Skocz do zawartości

Proszę rzucić okiem :)


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda budka jest nowa jak podaje producent, ale... gfizyk i Kristofer oceńcie ;)

Mnie tu brakuje zadaszonej przestrzeni dla gości...

Może jednak coś bardziej w wersji lux

post-3272-0-00356300-1324541005_thumb.jpg

lub

post-3272-0-04191700-1324541023_thumb.jpg

 

:lol: Normalnie spadłam z krzesła, jak przeczytałam, że różni Was tylko OGÓREK :lol:

 

 

Tzn. chciałem zauważyć, że u mnie jest ogórek, u Krzysia pieczarka... ale może nie zgłębiajmy tego tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5,8 osób, nieważne, ale egzemplarz bardzo atrakcyjny. W prywatnych rękach od dłuższego czasu i oby nie był to trik - choć treść stylistycznie nie pasuje do handlarzy.

Bardzo mi się podoba konstrukcja dachu

V

chmurka

V

temperaturka

V

kropelek deszcz

V

czyli spływ jak po dachówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.karawaning.pl/topic/10130-smoczy-zlot-wiosenny/ Widzieliście?

Mariusz poważnie myśli o zlocie, a nawet działa :)

 

Do lodówki to lepiej pies typu husky hehe%281%29.gif

Idąc tym tropem i wywalając półki z lodówki upchniemy jeszcze psa typu mój owczar niemiecki :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że naśmiewacie się z tej budki - wystarczy, szaaa :nono:

"bammber" miał przecież dobre intencje !

Kolego, nie przejmuj się - Oni tak zawsze żartują :palacz:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budka fajna, nikt się nie śmieje. Śmiejemy się z opisu, że spanie dla 5 osób.

A opis zrobił sprzedawca a nie Bammber.

 

No, tak, ale budkę wrzucił "bammber" :devil:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak, ale budkę wrzucił "bammber"

 

Tak, to prawda Ja wrzuciłem tą propozycje ale więcej się to nie powtórzy. Obiecuje. I nie to żebym się obrażał czy coś takiego, po prostu z tego co czytam wnioskuje że Ewa nie ma zamiaru kupić cepki tylko sobie pogadać. Tak więc do boju rycerze, kto pierwszy te całą pule zbierze (oczywiście mam na myśli te kulinarne przysmaki)! Może tym co teraz napisałem wywołam nawałnice negatywnych komentarzy o mojej osobie ale mam to gdzieś. Jestem na tym forum początkującym i myślałem że rozmawia się tu o karawaningu i wszystkim co z tym zawiązane, również o przepisach kulinarnych ale bez przesady. Ten temat podchodzi pod forum www.edarling.pl lub www.smaczny.pl Jeżeli kogoś uraziłem to trudno.

Życze Wesołych Świąt i smacznego karpia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bammber, przyczepa z opisu rzeczywiście odpowiada wymaganiom Ewy, zresztą jest 13km ode mnie i mógłbym ją obejrzeć, ale widać na zdjęciach, ze ona ma jedno łóżko, a Ewa takiej nie chciała, bo gdyby chciała to by kupiła tą, którą ma dzikusek ;)

Naprawdę ciężko jest znaleźć fajną przyczepę 2+2, o DMC 1000kg z wc kasetowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.