Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że to projekt rozumiem Ufolz, że możemy się trochę nad nim "popastwić"? :) (jak zwykle zresztą :D) zauwazyłem, że z daleka te dwa drzewa wyglądają jak rzymska dwójka (dopiero z bliska widac że to drzewka), poza tym świetny projekt Hexy (czarownicy) i obrysu województwa, ale małe logo i... mało czytelne miejsce zlotu.. - kolor czcionki strasznie się zlewa z tłem zabudowań na dole.

 

Mam nadzieje, że się na mnie nie wsciekłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to projekt rozumiem Ufolz, że możemy się trochę nad nim "popastwić"? :) (jak zwykle zresztą :D) zauwazyłem, że z daleka te dwa drzewa wyglądają jak rzymska dwójka (dopiero z bliska widac że to drzewka), poza tym świetny projekt Hexy (czarownicy) i obrysu województwa, ale małe logo i... mało czytelne miejsce zlotu.. - kolor czcionki strasznie się zlewa z tłem zabudowań na dole.

 

Mam nadzieje, że się na mnie nie wsciekłeś?

 

Przychylam się do GregorY'ego :ok: ale żeby nie było - projekt super :winner:

 

 

... tylko drobna kosmetyka :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. czyli dopieszczam.. :swiety: choć czekam jeszcze na werdykt Tomii'ego..

Może kiedyś będzie mi dane tytuł grafika/plastyka laie_67.gif

 

 

A co Tomii ma Ci odpowiedzieć, no chyba, że koniecznie chceszmieć grafika pod awatarem toÔÇŽ. bezradny.gif

 

To organizatorzy powinni się wypowiedzieć, co do naklejki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Tomii ma Ci odpowiedzieć, no chyba, że koniecznie chceszmieć grafika pod awatarem toÔÇŽ. bezradny.gif

.....................

 

 

 

Witam.

Mirek nie odbieraj Koledze ,,chwały,, :hehe:

 

 

Ja bym chciał mieć fajny wpis pod awatarem..

 

Ufolz usuń drzewa. :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. czyli dopieszczam.. :swiety: choć czekam jeszcze na werdykt Tomii'ego..

Może kiedyś będzie mi dane tytuł grafika/plastyka laie_67.gif

 

Mój werdykt nie ma tu żadnego znaczenia. Niech organizatorzy decydują grinser006.gif.

Tytuł - niech będzie i tytuł 033102bebe_1_prv.gifzlosnik.gifhehe(1).gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój werdykt nie ma tu żadnego znaczenia. Niech organizatorzy decydują grinser006.gif.

Tytuł - niech będzie i tytuł 033102bebe_1_prv.gifzlosnik.gifhehe%281%29.gif.

 

Tomii dziękuje za podpis. :dzieki: Mam nadzieje że będzie w końcu nam dane :piwo:,

 

Mirek spróbuje usunąć drzewa.. :) ale czy nie straci na wizerunku.. :niewiem:

To nie obraz żeby nie móc wrócić do poprzedniej wersji.. :):thank:

hmmm. musze pomyśleć co w miejsce drzew wstawić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek spróbuje usunąć drzewa.. :) ale czy nie straci na wizerunku.. :niewiem:

To nie obraz żeby nie móc wrócić do poprzedniej wersji.. :):thank:

hmmm. musze pomyśleć co w miejsce drzew wstawić..

 

"Wytnij" te stare drzewa i "zasadź" jedno młode powinno być lepiej :hehe::mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś zasugerować to po drzewie i tak nie widać czy jest świętokrzyskie, czy wielkopolskie .

Ufolz może tak inne zdjęcie byś znalazł takie mniej burzowe, jak by było to trochę bardziej słoneczne.

Myślę, że jak będzie naprawdę taka pogoda jak na tym projekcie, to będzie szukanie winnego.

Oby nie było, że to Ty będziesz się tłumaczył za złe proroctwo. :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś zasugerować to po drzewie i tak nie widać czy jest świętokrzyskie, czy wielkopolskie .

Ufolz może tak inne zdjęcie byś znalazł takie mniej burzowe, jak by było to trochę bardziej słoneczne.

Myślę, że jak będzie naprawdę taka pogoda jak na tym projekcie, to będzie szukanie winnego.

Oby nie było, że to Ty będziesz się tłumaczył za złe proroctwo. :bevil:

 

Przemek70 to nie burza tylko zachód słońca.

Moim skromnym zdaniem to można wyciąć drzewa i nic nie sadzić. Niech zostanie tam namiocik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek70 to nie burza tylko zachód słońca.

Moim skromnym zdaniem to można wyciąć drzewa i nic nie sadzić. Niech zostanie tam namiocik

 

:swiety: o to chodziło??

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze logo nieco większe i na ciemniejsym tle?

 

Kamper w lewo - robi sięmiejsce na podniesienie Baby Jagi - Babę nieco do góry - żółty napis z miejscem moze iść wtedy nieco do góry - i ... już jest miejsce na powiększenie logo. Ewentualnie kampera można zamienić miejscem z przyczepą i wtedy przyczepę w lewo (w lewo od obecnego mijsca postoju kampera).

 

Tylko sugerujęęęęę. Nie strzelać do bezbronnego!

 

 

 

EDIT

 

Aaaa i tych zółtych napisów ni pioruna ni widzać. Może coś bardziej kontrastującego z tłem?

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.