Skocz do zawartości

OSTRZEZENIE! KNAUS - ZGIERZ


bialygro

Rekomendowane odpowiedzi

No i udało się.

Przyczepka faktycznie niezmiernie rzadko spotykana na naszym rynku (jak z częściami :niewiem: ), ale myślę, że zawsze będzie można sobie poradzić.

Axxor Samoa 480 CE - można się zasugerować opisem i pomyśleć, że DMC przyczepy = 935 kg., a to jest jej masa własna.

DMC wynosi 1100 kg. Na tych zdjęciach wygląda bardzo, bardzo ładnie. Na dobra sprawę nie ma się do czego przyczepić, no może do przenośnej toalety. Jeśli nie ma tam żadnej "miny", to może być dobra oferta. Przyczepka wygląda na bardzo zadbaną, będącą w posiadaniu osoby, która ją szanuje, jest czysta i estetyczna wewnątrz. Jeśli rzeczywiście interesuje Ciebie ta oferta i nie masz do niej kosmicznie daleko, to wsiadaj w samochód i jedź oglądać.

Aby jednak w pełni zweryfikować zasadność podróży, zawsze powtarzam: trzeba wcześniej się kontaktować ze sprzedającym, poprosić o różne fotki (ogólne i zakamarków) w dobrej rozdzielczości i ostre (to nie to samo) i dopiero taki komplet informacji przedstawiony na forum do oceny, pozwala na wysnucie bardziej miarodajnych wniosków.

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i udało się.

Przyczepka faktycznie niezmiernie rzadko spotykana na naszym rynku (jak z częściami :niewiem: ), ale myślę, że zawsze będzie można sobie poradzić.

Axxor Samoa 480 CE - można się zasugerować opisem i pomyśleć, że DMC przyczepy = 935 kg., a to jest jej masa własna.

DMC wynosi 1100 kg. Na tych zdjęciach wygląda bardzo, bardzo ładnie. Na dobra sprawę nie ma się do czego przyczepić, no może do przenośnej toalety. Jeśli nie ma tam żadnej "miny", to może być dobra oferta. Przyczepka wygląda na bardzo zadbaną, będącą w posiadaniu osoby, która ją szanuje, jest czysta i estetyczna wewnątrz. Jeśli rzeczywiście interesuje Ciebie ta oferta i nie masz do niej kosmicznie daleko, to wsiadaj w samochód i jedź oglądać.

Aby jednak w pełni zweryfikować zasadność podróży, zawsze powtarzam: trzeba wcześniej się kontaktować ze sprzedającym, poprosić o różne fotki (ogólne i zakamarków) w dobrej rozdzielczości i ostre (to nie to samo) i dopiero taki komplet informacji przedstawiony na forum do oceny, pozwala na wysnucie bardziej miarodajnych wniosków.

 

:banan:

 

 

Witam wszystkich.

Czytam to forum odkąd szukam cepki dają tu bardzo pomocne informacje.

Jeśli chodzi o Axora to niewarto jechac podłoga zgnita w narożnikach,wewnątrz kufra dziura zatkana pianką montażomwą,ściana pod piętrusem mokra.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czytam to forum odkąd szukam cepki dają tu bardzo pomocne informacje.

Jeśli chodzi o Axora to niewarto jechac podłoga zgnita w narożnikach,wewnątrz kufra dziura zatkana pianką montażomwą,ściana pod piętrusem mokra.

Pozdrawiam

 

 

 

O Dżizas....

 

Dzieki Kolego za przestroge - oszczedzilem sobie kolejnych nerwow... Coraz bardziej przekonuje sie co prawdziwosci utworu:

chociaz po tylu latach na ziemi nie powninem sie specjalnie dziwic :oslabiony:

 

Pozdro

 

M

 

Twoja opinia o przyczepie - tak :ok: - zweryfikowana pozytywnie.

W tym miejscu należy się ukłon w stronę naszego Kolegi "luksusowa_buda".

 

 

 

... trochę mnie zastanawia Twoja niecierpliwość po 10 dniach od zarejestrowania i 5 [sic!] postach (łącznie z powyższym) :hmm:

Najbardziej podoba mi się to " w końcu " :jump:

Całość odbieram jako pretensję, że Wszyscy mieliśmy śmiałość powątpiewać w Twój opis :niewiem: , a już zupełnie nie rozumiesz dlaczego tyle osób, z rezerwą odniosło się do pierwszego postu, świeżo zarejestrowanego Forumowicza :swiety:

Od chwili zarejestrowania się na forum, jesteś jego pełnoprawnym uczestnikiem, jednak zaufania nie nabiera się od pierwszego napisanego postu.

Marcin - mam nadzieję, że w niczym Cię nie uraziłem.

Postaraj się zrozumieć, aby wzajemnie się poznać, potrzeba trochę czasu, a zaufanie przyjdzie z czasem, jak trochę "tu i tam" porozmawiasz.

 

 

 

Nie otwiera mi się w tej chwili ten link, chyba coś na łączach :oslabiony:

 

Natomiast, jeśli chodzi o Twoje wątpliwości: zadajesz pytanie i jednocześnie sugerujesz odpowiedź.

Nie wiem teraz, co mam odpowiedzieć, abyś nie był zaskoczony ;)

Spróbuję wejść w link później, to może będę mógł przyczepkę ocenić, a może komuś uda się wcześniej :hmm:

:banan:

 

Tak jest - szacun dla Kolegi luksusowa b.:dzieki:

 

A co do reszty Twoich komentrzy - prawidlowo zinterpretowales moje "pretensje" - ale napisalem to po to zeby sie troszke "podraznic":chaja:. Do nikogo nikogo nie mam pretensji i mam duzy dystans do siebie wiec luzzz......

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czytam to forum odkąd szukam cepki dają tu bardzo pomocne informacje.

Jeśli chodzi o Axora to niewarto jechac podłoga zgnita w narożnikach,wewnątrz kufra dziura zatkana pianką montażomwą,ściana pod piętrusem mokra.

Pozdrawiam

 

Z oczywistych względów, nie traktuję tego postu poważnie, a dlaczego, chyba Wszyscy wiedzą :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że to jaskrawy przykład na to, o czym wcześniej pisałem i dlaczego twierdziłem, że tego rodzaju wypowiedzi, nie poparte faktami (zdjęciami) w ogóle mnie nie interesują. No - chyba, że pisane przez kogoś o ugruntowanej pozycji na forum. Myślę, że teraz wiele osób zrozumie sens tego :hmm:

 

Coraz częściej przekonuję się do tego, że przynależność do forum, powinna być poprzedzona podobną weryfikacją osoby, jak np. w Allegro.

Do kiedy tak się nie stanie, to pojawiać się będą wpisy od ....

W tym miejscu można wypisać całą listę np. od Forumowiczów o podwójnej osobowości, od mącicieli, od złośliwców chcących zdyskredytować dobrą ofertę lub konkurencję itd.

Chyba wyraziłem się jasno i więcej dodawać nie muszę.

 

Wracając do w/w oferty: zadzwoń do sprzedającego, wypytaj się o wszystko i poproś o komplet dobrych i ostrych zdjęć.

Polegaj też trochę na sobie, bo wszystkiego za Ciebie nie zrobimy.

 

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem tylko pomóc ale widze że lepiej sie nieodzywac

 

:o drugi post i już czujesz się urażony, dlaczego ;)

Przy Twoim pierwszym, było zero informacji o Tobie.

Widzę, że wyciągnąłeś wnioski z tego, co pisałem wcześniej i już przy drugiej wypowiedzi, uzupełniłeś "profil" :ok:

Za to daję Ci plus.

 

 

Dlaczego niby miałbym robic zdjecia jeśli odrazu powiedziałem właścicielowi dziękuje,

Dlaczego miałbyś robić zdjęcia ? Aby je mieć na pamiątkę, albo na taką okazję, jak obecna :niewiem: Fakt, nie musiałeś, ale w takim razie ...

Dlaczego miałbyś się nie odzywać ? Dobrze, że piszesz to i owo, ale w Twoim przypadku, taką wypowiedź powinieneś poprzeć zdjęciami, a jeśli ich nie masz, to nie dziw się, że Twoja opinia powinna być w jakiś sposób zweryfikowana (osoba również, a podanie jakiegoś nr telefonu nie jest tego gwarancją).

To tak, jak z radą od przypadkowo spotkanej na ulicy osoby :niewiem: , raczej byłbym do niej z dystansem.

 

Adrian, nie gniewaj się, ponieważ osobiście nic do Ciebie nie mam :nono: , ale w każdym Towarzystwie są jakieś zasady i nie nabywa się zaufania wraz z napisaniem pierwszego postu (zwłaszcza anonimowo).

Niech Cię nie zniechęcą moje słowa i mam nadzieję, że zagościsz tu na stałe, a Twoje posty będziemy z przyjemnością czytać.

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o drugi post i już czujesz się urażony, dlaczego ;)

Przy Twoim pierwszym, było zero informacji o Tobie.

Widzę, że wyciągnąłeś wnioski z tego, co pisałem wcześniej i już przy drugiej wypowiedzi, uzupełniłeś "profil" :ok:

Za to daję Ci plus.

 

 

 

Dlaczego miałbyś robić zdjęcia ? Aby je mieć na pamiątkę, albo na taką okazję, jak obecna :niewiem: Fakt, nie musiałeś, ale w takim razie ...

Dlaczego miałbyś się nie odzywać ? Dobrze, że piszesz to i owo, ale w Twoim przypadku, taką wypowiedź powinieneś poprzeć zdjęciami, a jeśli ich nie masz, to nie dziw się, że Twoja opinia powinna być w jakiś sposób zweryfikowana (osoba również, a podanie jakiegoś nr telefonu nie jest tego gwarancją).

To tak, jak z radą od przypadkowo spotkanej na ulicy osoby :niewiem: , raczej byłbym do niej z dystansem.

 

Adrian, nie gniewaj się, ponieważ osobiście nic do Ciebie nie mam :nono: , ale w każdym Towarzystwie są jakieś zasady i nie nabywa się zaufania wraz z napisaniem pierwszego postu (zwłaszcza anonimowo).

Niech Cię nie zniechęcą moje słowa i mam nadzieję, że zagościsz tu na stałe, a Twoje posty będziemy z przyjemnością czytać.

:hej:

 

 

Ok,troche racji masz noi wcale się nie gniewam,

zrobiłem ze 3000 km szukając budki i wiem jakie to budzi zrezygnowanie gdy kolejna jest niezgodna z tym co pisze sprzedjący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,troche racji masz noi wcale się nie gniewam,

 

... w takim razie cieszę się :piwo:

 

zrobiłem ze 3000 km szukając budki i wiem jakie to budzi zrezygnowanie gdy kolejna jest niezgodna z tym co pisze sprzedjący.

 

To prawda, powiem więcej, na forum są osoby, które łącznie zrobiły duuużo więcej km., szukając tej wymarzonej hehe%281%29.gif

Znalazłeś swoją ?

 

P.S.

Marcin, sorry za mały OT :dzieki:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w takim razie cieszę się :piwo:

 

 

 

To prawda, powiem więcej, na forum są osoby, które łącznie zrobiły duuużo więcej km., szukając tej wymarzonej hehe%281%29.gif

Znalazłeś swoją ?

 

P.S.

Marcin, sorry za mały OT :dzieki:

 

Niestety nie,właśnie jade do lędzin zobaczyc WILKA z allegro :drive:

ale aparatu niebiore :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie,właśnie jade do lędzin zobaczyc WILKA z allegro :drive:

 

Trzymam kciuki, może się okaże, że to będzie ten :hmm:

 

ale aparatu niebiore :smirk:

 

To już jest błąd ! Mógłbyś w razie jakichś uwag, zaprezentować je właśnie na forum, zwłaszcza jeśli mogłoby to być ostrzeżenie dla innych.

Nawet dla siebie, aby po powrocie do domu, przemyśleć już spokojnie pewne sprawy. Przy takich wyjazdach, moim zdaniem, aparat jest nieodzowny :ok:

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka Wilków było ostatnio omawianych na forum, sprawdź, czy to nie jeden z nich.

 

Wróciłem,jaka cena taka przyczepa w pozytywnym tego słowa znaczeniu :gitara:

Właściciel kupił ją zeszłego roku u Klai sprowadzona z Niemiec ,naprawde takiego stanu jeszcze niewidziałem jeśli dogadamysię co do ceny to będzie moja,martwiesię troche o samochód ma tylko 120k,miałem kiedyś Fenda Topasa 1500dmc i mitsubishi 2,0 140k w gorach na podjazdach było ciepło ale beemka jest lekka wiec powinno byc ok.

Oglądłem jeszcze Adrie w Bielsku ale była po naprawie i do naprawy :oslabiony:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.