Skocz do zawartości

Proszę rzucić okiem :)


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Łobo sze, o cotu kaman?? Niemog łem s ięp owstrzyma ć sięb ynie wynapisa ć. Gałyna wierzchu ażwy latłymim i cow dyskus jiczytam. Wewla złem odest rony 17tegożt ematu i odnosz ęwarażenież e ktośtuład uje patyl awmr owisko. Celow o młyne mpiszę by spamiętaćcom zczyt ał i zamiarm am bardzi ejse nsownie sięwy pisać nate zarzutyno wego usera cop rawdę samąglos i alec osik mi podpa da tano wa tożsa mość bo jakb y to naszsta ryzna jomy wraż enieodnosz ępisy wał. Pozwólc ieza temże poza cnychd niachŚwiąte cznychpow rócę dotemat ui tyżsiewy powiem.

Tymczasem Wesołych Świąt wszystkim forumowiczom serdecznie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu wszystko tu nie na temat :krzykacz:a administracja milczy :sleep:

 

Jak milczy? Przecież zabrałem swój głos w dyskusji zlosnik.gif.

 

Ewo dziwi mnie że Ci którzy najpierw gadają tu o wszystkim nagle domagają się porządku smirk(1).gif. Pozwólmy niektórym się anonimowo "wypłakać" waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, nie widzisz różnicy w "zaśmiecaniu" wątku tematami pobocznym (czyli tym co ugotuję w ramach podziękowań z pomoc w znalezieniu przyczepy, zresztą przeniesione na prośbę Mariusza i moją do osobnego zlotowo-kulinarnego tematu) a ZAŚMIECANIEM wątku przez jakichś niezadowolonych z życia ludzi?

 

Kornak, raczej wątek pt: "Kozetka, czyli ekshibicjonizm emocjonalny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, dziękuję za życzenia :)

 

Przecież wiesz, że na kozetkę się nie nadajesz, to była propozycja dla tych co im się wydawało, że są nieakceptowani w nowym środowisku ;)

 

Wracając do tematu, wiecie gdzie jadę jutro? Do Sławkowa :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, nie widzisz różnicy w "zaśmiecaniu" wątku tematami pobocznym (czyli tym co ugotuję w ramach podziękowań z pomoc w znalezieniu przyczepy, zresztą przeniesione na prośbę Mariusza i moją do osobnego zlotowo-kulinarnego tematu) a ZAŚMIECANIEM wątku przez jakichś niezadowolonych z życia ludzi?

 

Jeśli chodzi o osobę która kiedyś czegoś będzie szukała w tym temacie to dla niej będzie to bez różnicy. Jedno i drugie "zamydla" tak samo wątek, a przecież porządek na forum jest głównie po to aby po latach łatwiej było odnaleźć potrzebne informację które kiedyś były już omawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łobo sze, o cotu kaman?? (...)

zamiarm am bardzi ejse nsownie sięwy pisać(...)

 

Koledzy, ani nie urwałem, ani śledzik tak na mnie nie zadziałał tylko te gorzkie żale SamychPrawd :)

Odstępuję od "małej jazdy" :krzykacz: bo to nie w temacie i na szczęście temat do rdzennego powrócił.

.

Zauważyłem (lub nie), że okaz do którego jutro Ewcia zmierza nie był tu omawiany ani zdyskwalifikowany. Istnieje zatem realna szansa powodzenia zakupu.

No Ewciu, do imieninowego choć spóźnionego :bukiet: tego Ci życzę, niech Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona.

A jutro oczekujemy nowego tematu, wiesz w jakim dziale :)

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.