluzbowych, wiec nie jestem up to date z forum.

pozdro

M.

 

Cześć,

Byłem w s-campie i oglądałem tego detlefsa ogulnie ok ale w szfie wisi tapeta mokre od komina ogrzewania.

Zanim zaliczkowałem Wilka oglondałem przyczepy w Ostrowie godny polecenia jest Detflefs family model 98 rok 97

za 15500(utargowane) z namiotem i ciepłą wodą od jednego właściciela z Holandi,miałem jechać jutro ją odebrać ale trfił sie Wilk

niema go na allegro bo dopiero dzisiaj dzwoniłem że nieprzyjade ale moge podać tel.do sprzedawcy lub jak sie pojawi to dodam linka

Heja!

Poszukiwania ostanio slabo - czas wolny zredukowny do "0" ale udalo mi sie podskoczyc do ZELWODU w Grodzisku (komis opisywany na forum) i

jest tam takie cos

http://otomoto.pl/bu...y-T2614824.html na pierwsze dwa rzuty oka cala i nie zgnita - maje tez inne przyczepki w moim zasiegu cenowym, ale delikatnie nadgryzione "zebem wilgoci", juz mam jakos pranoje z ta wilocia i prochnem, wiec nawet male zawilgocenia skresla kandydatke... . Ogolnie Panstwo tlumaczyli ze juz troch za pozno na szukanie towaru - bo sezon sie zaczal....i oferta mocno przebrana

A wracaja do Burstnera nie za drogo to troche - jak myslisz? fakt ze po 20 min wtykania nosa nie mam do czego sie przyczepic....

Pozdro

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania ostanio slabo - czas wolny zredukowny do "0" ale udalo mi sie podskoczyc do ZELWODU w Grodzisku (komis opisywany na forum) i jest tam takie cos

http://otomoto.pl/bu...y-T2614824.html

... nie za drogo to troche - jak myslisz?

 

Jeśli wszystko z nią OK, to myślę, że cena jest przyzwoita.

Arek napisał, że ją oglądał i raczej nie ma się do czego przyczepić.

Zwróć uwagę na piecyk, czy jest tylko źle założona osłona, czy może coś złego z nim się dzieje :niewiem:

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Ja oglądałem ją tylko i wyłącznie pod względem wilgoci w niej. Mam pewne doświadczenie już, ale ekspertem nie jestem :] . Mi wydaje się ok- jak mówię tylko to zabezpieczenie na tej podłodze od spodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt. Dla handlarza nie liczy się ile km zrobisz, że obejrzeć jego "idealne" przyczepki.

Generalnie ich super jakość widać jak zaczynasz się targować. To nie jest normalne jak chcą opuścić po 20 -25% od pierwotnej ceny.

Oni dobrze wiedzą za ile kupili swoje "super" cepki na których chcą krocie zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt. Dla handlarza nie liczy się ile km zrobisz, że obejrzeć jego "idealne" przyczepki.

 

Zgadza się, a im dalej, tym bardziej się cieszą, bo w razie czegoś, klientowi nie będzie się chciało jechać szmat drogi z każdą reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Koledzy ale widzę, że główny wątek tego tematu został już dawno zatracony. Zaczynacie trolować. :krzykacz: Abym nie został posądzony o lokalny patriotyzm, też nie lubię oszustów, ale temat "Ostrzeżenie! Knaus-Zgierz" z ciekawością śledzę. Martwi mnie to, że to miasto przez takiego dupka będzie źle kojarzone :boks: I niech już ZGIERZ nie kojarzy się tylko z oszustami, bo takie wrażenie odnoszę śledząc ten temat :look::czerwona:

Edytowane przez brompton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Sylwek tak jak mówisz....po kilku wpadkach handlarz będzie spalony, chociażby miał sprzęt ze złotymi klamkami, ale jeśli np. w Mielnie znajdę sprzęt, który mnie interesuje, dajmy na to od osoby prywatnej, to nie ma to przecież związku z tym, że jest tam komis, który ma złą opinię :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku"Ostrzeżenie Knaus-Zgierz" konkretnie o tej przyczepie chyba już wszystko jasne.Natomiast poruszanych jest tu dużo innych tematów w których Koledzy wypowiadają się np; o swoich doświadczeniach ,o innych przyczepkach o sprzedawcach -oszustach . A wszystko to w temacie "Ostrzeżenie Knaus-Zgierz" Otwieram kompa wchodzę na moje ulubione forum , a tu mi po gałach daje znowu to "Ostrzeżenie Knaus- Zgierz" Od niedawna jestem na forum, a tu takie kwiatki . Wstyd mi jest za tego cwaniaczka(z pompką w nosie)który oszukuje i naraża ludzi na niepotrzebne koszty -związane z podróżą, telefonami i na niepotrzebne nerwy. Zdaję sobie z tego sprawę ,że wszędzie można natknąć się na takiego sprzedawcę.Nie znam człowieka , ale przez niego na identyfikatorze ,który szykuję dla mojej załogi na XI Zlot ,chyba nie umieszczę nazwy miasta z kąt jesteśmy.Żeby się negatywnie nie kojarzyło.(Sorry za długi wywód)Pozdrawiam. :banan:

Edytowane przez brompton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku"Ostrzeżenie Knaus-Zgierz" konkretnie o tej przyczepie chyba już wszystko jasne.Natomiast poruszanych jest tu dużo innych tematów w których Koledzy wypowiadają się np; o swoich doświadczeniach ,o innych przyczepkach o sprzedawcach -oszustach . A wszystko to w temacie "Ostrzeżenie Knaus-Zgierz" Otwieram kompa wchodzę na moje ulubione forum , a tu mi po gałach daje znowu to "Ostrzeżenie Knaus- Zgierz" Od niedawna jestem na forum, a tu takie kwiatki . Wstyd mi jest za tego cwaniaczka(z pompką w nosie)który oszukuje i naraża ludzi na niepotrzebne koszty -związane z podróżą, telefonami i na niepotrzebne nerwy. Zdaję sobie z tego sprawę ,że wszędzie można natknąć się na takiego sprzedawcę.Nie znam człowieka , ale przez niego na identyfikatorze ,który szykuję dla mojej załogi na XI Zlot ,chyba nie umieszczę nazwy miasta z kąt jesteśmy.Żeby się negatywnie nie kojarzyło.(Sorry za długi wywód)Pozdrawiam.

 

Masz trochę racji, jeśli chodzi o sam temat, natomiast do reszty podchodzisz zbyt emocjonalnie :hmm: .

Odczytujesz temat, jako ostrzeżenie przed Zgierzem, a to tylko przestroga przed przyczepą w Zgierzu.

Ja na 100% nie pomyślę w taki sposób, a sądzę, że i znakomita większość osób tu zaglądających.

Napisałeś "Zdaję sobie z tego sprawę ,że wszędzie można natknąć się na takiego sprzedawcę". Otóż to.

Skoro tak, to nie bierz tego wszystkiego do siebie i na identyfikatorze śmiało napisz "Zgierz".

Moim zdaniem zupełnie nie masz się czego obawiać, a tym bardziej wstydzić :ok:

:hej:

 

"bialygro" i "adrian1974" - nie macie wyjścia, musicie założyć nowe tematy dla Waszych poszukiwań ;)

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.