Skocz do zawartości

Proszę rzucić okiem :)


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem (lub nie), że okaz do którego jutro Ewcia zmierza nie był tu omawiany ani zdyskwalifikowany. Istnieje zatem realna szansa powodzenia zakupu.

 

Ano nie zauważyłeś :sleep:

Na ten okaz osobistą gwarancję dał Mariusz :ok: to po 1, po 2 jutro jest 27 grudnia i taki dzień został wywróżony na zakup - także bardzo Ewa wyjścia nie ma :thank: jak założyć jutro nowy temat w dziale nasze pojazdy :jump: za co trzymamy kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz lepiej ładuj baterie w aparacie bo się nie wykręcisz :nono: zdjęciami sprzedawcy :D mają być Twoje osobiście cyknięte na pierwszej herbatce albo :piwo: we własnej budce :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups 2x to samo mi się wrzuciło dlatego edytuję, no kwiecień to już całkiem dobry termin :)

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie zauważyłeś :sleep:

Na ten okaz osobistą gwarancję dał Mariusz :ok: to po 1, po 2 jutro jest 27 grudnia i taki dzień został wywróżony na zakup - także bardzo Ewa wyjścia nie ma :thank: jak założyć jutro nowy temat w dziale nasze pojazdy :jump: za co trzymamy kciuki :)

 

Gusia... ja znalazłem tylko to ogłoszenie i wysłałem Ewie link, osobiście nic niepokojącego mi się nie rzuciło w oczy. Ewa już tyle przyczep obejrzała na zdjęciach i na żywo, że na pewno sobie poradzi z wizją lokalną. Trzymam kciuki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia... ja znalazłem tylko to ogłoszenie i wysłałem Ewie link, osobiście nic niepokojącego mi się nie rzuciło w oczy. Ewa już tyle przyczep obejrzała na zdjęciach i na żywo, że na pewno sobie poradzi z wizją lokalną. Trzymam kciuki :ok:

 

... no i przyczepka była omówiona na PW :skromny:

 

Witam Wszystkich aktualnie obecnych (nieobecnych też) :hej:

Święta, Święta i po ... :jesc:

Kilka dni mnie nie było, chciałem poczytać zaległości i co ?

Własnym oczom nie wierzę - działo się trochę ! :look:

Na forum zarejestrował się "nowy" i obwieścił :lol2: "samą prawdę" (ktoś już zauważył, że pod innym nickiem buszuje po forum) :czerwona:

Pomylił jednak fora. Myślę, że dla osób z rozdwojoną osobowością jest ciekawe miejsce: http://www.nerwica.com/

Jak się cieszę, że byłem w owym czasie nieobecny, chyba bym dopełnił czarę goryczy "nowemu".

Wyczytałem też, że Grześ zaaprobował małą "ustawkę" pod choinką ? Zapowiada się interesujący pojedynek na gitary - mam nadzieję :gitara::piwko::gitara:

 

Ewa - dobrze, że Tomii nie oczyścił wątku, bo dzięki temu, stał się on bardziej "soczysty" (czyt. częściej odwiedzany) :hop1:

Termin zakupu przyczepki przez Ciebie nareszcie nadszedł :yay:

Z niecierpliwością czekam na wiadomość o wnioskach z autopsji, a jeszcze lepiej o zakupie :tuptup:

 

Dzisiaj będziesz :drink: nowy nabytek smirk%281%29.gif

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no i przyczepka była omówiona na PW :skromny:

 

(...)

Jak się cieszę, że byłem w owym czasie nieobecny, chyba bym dopełnił czarę goryczy "nowemu".

 

 

 

(...)

Zapowiada się interesujący pojedynek na gitary - mam nadzieję :gitara::piwko::gitara:

 

(...)

Z niecierpliwością czekam na wiadomość o wnioskach z autopsji, a jeszcze lepiej o zakupie :tuptup:

 

 

1. Istotnie, teraz sobie przypominam.

2. Też miałem taki zamiar, ale zmądrzałem w czas.

3. Mam gitarę , mam gitarę !!! Mam, mam, mam . Stała pod choinką :) Elektryczna i to nie belejaka. Cort M520 . Nigdy nie miałem gitary w ręku a teraz będę się uczył grać i śpiewać żebym choć raz mojej ukochanej coś zagrał i zaśpiewał :)

4. Powinno być "czekamy"

 

Kristofer... Trzecia nad ranem minęła, kiedy ty śpisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Mam gitarę , mam gitarę !!! Mam, mam, mam . Stała pod choinką :) Elektryczna i to nie belejaka. Cort M520 . Nigdy nie miałem gitary w ręku a teraz będę się uczył grać i śpiewać żebym choć raz mojej ukochanej coś zagrał i zaśpiewał :)

 

Ta gitara Wojtku, to w samą porę zjawiła się pod choinką :mikolaj:

 

 

Kristofer... Trzecia nad ranem minęła, kiedy ty śpisz?

 

Późno wróciłem i uznałem, że spać już nie warto :kawa: :kawa: :kawa:

... a zaczęło się tak niewinnie - od zamiaru sprawdzenia poczty :lol:

Dalej, już sam Wiesz hehe%281%29.gif

 

on jest z tych co ... czwarta nad ranem, może seen ... przyjdzie ;-)

 

Nie często, ale zdarza się, zdarza :devil:

Sam nie wiem dlaczego :niewiem::jump:

Nie naśmiewajcie się ze mnie :nono:hehe%281%29.gif

 

Ewa chyba już z przyczepką jedzie :yay::przyczepa:

Ma dobrą pogodę :hmm:

Może będą nawet fotki :niewiem:

Jak myślicie, odezwie się dzisiaj, czy :mod:

:palacz:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gitara Wojtku, to w samą porę zjawiła się pod choinką :mikolaj:

 

 

 

 

Późno wróciłem i uznałem, że spać już nie warto :kawa: :kawa: :kawa:

... a zaczęło się tak niewinnie - od zamiaru sprawdzenia poczty :lol:

Dalej, już sam Wiesz hehe%281%29.gif

 

 

 

Nie często, ale zdarza się, zdarza :devil:

Sam nie wiem dlaczego :niewiem::jump:

Nie naśmiewajcie się ze mnie :nono:hehe%281%29.gif

 

Ewa chyba już z przyczepką jedzie :yay::przyczepa:

Ma dobrą pogodę :hmm:

Może będą nawet fotki :niewiem:

Jak myślicie, odezwie się dzisiaj, czy :mod:

:palacz:

 

 

 

 

odezwie ,odezwie aby się pochwalić :przyczepa: albo..... beksa.gif że następna jest do :pupa: i trzeba będzie :przytul:

 

 

ps. kupi kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.