Skocz do zawartości

Proszę rzucić okiem :)


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się że nie mieści się w przedziale rocznikowym Ewy ale poza rokiem to wymagania spełnia :thank: Niech Ewa sie wypowie i fachowcy od oględzin. Mieszkam w tym samym mieście więc nie ma problemu, moge jutro podjechać i zerknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma fajny przedsionek :slina:....ale zaraz koledzy ją ocenią ...i znając ich sokoli wzrok...to tylko przedsionek będzie w porządku a reszta :kosz: a może :ok:

Edytowane przez dzikusek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżankę i kolegów, jeżeli to http://moto.allegro....html#tabsAnchor spełniałnia Twoje oczekiwania Ewo to moge podjechać jutro i cpyknąć pare fotek oraz dopytać to i tamto (mieszkam w Starachowicach) oczywiście jeżeli jest warte uwagi.

 

Jakoś nie chce mi się wierzyć że ta przyczepa ma DMC 1000 kg i jest z rocznika 1991. Ten model był produkowany do przełomu 1989/90r.

Od 1990r nastąpiła zmiana nadwozia na takie jakie ma moja 460-tka.

Edytowane przez rover (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżankę i kolegów, jeżeli to http://moto.allegro....html#tabsAnchor spełniałnia Twoje oczekiwania Ewo to moge podjechać jutro i cpyknąć pare fotek oraz dopytać to i tamto (mieszkam w Starachowicach) oczywiście jeżeli jest warte uwagi.

 

Tak na szybko i bardzo pobieżnie.

Na wstępie mówię, że nie przekreślam tej oferty, zaznaczam tylko to, co budzi moje wątpliwości z już pokazanych zdjęć. Jest ich b. mało, jakość nie pozwala na coś więcej i miejsca pokazane są tylko ogólnie, zastanawia mnie brak prawej strony przyczepy na fotkach i ta strona niepokoi mnie najbardziej :excl:

Wnętrze wygląda na zadbane - biorąc pod uwagę rocznik (trochę leciwy, 21 lat). Dobry rozkład wnętrza. Wystrój nie jest w moim typie :nono:, ale to rzecz gustu więc o tym nie będę mówił. Napiszę tylko, że natychmiast bym zlikwidował te lambrekiny nad oknami, mam złe skojarzenia :swiety: , zwłaszcza te wisiorki w czarnym kolorzez, brrr ! Mariusz też chyba słusznie napisał, że Ewie może się nie podobać, ale ja nie wiem.

Z tego co widać, a widać niewiele - budka jest ładna, przynajmniej wewnątrz. Co jednak jest za meblami ??? :niewiem:

Trzeba by ją najzwyczajniej obejrzeć. Rzeczywiście (jak "dzikusek" zauważył), z tego całego zestawu, najładniejszy jest przedsionek :ok: .

Pozostałe wątpliwości zakreśliłem na zdjęciach. Wszystko do sprawdzenia, obejrzenia i ew. do weryfikacji :niewiem:

:banan:

post-8228-0-57329300-1324493372_thumb.jpg

post-8228-0-89119900-1324493393_thumb.jpg

post-8228-0-05306100-1324493401_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICKT jak widzę, Ty już lepiej wiesz czego chce Ewa, niż ona samahehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gif

 

elaola, od Ewy już wino wygrałem, teraz mogę założyć się z Tobą, że potwierdzi... Nie zakładaj się, bo wygram - kiedyś wrzuciłem Ewie cepke z podobnymi meblami i pierwsze co powiedziała, że jej się meble nie podobają ;) w końcu kilka osób szuka z Ewą cepki już ładnych parę miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICKT Wiem, wiem. Ja też śledzę ten wątek, gdyż nie tak dawno sama kupowałam przyczepę i wiem dokładnie jakie to są emocje. U mnie to poszło znacznie szybciej, a przyczepę kupiłam niemalże pod domem. Sama Ewie tez wysyłałam "ofertę" od sprzedawcy mojej przyczepy ale DMC było za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz... ;) Nie chcę wypowiadać się za Ewę, ale już wspólnie przejrzeliśmy wirtualnie tyle przyczep, że... na pewno jej się nie będą podobać meble. Zresztą zdjęcia wydają mi się takie... wysłodzone ;)

 

Potwierdzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.