Skocz do zawartości

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Heniu, mnie z Tarnowa kieruje na Rzeszów i w Jarosławiu skręt na zwierzyniec. powiedz mi czy w moim przypadku pchać się na Stalową Wolę czy po prostu polecieć na Rzeszów i dalej.

 

 

Rafał ,

Tarnów - Rzeszów - Łańcut - Przeworsk - Sieniawa - Tarnogród - Biłgoraj - Zwierzyniec

 

Nie ma potrzeby jechania do Jarosławia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu - Zabijesz mnie!!!!!!!!!!!!!!

Właśnie wracam z cycepy - masakra - nie zabezpieczyłem odpowiednio szkła w szafkach jak wracałem z Polańczyka i mi talerze wytłukło!!!!!! Łącznie z twoim!!

Kurde i będę musiał odkupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu - Zabijesz mnie!!!!!!!!!!!!!!

Kurde i będę musiał odkupić :)

 

Nie zabiję i nie musisz nic zwracać , ale lizania nie budjet hehe%281%29.gif

No bo my takie ,,bizmesmeny ,, , trzeba plastik kupić - melaminę znaczy się mówiąc z kulturą

A nie jak hrabiostwo z porcelany jadać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dokładnie - też mówiłem że porcelana to gówno nie talerze do cepy - jutro jade jednorazówki kupić :jump: będzie mniej mycia :)

 

:ok:

tylko papier co by było eko :-]

 

największy problem to jest z kuflem, bo jak piwo pić z plastiku ? ... na szczęście mam z grubego szkła :)

bo jak do Zwierzyńca bez kufla jechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o piwo to może jestem mało ekologiczny i zaopatrzę się w puszki :)

Wiem że inaczej smakuje ale wygodny jestem i już

Teraz jestem na etapie kompletowania sprzętu odbierającego sygnał tv bo przecież podczas pobytu mecz otwarcia będzie - trzeba popatrzeć jak grają te nasze patałachy :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o piwo to może jestem mało ekologiczny i zaopatrzę się w puszki :)

Wiem że inaczej smakuje ale wygodny jestem i już

Teraz jestem na etapie kompletowania sprzętu odbierającego sygnał tv bo przecież podczas pobytu mecz otwarcia będzie - trzeba popatrzeć jak grają te nasze patałachy :jump:

 

puszka jest eko, zawsze się znajdzie jakiś zbieracz :-]

 

Mówisz że Heniu nam telebimu nie załatwi ? hmm :(

widziałem że ma taki fajny w cepce ... 10 czy 7 cali - mniej się będziesz denerwował jak nic nie zobaczysz hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem na etapie kompletowania sprzętu odbierającego sygnał tv bo przecież podczas pobytu mecz otwarcia będzie trzeba popatrzeć jak grają te nasze patałachy :jump:

 

No osłabiłeś mnie piwo z puszki , żarcie z papieru i jeszcze chce mecz oglądać

Chłopie tu nie McDonalds to piękne Roztocze hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu, dzięx

 

Jeszcze lepiej: Tarnów, Mielec, Tarnobrzeg Stalowa Wola, Nisko, (kierunek Janów Lubelski - za mostem na Sanie w prawo), Biłgoraj , Zwierzyniec. Pozdrawiam Marian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, zobaczymy co się będzie działo przed wyjazdem czy kierowcy zwariują na drogach przy tym euro 2012 jak będzie spokój to polecę na Rzeszów a jak wariactwo to na Tarnobrzeg, na Rzeszów jest lepsza droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla uczestników spotkania

 

Właściciele kempingi powiadomieni o najeździe na Zwierzyniec !

Opłatę robimy sami w recepcji !

Musimy coś uzbierać na ognisko - to znaczy kasę na drewno .

Spływ kajakowy - właściciel firmy powiadomiony i wszystko powinno zadziałać

Cena za osobę w kajaku 20 zł . Dzieciak popłynie gratis - ale jeszcze się upewnię !!!!!!!!

Teraz tylko pytanie - kiedy płyniemy ?

Wstępnie uzgodniłem że w piątek . Czwartek to święto i ludzi będą tłumy , no i nie wszyscy będą na miejscu

Co Wy na taki układ ...............???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jeden kajak 1+1

 

Listy na kajaki nie robię . Właściciel firmy twierdzi że się dostosuje do ilości chętnych na spływ

 

ognisko planuj spore i kasę dziel ma ilość załóg tak będzie myślę ok.

 

Tu mam troszeczkę obawy , gdyż

Drewno ma zabezpieczyć właściciel kempingu . Powiedział że za ognisko 25 zł . Tylko nie za bardzo wiadomo jakie to ognisko ?

Osobiście powiedziałem że chyba spalimy wszystko drewno co ma i jeszcze obrzeża lasu Roztocza .

Załóg jest sporo , podzieli się te straty pomiędzy uczestników i będzie ok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.