Skocz do zawartości

Proszę rzucić okiem :)


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie dopatrzyłem się oberwanego blatu nad zlewozmywakiem, na ostatnim zdjęciu.

 

Masz raczej na myśli jedną z wcześniejszych propozycji :hmm:

 

Oberwanego ja nie widzę, natomiast ten model miał chyba tylko osłonę nad kuchenką, jednak na 100% pewien nie jestem.

Wyjdzie w czasie oględzin :skromny:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer, ja Ci na PW o tej Adrii pisałam, że czekam na więcej zdjęć.

Pasuje mi w niej DMC i bardzo układ mebli :)

http://otomoto.pl/ad...b-T2743854.html

Edytowane przez Ewa0208 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer, ja Ci na PW o tej Adrii pisałam, że czekam na więcej zdjęć.

Pasuje mi w niej DMC i bardzo układ mebli :)

http://otomoto.pl/ad...b-T2743854.html

 

Sorry :dzieki:

Moglem o czymś zapomnieć. Podobne prośby, pojawiają się w skrzynce ostatnio b. często.

Patrzyłem na dostępne fotki tej przyczepki i jeśli Ci nie odpowiedziałem, to jeszcze raz przepraszam.

Ktoś chyba pisał, że jest tam wszędzie brudno i to się zgadza. Z reguły przekreślam na wstępie zakupy (wszelkie) od tego typu osób.

Na szczęście, wygląda na to, że w tym konkretnym przypadku, właściciel nie zdążył jeszcze "zapuścić" tak, aby nie dało się jej wysprzątać i doszykować. Zwróciłem uwagę na ciemny ślad nad drzwiami (od zewnątrz), nie jest to zaciek i może świadczyć raczej o codziennym i mocnym smażeniu, gotowaniu itp. przy zamkniętych lub mało uchylonych oknach. Na podstawie tak słabych zdjęć, trudno się do czegoś przyczepić, brak drugiej strony przyczepki itd. Zobaczymy czy dojdą fotki, przeczucie mi mówi, że to może być ciekawa oferta. Na chwilę obecną :niewiem:

:hej:

post-8228-0-35554500-1323700834_thumb.jpg

post-8228-0-37956200-1323700852_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adria z gaciami chyba odpada :(

Pan na prośbę o zdjęcia odpisał, że nie, oględziny tylko na żywo :oslabiony:

 

Ja bym odpuścił. Jazda w ciemno jest bez sensu. Chyba, że masz rzut beretem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

na prośbę o zdjęcia odpisał, że nie, oględziny tylko na żywo :oslabiony:

 

Klasyczna taktyka handlarzyn, jak już klient przyjedzie to się go otumani , a ten w końcu machnie ręką i powie , a co mi tam, biorę bo nie chce mi się szukać dalej.

Ewa, olać gościa.

x

x

x

Kristofer, taka mała uwaga z mojej strony. Uczysz się pilnie, będziesz zastępował naszego gfizyka i tu taka sugestia,

by uwagi zaznaczać w kolorach zielonym, pomarańczowym i czerwonym. Kolor odpowiednio do ważności i powagi wady/usterki/ważności w ogóle jej istnienia.

Grzesiek tak robi i z reguły zielone się ignoruje, np tam gdzie zaznaczyłeś front kuchenki na czerwono :)

To nie złośliwość, nie nie. Unifikacja :] tak to nazwijmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.