Skocz do zawartości

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla uczestników spotkania

Opłatę robimy sami w recepcji !

Musimy coś uzbierać na ognisko - to znaczy kasę na drewno .

Spływ kajakowy - właściciel firmy powiadomiony i wszystko powinno zadziałać

Cena za osobę w kajaku 20 zł . Dzieciak popłynie gratis - ale jeszcze się upewnię !!!!!!!!

Teraz tylko pytanie - kiedy płyniemy ?

Wstępnie uzgodniłem że w piątek . Czwartek to święto i ludzi będą tłumy , no i nie wszyscy będą na miejscu

 

Pobyt - ok, kazdy chyba lepiej że sam się rozliczy, jakie ostateczne ceny za pobyt?

 

Na ognisko zrobimy zrzutkę - super będzie. Wiemy ile jest załóg - łatwiej będzie ustalic cenę.

 

Piątek kajakowy bardzo nam odpowiada, mój pies tez lubi pływać.

 

Będziemy w środę wieczorem :D

 

Czy w pobliżu jest jakas stadnina? Moja Ala po Białym Brzegu jakoś nabrała ochoty na konne wycieczki.

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko - ze zdjęć wynikało, że ta rzeczka to taka bardzo spokojna. Ale wiem, że takie też potrafią chwilami być zdradliwe. Moja żonka nie ma żadnego doświadczenia, czy mamy się spodziewać, że będzie musiała szybko go nabrać? Czy też ten spływ, to taki sobie zupełny luz, że nawet bez wiosłowania się przepłynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę na kamping Echo (miejsce naszego spotkania). Podoba mi się. Jest dużo miejsca, trwa ładnie utrzymana, nowe łazienki, zadaszenie na ognisko, na miejscu jakiś bar, kilkaset metrów do centrum Zwierzyńca. Jak na razie kamping pusty (tylko 1 przyczepa). Radziłbym tylko zabrać (jak kto ma) dodatkowe przedłużacze, ponieważ z uwago na rozległość terenu, dla niektórych standardowe mogą być ciut za krótkie. Do zobaczenia w Zwierzyńcu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobyt - ok, kazdy chyba lepiej że sam się rozliczy, jakie ostateczne ceny za pobyt?

Czy w pobliżu jest jakas stadnina? Moja Ala po Białym Brzegu jakoś nabrała ochoty na konne wycieczki.

 

Pisałem o tym wcześniej . Tak jak w cenniku 14 zł / osoba . Przy takiej cenie nie próbowałem negocjować !

 

Ja mam takie pytanko - ze zdjęć wynikało, że ta rzeczka to taka bardzo spokojna. Ale wiem, że takie też potrafią chwilami być zdradliwe. Moja żonka nie ma żadnego doświadczenia, czy mamy się spodziewać, że będzie musiała szybko go nabrać? Czy też ten spływ, to taki sobie zupełny luz, że nawet bez wiosłowania się przepłynie?

 

Wieprz na tym odcinku jest wyjątkowo spokojny , płytki , troszeczkę kręty , ale to atrakcja . Twoja żona może być spokojna . Zabawa będzie naprawdę przednia . Bez wiosłowania to chyba się nie da , bo zakręty trzeba ostro zbierać :]

 

Radziłbym tylko zabrać (jak kto ma) dodatkowe przedłużacze, ponieważ z uwago na rozległość terenu, dla niektórych standardowe mogą być ciut za krótkie.

 

Dziękuję za przypomnienie . Zapomniałem o tym napisać .

Z uwagi na dużą ilość załóg chyba nie uda się utworzyć tak zwanego ,, kółka ,, - zobaczymy co z tego wyjdzie

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem na etapie kompletowania sprzętu odbierającego sygnał tv bo przecież podczas pobytu mecz otwarcia będzie - trzeba popatrzeć jak grają te nasze patałachy :jump:

kompletuj, kompletuj zrobimy u Ciebie strefę kibica :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym tylko zabrać (jak kto ma) dodatkowe przedłużacze, ponieważ z uwago na rozległość terenu, dla niektórych standardowe mogą być ciut za krótkie. Do zobaczenia w Zwierzyńcu!

 

 

Dodatkowego kabla oprócz swojego 30 metrowego nie mam ale wezmę trójnik :)

 

kompletuj, kompletuj zrobimy u Ciebie strefę kibica :pub:

 

ryby jak i kiedy planujecie wyjazd z miasta cudów? Może karawana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryby jak i kiedy planujecie wyjazd z miasta cudów? Może karawana?

 

jak się wszystko pomyślnie poukłada i nie będziemy pracować w piątek to wyruszamy w czwartek rano, najfajniej byłoby w środę, ale pracuję prawie do 21 :sciana:,

a jak, to przyjaciel google maps będzie prowadził ;) może przez lublin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wszystko pomyślnie poukłada i nie będziemy pracować w piątek to wyruszamy w czwartek rano, najfajniej byłoby w środę, ale pracuję prawie do 21 :sciana:,

a jak, to przyjaciel google maps będzie prowadził ;) może przez lublin...

 

ok, ja tez mam zamiar w środe wieczorem - będziemy w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Czy rezerwacja jest konieczna, czy można przyjechać składem "w ostatniej chwili".

Wiecie jak to jest planować wyjazd z dzieckiem.

Zawsze coś zawsze ........ coś.

Pozdrawiam

Marek

Edytowane przez marek67 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Czy rezerwacja jest konieczna, czy można przyjechać składem "w ostatniej chwili".

Wiecie jak to jest planować wyjazd z dzieckiem.

Zawsze coś zawsze ........ coś.

Pozdrawiam

Marek

 

 

Jasne że nie jest potrzebna deklaracja . Karawaning to wolność !! . Szanuję każdą decyzję , a Wasz przyjazd przyczyni się tylko do poprawy świetnej zabawy

Do zobaczenia w Zwierzyńcu

 

 

 

Prosimy o dopisanie do listy 2 osoby. Może uda nam się być już we wtorek wieczorem.pozdrowienia dla wszystkich .Gosia i Irek

 

Już uzupełniłem

 

Tak dla przypomnienia . jedna z moich wypowiedzi z tego wątku

 

Koleżanki i Koledzy

Ci co się zapisali na spotkanie , Ci co się zapiszą i Ci co jeszcze nie wiedzą że będą u nas na ziemi zamojskiej . Jako że czas mnie goni , trzeba opracować jakieś ramy naszego spotkania . Jak pisałem na samym początku jestem przeciwnikiem , programów , regulaminów , terminarzy . No ale coś trzeba w tym czasie robić . I tak , jako że to ja Was tutaj zapraszam czuję się w obowiązku co zaproponować . Sądzę że na spotkanie może ktoś przyjechać już w środę inni w czwartek . Chciałby aby czwartek był dniem zapoznawczym ÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽ

Nie , nie uczestników , ale okolicy w której spędzicie kilka dni .

To co mogę zaproponować od siebie :

 

 

 

 

http://www.zamosc.pl/?get=page,26,26

 

Można zorganizować jakąś grupę lub zupełnie indywidualnie . Sądzę że na podanej stronie można znaleźć wiele informacji i wybrać coś dla siebie .

Po drodze grzechem byłoby nie zobaczyć słynnego chrząszcza w Szczebrzeszynie !

 

 

 

 

Może zagroda w Guciowie ?

http://guciow.pl/

Można było kiedyś kupić fajny wiejski chlebek i nie tylko

Może Krasnobród ?

http://pl.wikipedia....Krasnobr%C3%B3d

Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie .

Jako że sporo z was zainteresowanych jest spływem kajakowym . Proponuję .

http://www.kajaki-roztocze.pl/rzw.html

Możliwości jest wiele , ale ma być bezpiecznie i przyjemnie . Te warunki spełni I etap spływu . Wieprz w tym odcinku jest malowniczy , płytki i zarazem kręty co uatrakcyjni czas .Po drodze można zacumować i coś zjeść , no i :piwo:

Dla Tych których ten odcinek to za mało w każdej chwili istnieje możliwość modyfikacji trasy i płynąć dalej . Opisy tras na stronie

 

Na miejsce spływu jak i po wodnym szaleństwie - firma zabierze i odwiezie na kemping uczestników

 

W zależności jak bardzo pochłonie Nas ta atrakcja może uda się zobaczyć Roztocze z wysokości dwóch kółek .

http://www.roztoczan...styka/mapa.html

Moja propozycja to

http://www.roztoczan...wflorianka.html

Janusz niestety będzie musiał dobrać sobie trasę indywidualnie

Każdy kto jest na Roztoczu powinien zobaczyć .

po drodze może jakieś fotki , tak na pamiątkę

 

 

 

 

http://blog.ledera.p...m-babia-dolina/

 

I to planowałbym zostawić na sobotę . Dlaczego ?

Trzeba przejechać z kempingu kawałek drogi . Niedziela będzie ÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽ Niestety dniem wyjazdów . Ci co będą mieli daleko , muszą wyjechać z rana . Chociaż raz mam blisko i wyjadę ostatni.

 

czekam na słowa aprobaty , krytyki , propozycje

Obawiam się tylko że plan mamy napięty jak autostrady na euro , ale .........

 

Damy rade :]

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.