Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że lokalizacja powinna być bardziej w centrum Polski a twierdzenie że to zlot dla prawdziwych forumowiczów mija się z celem. Forum i jego zloty mają na celu propagowanie tej formy wypoczynku a nie spotykanie się ograniczonej grupy ludzi. Jest to forum otwarte albo klub towarzyski. A masówka taka jaka była w Sławie też ma swoje atuty, można poznać nowych ludzi a nie w koło te same osoby i chyba w tym jest sens zlotów...

 

 

TURTL, ostatnio zloty zaczęły "wybiegać" poza centrum więc nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić i na suwalszczyźnie. Na następny możesz mieć np. 50km :)

 

"Zlot dla prawdziwych forumowiczów" - hmmm... fakt, można odebrać to "po Twojemu" a można odebrać to tak, że dla osób, które wsiąkły w forum i tu są. W sumie mi na myśl nie przyszło, by można to odebrać jako spotkanie dla ograniczonej ilości ludzi. Kto może niech przyjeżdża - nikt bramy nie zamknie :)

 

Sława... tak... miała swoje atuty. Ale ja osobiście nie podjąłbym się społecznie organizacji takiego przedsięwzięcia. Za kasę zresztą też nie, bo nie mam aż tyle czasu by móc się poświęcić. A na minę wsadzać jakieś inne postacie to mi się nie uśmiecha. Adminom z pewnością również.

 

Ma być spontanicznie, z własną inicjatywą, otwarcie na wszystko :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że zloty powinny być w różnych miejscach i w ten sposób Ci, którzy raz mają dalej, następnym razem mieliby bliżej... Pomorze, Wielkopolska, Śląsk, Podkarpacie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Mazury... Ja bym chętnie Was zaprosił na Miedziankę do Kielc, ale Camping 115 mamy czynny 15.06-15.09. Zapraszam na "ŚWIĘTOJANKI" - największy tradycyjny zlot na miedziance, w dłuuuuugi weekend czerwcowy (Boże Ciało) :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mamy problem, że nasz kraj jest trochę dużawy ,i tu jest problem jeden ma 100 drugi 800 km ,ale jest piękny i nie mam zamiaru ani potrzeby ograniczać się do jednego regionu (centrum Polski choć bym miał blisko ) jak większość z nas chcemy się spotykać wspólnie zwiedzać i biesiadować ,dla tego jestem za obecnym miejscem zlotu :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja refleksja zstała pbudzna tą wypowiedzią Tomiego

 

: 100pa postawiliśmy sprawę jasno. Nie chcemy mieć frekwencji i mega zlotu. Chcemy mieć spotkanie FORUMOWICZÓW - nie przypadkowych osób które gdzieś w gazecie wyczytały że jest taki zlot. Dlatego otwarcie jest pisane że sanitariatów jest mało i prądu też jest mało. Uważamy że to zniechęci ludzi którzy chcą przyjechać w poszukiwaniu atrakcji, a stałych bywalców zlotów nie odstraszy.

 

Czyż karawaning nie polega na zwiedzaniu i szukaniu atrakcji. Nie twierdzę że będzie źle, wręcz przeciwnie życzę powodzenia a sobie życzę żebym się zdecydował aczkolwiek pracuję w systemie i dla mnie weekend to nie zawsze sobota i niedziela co wiąże się nie z dwoma dniami urlopu tylko w mim przypadku 5 - nie stać mnie na to. Kilometry to kwestia przełamania. Na ryby mogę jechać do Szwecji na 4 dni ale z rodziną, z dziećmi to już inna sprawa i trudno mi się zdecydować na jazdę z 3-latką przez kilkanaście godzin i nie zazdroszczę tym, którzy będą mieli więcej dzieci na pokładzie na podobnej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie raz toczyły się dyskusje na ten temat :piwo: i nie ma co znów zaczynać :) Raz bliżej raz dalej a kraj piekny i warto go całego poznawać a nie tylko centrum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie raz toczyły się dyskusje na ten temat :) i nie ma co znów zaczynać :) Raz bliżej raz dalej a kraj piekny i warto go całego poznawać a nie tylko centrum ;)

popieram kolegę :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ! Jeszcze się taki nie narodził coby wszystkim dogodził. Lokalizacja jest przepiękna, z tym że dla Polski zachodniej raczej za daleko, trudno, miejmy nadzieję że następny zlot będzie gdzieś w zasięgu żeby na kilka dni ruszyć - bo to fajne imprezy są ! Na jesiennym zlocie byłem i sobie chwalę, Nie dla wszystkich wszystkie zloty pisane, każdy ma problemy urlopowe i inne. Życzę fantastycznej zabawy.

Jeżeli mogę podpowiedzieć ciekawostkę to na trasie Białystok - Augustów jest miejscowość Suchowola, w której to jest geograficzny środek Europy z pomnikiem poświęconym przez Naszego Papierza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURTL zasadniczo dotychczasowe zloty odbywały się mniej więcej w centrali, dopiero w zeszłym roku ta tradycja została złamana zlotem w Sławie czy też w Miłkowie. Natomiast lokalizacja w coraz to innych rejonach skutkuje tym że pojawiają się na nich początkujący karawaningowcy ( w Miłkowie około 40% załóg to były załogi z południowo-zachodnich krańców), a to myślę jest właśnie promowanie idei karawaningu i naszego forum. Większość osób z którymi rozmawiałem właśnie taka forma zlotów pasuje bo raz masz blisko a innym razem daleko. Parafrazując znaną reklamę " za paliwo zapłacisz kartą, za kemping zapłacisz kartą, spotkać przyjaciół bezcenne". Szaraczek zorganizował zlot w północno-wschodniej Polsce aby oni tym razem mieli blisko, być może następny zlot będzie w Bieszczadach a może na Kaszubach albo na Wolinie czy też w Kotlinie Kłodzkiej lub pod Łodzią, kto wie ale to pokaże czas.

 

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie zgodzę z Arturem na tym to wszystko ma polegać chociaż dopiero pierwszy sezon mam za sobą

to pare zlotów zaliczyłem samemu z rodziną także wyjeżdżałem i jest to wielka frajda że raz mam 50 km a raz 450 km do przejechania.

 

PROSZĘ O DOPISANIE NA ZLOT SZCZEPAN 2 + 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem dziecko szczęścia , wszędzie mam blisko ! A co ! Teraz chociaż będę miał z górki , Ostrowiec lezy na wysokości ok 160 mnpm . Kraków na 300 a Augustów na 50 . Koledzy z Południa ! MACIE Z GÓRKI ! :piwo::) . Ostatnie dwa Zloty zorganozowane skrajnie daleko dla Lepciaka , Szarego , Reginy i innych z północy Polski . Macieku ze Szczecina nie płakał tylko przejechał w Bieszczady na spotkanie , kombinujac trasę przez Niemcy itd. Bo nasze spotkania to nie tylko coroczne Zloty ale seria zlotowisk , spotów , zjazdów : zwał jak zwał . Zloty karawaning.pl to impreza zapoznawcza , gdzie mozna spotkać większość ze starych forumowiczów , zostać pasowanym itp. Ale nie oznacza że musisz być na kazdym . Jeżeli juz posiadasz grupę przyjaciół ze swojego regionu to nic nie stoi na przeszkodzie zrezygnować z dalekiej trasy i spotkać się w kilka załóg w swojej okolicy .

Takich spotkań tylko na naszym forum odbyło sie w 2010 około 30 . W Polsce jest to około 200 duzych Zlotów organizowanych przez liczne Kluby Carawaningowe . Tarnowskie Góry , Wrocław , Łódż to tylko przykłady prężnych klubów . Pod jakimi barwami wystepują to ich sprawa , ale SĄ . Fingerek kombinuje coś na prima aprilis. Myślicie że bym nie pojechał . Gdyby nie wesele mojej własnej córki , to gówno mnie obchodzi 500 kilometrów i tak bym pojechał . Niesamowicie silna grupa Południowców to paczka tak zgrana że chyba na jakimś spotkaniu ukradnę dla nich konia . Nie wiem po co i dla kogo . Mieć tam przyjaciół i być także Południowcem z NADANIA , to dla mnie zaszczyt. . To takze spotkania : Fan Klub Niewiadówek , Beskidników , Wielkopolan i innych grup. Rozmawiałem z mnóstwem osób na temat miejsca zlotu majowego. Każdy racjonalnie podchodził do tematu. Jedni będą , drudzy nie , z róznych przyczyn . I to o to właśnie chodziło Tomiemu ! Mamy Zlot ! Jest termin : JEST . Jest miejce : JEST . Bedzie słońce lub deszcz : BĘDZIE . Będzie prąd lub nie : BĘDZIE . Będzie wspaniała zabawa : BĘDZIE !!!!!!!!!!

 

PS. Sarkastycznie proponuje wrześniowy zlot w Świnoujsciu ! Leszek mnie chyba zabije !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hel, na Hel... :ok:;):ok::yay:

 

My raczej wymiękniemy z majowego zlotu, ze wzgl matury zaczynające się od 04 maja.

Ale kto wie co nam jeszcze strzeli do głowy :)

 

My cały czas jestesmy dobrej myśli :) po cichu liczymy że dołączycie do naszej karawany :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.