Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Inhalator - a powiększałeś fotkę?? napisy muszą!!! współgrać z klimatem tła a co się wiąże z babcią Jadzią która jest symbolem Świętokrzyskiego..

 

EDIT:

Każdy głos jest ważny i opinia. jutro spróbuje wydrukować jedną na papierze i zobaczę efekt.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robię z czystej przyjemności.. I lubię się popastwić.. po drażnić.. GregorY też nie daje za wygraną.. ale coś mało głosu zabiera.. czyżbym spełnił jego oczekiwania.. :niewiem:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.gif chyba coś bym poprawił tuk.giftuk.giftuk.giftylko co :niewiem:

 

Romek dlaczego ja wiem o czym myślisz... to jest podejrzane... :niewiem:

ramka specjalnie jest grubsza co by później nie było problemu z wstawieniem lini oddzielającej dla plotera tnącego. :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bow.gifbow.gifbow.gifZabrakło mnie jeden dzień , musiałem pobuszować po Krakowie a droga ciężka ! Wróciłem przed chwilą a tu cała kołomyja z naklejką ! Ostatni projekt jest cudowny i zostaje ! Kto się podejmie druku , oczywiście za odpłatnością . Trzeba zrobić około 200 szt . Mój przyjaciel Ptaku chciałby dołożyć scyzoryk i piżdżący wiatr na dworcu w Kielcach , ale to byłby już przerost formy nad treścią ! Jest super nie trza psuć !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inhalator - a powiększałeś fotkę?? napisy muszą!!! współgrać z klimatem tła a co się wiąże z babcią Jadzią

 

Powiększałem - żółte napisy nie robią się mniej żółte (im bardziej Kubuś szukał Prosiaczka, tym bardziej go tam nie było).

 

Nie mam nic do Babci J.

 

Zgadzam się na wszystko - tak tylko nieśmiało się wymądrzyłem.

 

P.S. Znowu zakaszlałem - czyżby jednak coś w płucach ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że naklejkę mamy juz zatwierdzoną przez Ptaka zajmijmy się odznaką . Przesyłam fotkę poprzednich znaczków . Pierwsza nasza odznaka to zlot w Sławie . Ta kolorowa z przodem parowozu z Wolsztyna i żaglami jeziora Słąwskiego . Druga i trzecia są podobne do siebie w kształcie i dobrze byłoby to urozmaicić . Pozostawiam projektantom wolną rękę do 15 lutego . Pamiętajcie że odznaka będzie miała tylko jeden kolor / niebieski / a reszta to wyżłobienie w mosiądzu . Moje pomysły w wordzie to tylko inne proponowane zarysy w kształcie i możecie bazować na tym do woli , lub wymyślcie coś nowego !

post-258-0-32913300-1326747343_thumb.jpg

przykład 1.doc

przykład 2.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comsio ! Przyjacielu wiesz jak szanuje Ciebie i twoją małżonkę ! / winko w secesyjnej zastawie było wyborne w Warce / a i w Plęśnie deczko żeśmy zjeździli . Cytryna to nie ten Zlot ? Skontaktuj się z Okarynem ! Oni hodują różne cytrusy przez cały rok . Takie mają hobby ! Są także zloty dla fanatyków takiej uprawy . Mam nadzieję że mój przyjaciel Okaryn z małżonką Dolores dopiszą do naszego spotkania . Będziesz miał okazję pogadać o cytrusach ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na swojej przyczepce mnóstwo naklejek ! Osobiście uważam że ta akurat nie jest banalna w formie ! Nie banalna to znaczy że nie jest tylko czystą informacją ale wnosi akcent czegoś , czego do tej pory nie było ! Jest to oczywiście tylko moje osobiste zdanie ! Autor ma zawsze prawo wniesienia poprawek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.