Skocz do zawartości

OSTRZEZENIE! KNAUS - ZGIERZ


bialygro

Rekomendowane odpowiedzi

DZIĘKI

Cieszę się że przynajmniej mogłem kogoś ostrzec przed wycieczką jak sądzę niepotrzebną :hej:

 

A co do budki omawianej to może po prostu Luksusowa_buda nie miał kiedy tam podjechać i popatrzeć co jest grane albo mu się kom popsuł???

 

Na pewno się jeszcze odezwie

 

Komp mu się nie zepsuł bo udziela się w innych tematach. Pewnie zapomniał albo był lecz sprzedawca go szantażuje jakimiś kompromitującymi fatkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Albo był, obejrzał i okazało się że jest gorzej niż tu było pisane.

Albo...

tak już zgniła że jest w stanie rozkładu ;)

Albo...

Eh.... kolega L_buda już nie raz nam tu obiecał różne rzeczy, szczególnie oględziny i relacje *

.

.

.

* L_b , bez urazy - to jest żart/podpucha ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo był, obejrzał i okazało się że jest gorzej niż tu było pisane.

Albo...

tak już zgniła że jest w stanie rozkładu ;)

Albo...

Eh.... kolega L_buda już nie raz nam tu obiecał różne rzeczy, szczególnie oględziny i relacje *

.

.

.

* L_b , bez urazy - to jest żart/podpucha ;):)

albo ją kupił i nie chce się przyznać :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj pięknie pięknie :krzykacz: ale mnie tu obgadali :)

 

ok sprawa wygląda tak że w zeszłym tygodniu miałem urwanie głowy :) dziś zadzwoniłem i gosc stwierdził że jednak jej nie sprzedaje ale po namowie jestem umówiony na oględziny :)

 

więc zdam relacje

ps: jak coś obiecałem a nie zrobiłem to trzeba mnie ganiać bo ja zarobiony jestem :( i czasem coś uleci z głowy :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Byłem wczoraj i - spóźniłem się 5 minut i pana już nie było :niewiem: choć miał telefon i mógł mnie poinformować że nie czeka :( , ale jak juz dojechałem to ile mogłem tyle zobaczyłem i

podłoga to jedna wielka ....... spróchniała powierzchnia :czerwona: :czerwona: :czerwona: bez zagłębiania się widziałem 4 dziury - przyczepa do wielkiego remontu

 

powiem tak lepiej w domku piwko wypić niż czas marnować na oglądanie

pozdrawiam Marcin - Luksiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby uniknąć zbędnych podróży ,przy umawianiu telefonicznym zaznaczyć :

że jeżeli przedmiot nie jest zgodny z opisem to oferent pokrywa koszty przejazdu ,

w 90 % odpowie że coś mu akurat wyskoczyło i wiemy od razu o co chodzi.palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby uniknąć zbędnych podróży ,przy umawianiu telefonicznym zaznaczyć :

że jeżeli przedmiot nie jest zgodny z opisem to oferent pokrywa koszty przejazdu ,

w 90 % odpowie że coś mu akurat wyskoczyło i wiemy od razu o co chodzi.palacz.gif

 

zgodził byś się na coś takiego jako sprzedający ? bo ja na 100% nie

gość wynajdzie jakieś wgniecenie, rysę i już powie że stan nie zgodny z opisem :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w opisie jest cała nie zgniła i stan faktyczny temu odpowiada to temu odpowiada to czego się bać niewiem.gif

 

jeżeli sprzedający jest rzetelny to nie będzie się bał swoich opisów przedmiotu bo nie odbiegają od stanu faktycznego waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w opisie jest cała nie zgniła i stan faktyczny temu odpowiada to temu odpowiada to czego się bać niewiem.gif

 

jeżeli sprzedający jest rzetelny to nie będzie się bał swoich opisów przedmiotu bo nie odbiegają od stanu faktycznego waytogo.gif

 

ale nie jesteś w stanie opisać wszystkiego bo w 20letniej budce jest tego masa, tu jakieś wgniecenia, tu rysa, tam coś pękło ...

a przyjedzie jakiś mądrala co za 10kzł chce kupić "nową" 20letnią budę i będzie domagał się zwrotu kasy, bo felga przyrdzewiała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a przyjedzie jakiś mądrala co za 10kzł chce kupić "nową" 20letnią budę i będzie domagał się zwrotu kasy, bo felga przyrdzewiała "

ja mówię o normalnych kupujących a nie o skrajnych przypadkach ,

jeżeli nie było w opisie rys ,to nawet jak je zobaczy to one są poza opisem

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłoga to jedna wielka ....... spróchniała powierzchnia :czerwona: :czerwona: :czerwona: bez zagłębiania się widziałem 4 dziury - przyczepa do wielkiego remontu

 

powiem tak lepiej w domku piwko wypić niż czas marnować na oglądanie

pozdrawiam Marcin - Luksiak

 

Tak właśnie wygląda w większości przypadków, rzeczywistość i łowy jelonka :oslabiony:

Taki opis sprzedającego, można porównać do przekręconego przebiegu w ofercie sprzedaży samochodu :policja:

:krzykacz:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Taki opis sprzedającego, można porównać do przekręconego przebiegu w ofercie sprzedaży samochodu :policja:

:krzykacz:

 

Nie Kristofer, to nieprawidłowe porównanie ;)

Powinno być tak jak auto bezwypadkowe , bo w Niemczech na drzewie już było, ale w Polsce nie, więc jest bezwypadkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak jak auto bezwypadkowe , bo w Niemczech na drzewie już było, ale w Polsce nie, więc jest bezwypadkowe .

Ludzie!? Trochę wiary w człowieka - uogólnienia nie służą naszej polskiej nacji - zacznijmy się trochę szanować nikt tego za nas nie zrobi - trochę dystansu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Byłem wczoraj i - spóźniłem się 5 minut i pana już nie było :niewiem: choć miał telefon i mógł mnie poinformować że nie czeka :( , ale jak juz dojechałem to ile mogłem tyle zobaczyłem i

podłoga to jedna wielka ....... spróchniała powierzchnia :czerwona: :czerwona: :czerwona: bez zagłębiania się widziałem 4 dziury - przyczepa do wielkiego remontu

 

powiem tak lepiej w domku piwko wypić niż czas marnować na oglądanie

pozdrawiam Marcin - Luksiak

 

 

Czyli co? Zostalem pozyywnie zweryfikowany :winner: !!! Mam nadzieje ze w koncu zostane pelnoprawnym dzialaczem foru m - chyba juz mam prawo/moge napisac "naszego forum"

Pozdrawiam wszystkich

 

bialygro - Marcin

 

A przy okacji co sadzicie na temat tego:

 

http://moto.allegro.pl/przyczepa-kempingowa-axxor-5-cio-osobowa-warto-i2241521599.html

 

i jak myslicie czy marka (w tym przypadku nie znana) bedzie miala znaczenie przy odsprzedazy jesli stan techniczny za pare lat- przyjmujac ze jest jak w opisie - sie nie zmieni? Idac tropem ze najwaznieszy jest stan techniczny, a nie rocznik i marka nie powinno to byc problemem? Nieprawdaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Zostalem pozyywnie zweryfikowany

 

Twoja opinia o przyczepie - tak :ok: - zweryfikowana pozytywnie.

W tym miejscu należy się ukłon w stronę naszego Kolegi "luksusowa_buda".

 

Mam nadzieje ze w koncu zostane pelnoprawnym dzialaczem foru m

 

... trochę mnie zastanawia Twoja niecierpliwość po 10 dniach od zarejestrowania i 5 [sic!] postach (łącznie z powyższym) :hmm:

Najbardziej podoba mi się to " w końcu " :jump:

Całość odbieram jako pretensję, że Wszyscy mieliśmy śmiałość powątpiewać w Twój opis :niewiem: , a już zupełnie nie rozumiesz dlaczego tyle osób, z rezerwą odniosło się do pierwszego postu, świeżo zarejestrowanego Forumowicza :swiety:

Od chwili zarejestrowania się na forum, jesteś jego pełnoprawnym uczestnikiem, jednak zaufania nie nabiera się od pierwszego napisanego postu.

Marcin - mam nadzieję, że w niczym Cię nie uraziłem.

Postaraj się zrozumieć, aby wzajemnie się poznać, potrzeba trochę czasu, a zaufanie przyjdzie z czasem, jak trochę "tu i tam" porozmawiasz.

 

A przy okacji co sadzicie na temat tego:

http://moto.allegro....2241521599.html

i jak myslicie czy marka (w tym przypadku nie znana) bedzie miala znaczenie przy odsprzedazy jesli stan techniczny za pare lat- przyjmujac ze jest jak w opisie - sie nie zmieni? Idac tropem ze najwaznieszy jest stan techniczny, a nie rocznik i marka nie powinno to byc problemem?

Nieprawdaz?

 

Nie otwiera mi się w tej chwili ten link, chyba coś na łączach :oslabiony:

 

Natomiast, jeśli chodzi o Twoje wątpliwości: zadajesz pytanie i jednocześnie sugerujesz odpowiedź.

Nie wiem teraz, co mam odpowiedzieć, abyś nie był zaskoczony ;)

Spróbuję wejść w link później, to może będę mógł przyczepkę ocenić, a może komuś uda się wcześniej :hmm:

:banan:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.