Skocz do zawartości

Proszę rzucić okiem :)


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Dzikusek - spójrzmy na ogłoszenie z sierpnia tutaj.

Zbieżność przyczep i przedsionków?

I cena 7200 zł.

A przede wszystkim prawdziwy rocznik 1988. Angielka bez kasetowego WC w tej cenie?

Według mnie nie warto nawet dzwonić bo już widać jakąś kombinację.

Rocznik napisany na okrągło, żeby nie można się było przyczepić - a w razie czego powie, że sam nie wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikusek - spójrzmy na ogłoszenie z sierpnia tutaj.

Zbieżność przyczep i przedsionków?

I cena 7200 zł.

A przede wszystkim prawdziwy rocznik 1988. Angielka bez kasetowego WC w tej cenie?

Według mnie nie warto nawet dzwonić bo już widać jakąś kombinację.

Rocznik napisany na okrągło, żeby nie można się było przyczepić - a w razie czego powie, że sam nie wiedział :)

 

:mlot: kurcze ale kombinacje....już nic nie mówię...idę do kąta :-]

Edytowane przez dzikusek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy jesteście podejrzliwi, to jest ta sama przyczepa, nie poszła w sierpniu zostala zarejestrowana i ubezpieczona w kraju to i podrożona, cena do negocjalcji a poza tym stoi w Lublinie do obejrzenia

niczego nie sugeruję :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia - sam znam przyczepkę która w jednym sezonie zmieniła parę razy właściciela. Stety niestety nikt nie podbijał ceny, nie oszukiwał na roczniku i zawsze podawany był faktyczny stan przyczepy - a że nie była idealna to kupujący wiedział co ma do zrobienia.

 

 

Nie twierdzę, że ta konkretna przyczepa jest jakaś felerna - ale jeżeli jest to ta sama przyczepa to jakim cudem z rocznika 1988 zrobiło się lata dziewięćdziesiąte???

Może przy tej rejestracji za 1700 zł ktoś podał nieprawdziwe dane?

Właśnie takie praktyki, nie dość że są zwykłym oszustwem to nakazują mieć bardzo ograniczone zaufanie do sprzedającego - mógł przecież napisać rzetelnie prawdę w ogłoszeniu.

Sorry za OT - po prostu jakoś nie lubię taniego cwaniactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeć tę budkę można, ale żeby to zrobić "za widna" będzie u mnie problem. Pracuję do 16-tej. W najbliższą sobotę - Wigilia - więc Fizula zagoni mnie do sprzątania i przygotowywań, bo u nas w tym roku wieczerza.

Co do fotek - to budka nie wzbudziła mojego entuzjazmu. Jak kupować angielkę to taką ładną. Angielską :-)

post-2768-0-41663400-1324228459_thumb.jpg

post-2768-0-89298800-1324228471_thumb.jpg

post-2768-0-15199400-1324228479_thumb.jpg

post-2768-0-81518200-1324228497_thumb.jpg

post-2768-0-73291900-1324228506_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam!

Mogę do gościa zadzwonić jutro i zapytać. Jak ma oświetlony plac to może da się coś zobaczyć. W końcu ja swojego Knausa oglądałem/kupowałem przy latarce....

Tzn zapłaciłem zaliczkę oglądając przy latarce. Potem za dnia raz jeszcze, ale to już pod Holenderskim RDW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym czytała historię zakupu naszej przyczepy

(...)

na SZCZĘŚCIE nie nacięliśmy się na żadne niespodzanki i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

 

Mieliście wielkie szczęście kupować od osoby prywatnej, ryzyko bubla było znacznie mniejsze.

Szkoda że podaż poczciwych prywatnych egzemplarzy jest taka niska.

 

(...)

Dlaczego sprzedawca nie podaje dokładnego rocznika?

(...)

 

Bo nie chce się przyznać że jest to produkcja 1988 max 1989 roku.

W DR może mieć nawet 2000r.

 

Edit: O ,właśnie zauważyłem Miodzio rok potwierdził.

 

(...)

jeżeli jest to ta sama przyczepa

(...)

 

Tak Miodzio, to jest ten sam egzemplarz.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę tej z Lublina. WC przenośne :(

Ja chcę (oglądnąć , rozważyć, potem ewentualnie kupić) tą ze Sławkowa.

Umówiona jestem na dzień po świętach, wcześniej nie dam rady. Pan bardzo miły, obiecał, że jak pojawi się inny klient (wcześniej niż ja) to da znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.