Skocz do zawartości

Co z tym Viatol-em?


Rekomendowane odpowiedzi

W Chinach otwarto nowy most - 55 km po morzu - wychodzi taniej za kilometr jak u naszych złodziei  - gdzie w układzie kwaśna kulka położono drogę szybko i  bez większych problemów technicznych.

W tym procederze niestety wyznaczamy rekordy światowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

49 minut temu, Jarosław69 napisał:

W Chinach otwarto nowy most - 55 km po morzu - wychodzi taniej za kilometr jak u naszych złodziei  - gdzie w układzie kwaśna kulka położono drogę szybko i  bez większych problemów technicznych.

W tym procederze niestety wyznaczamy rekordy światowe.

Ale trzeba dodać, że nie każdy obywatel tym mostem może sobie jechać swoim samochodem :) Są jakieś restrykcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyś  -takie podejście naszych "władz" przypomina mi siermiężną postawę bolszewicką minionego okresu. Zarówno zegarkowy prezentował tego typu postawę jak i aktualne ryjki zdładzieckie .

 

Edytowane przez Jarosław69
xxx (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2018 o 15:47, Malinki napisał:

 

@Funiaki a może karawaning uzyskał by zwolnienie jako ulgę prorodzinną?

Skoro antyszczepionkowcy mogą lobbować, to dlaczego nie my.

Jak nie zwolnienie ustawowe, czy element ulgi, to nich chociaż to będzie odliczenie od podatku ;)

Przy następnym wyjeździe strzelę sobie drinka, wezmę laptopa i spróbuję spłodzić maila do wykorzystania dla rożnych takich, porozsyłamy po biurach poselskich i może się coś uda.

Na pewno jeśli coś robić to przed wyborami parlamentarnymi, a kampania zacznie się tuż tuż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Funiaki napisał:

Przy następnym wyjeździe strzelę sobie drinka, wezmę laptopa i spróbuję spłodzić maila do wykorzystania dla rożnych takich, porozsyłamy po biurach poselskich i może się coś uda.

Na pewno jeśli coś robić to przed wyborami parlamentarnymi, a kampania zacznie się tuż tuż. 

już była tak akcja jak tylko wprowadzili via..., pisaliśmy do biur poselskich (sam nawet spłodziłem takie pisma), jak widać efekt żaden, bo nadal nas łupią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

rafal  - nic nowego.

Zawsze gdy komuniści zaczynają liczyć i dzielić to koszty razy trzy.

A tu nowy news na temat gnębienia Narodu !

Cholerne komuchy chcą jak za dawnych czasów zaśpiewać znowu te same melodie

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/rzad-szykuje-podatek-od-duzych-silnikow/rxwe4ww

 

Nie dość ,że bandycki wjazłodziej nas okrada to jeszcze teraz okaże się , że każdemu najlepiej czinkłe 0,9 i stary namiot = menażka i już mamy znowu skansen Europy.

Partia rządzi - stare wraca !

To pomysł krzywoustego bankstera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

no dobra przyszła i na mnie pora. Od dzisiaj stałem się szczęśliwym lub nie (czas pokaże?) posiadaczem-wypożyczaczem ViaBoxa. Trochę się zdziwiłem że pan w punkcie dystrybucji podczas wydawania mi urządzenia powiedział że nawet nie muszę tego kleić na szybę a wystarczy że box będzie w aucie i będzie działał?. Troszku dziwne nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jachata napisał:

no dobra przyszła i na mnie pora. Od dzisiaj stałem się szczęśliwym lub nie (czas pokaże?) posiadaczem-wypożyczaczem ViaBoxa. Trochę się zdziwiłem że pan w punkcie dystrybucji podczas wydawania mi urządzenia powiedział że nawet nie muszę tego kleić na szybę a wystarczy że box będzie w aucie i będzie działał?. Troszku dziwne nie?

A jak nie zadziała to pan w punkcie dystrybucji zapłaci mandat? P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat
  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.