Skocz do zawartości

Dyskusje, opinie, uwagi...


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Wracamy do starej zasady zlosnik.gif sprzed Nieborowa czyli nie ma gadania o dwa zloty do przodu. Miejsce nowego spotkania będzie wymyślane dopiero na zlocie nad jeziorem Danowskim pifo.gif.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wracamy do starej zasady zlosnik.gif sprzed Nieborowa czyli nie ma gadania o dwa zloty do przodu. Miejsce nowego spotkania będzie wymyślane dopiero na zlocie nad jeziorem Danowskim pifo.gif.

Pozdrawiam!

 

Popieram jest to bardzo dobre rozwiązanie :ok:

 

ale termin jesiennego spotkania chciałbym znać !!! :hehe: w dużych formach już w styczniu cisną o plan urlopowy na 2011 fajnie było by już znać :hehe:

 

i tu z góry chciałbym poruszyć termin jesiennego X ZLOTU. Fajnie jak by się on odbył w późniejszym terminie wsześnia a nie jak ostatnio w pierwszy weekend września :niewiem: w 2011r pierwszy weekend to 2,3,4 wrzesień czyli połowa tygodnia to jeszcze wakacje.

Moim zdaniem powinna być to końcówka września jak kończy się lata a zaczyna jesień :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio ! Nie przeżywaj ! Dziesiąty Zlot to juz z nazwy Jubileuszowy i wymaga zastanowienia w spokojnosci ducha . Myslę że na majowym będzie można o tym spokojnie pogadać ! Wiadomo już że konkursu na najładniej oświetloną przyczepkę nie będzie gdyz prądu nie styknie dla wszystkich . Ale że nagroda jest juz i czeka . 5 osobowe JURY będzie oceniac wykonanie tańca ludowego . Spontan to spontan , a ja ten konkurs ogłaszam prywatnie w imieniu członków jury których jeszcze nie znam . Proszę o skaładanie wniosków do składu sędziów ! Jednocześnie występować będzie trzy pary i jedna z nich przechodzi do dalszej gry . Para Finałowa otrzyma nagrodę !!! Tańce konkursowe to Oberek i Polka . Nagłośnienie i piękne Polskie melodie zapewniam ja . Każdy sędzie będzie musiał dokładnie wytłumaczyć swoje notowania ! Pary nie muszą posiadać aktu z USC gdyż nagrody są dwie ! Każda para przed rozpoczęciem tańca musi wypić czarę ,, boskiego nektaru ,, celem rozruszania gnatów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary 11

 

:hehe:

witam.

 

a jak wygląda sprawa z wędkowaniem na tym akwenie - czy to są wody PZW , czy też prywatne gospodarstwo rybackie , czy są do wypożyczenia jakieś łajby , czy można tam cokolwiek złowić , czy też jest to całkowite bezrybie :niewiem:

 

jak wysokie są opłaty za wędkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomik!

 

Dokładnie nie wiem jak wygląda sprawa z wędkowaniem. Jak byliśmy tam na Boże Ciało to podczas weekendu na miejscu nie dało się zakupić pozwolenia, a nie chciało mi się jechać do Augustowa.

 

Po Świętach dowiem się więcej i szczegółowo opiszę.

 

2 łódki na miejscu są do wypożyczenia.

 

Akwenik pod względem ryb mogę ocenić po drobnicy pływającej przed pomostem - było jej sporo. Nawet takiego szczupaczka ze 30cm widziałem pod trzcinką :niewiem: Więc jak małe są większe też powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondzio ! Nie przeżywaj ! Dziesiąty Zlot to juz z nazwy Jubileuszowy i wymaga zastanowienia w spokojnosci ducha . Myslę że na majowym będzie można o tym spokojnie pogadać ! Wiadomo już że konkursu na najładniej oświetloną przyczepkę nie będzie gdyz prądu nie styknie dla wszystkich . Ale że nagroda jest juz i czeka . 5 osobowe JURY będzie oceniac wykonanie tańca ludowego . Spontan to spontan , a ja ten konkurs ogłaszam prywatnie w imieniu członków jury których jeszcze nie znam . Proszę o skaładanie wniosków do składu sędziów ! Jednocześnie występować będzie trzy pary i jedna z nich przechodzi do dalszej gry . Para Finałowa otrzyma nagrodę !!! Tańce konkursowe to Oberek i Polka . Nagłośnienie i piękne Polskie melodie zapewniam ja . Każdy sędzie będzie musiał dokładnie wytłumaczyć swoje notowania ! Pary nie muszą posiadać aktu z USC gdyż nagrody są dwie ! Każda para przed rozpoczęciem tańca musi wypić czarę ,, boskiego nektaru ,, celem rozruszania gnatów !

 

Usilnie proszę kolegę o wybaczenie, ale Polka, mimo że jest piękna, jest tańcem Czeskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację GAJOWY ! Łapiesz mnie za słówka . Polka i Oberek bedą tematami konkursowymi . W dalszej mojej wypowiedzi o nagłosnieniu o polskich melodiach , nie koniecznie musi być to Polka a np. Kujawiak ! To tak w żartach . Najwazniejsze że dzień już dłuższy i coraz bliżej lata !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację GAJOWY ! Łapiesz mnie za słówka . Polka i Oberek bedą tematami konkursowymi . W dalszej mojej wypowiedzi o nagłosnieniu o polskich melodiach , nie koniecznie musi być to Polka a np. Kujawiak ! To tak w żartach . Najwazniejsze że dzień już dłuższy i coraz bliżej lata !

 

Broń Boże, to nie było złośliwe.Tylko tak dla podtrzymania konwersacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie ze Ty sie chociaż odzywasz , gdyż w temacie zapadła cisza. Wszyscy przyczajeni w zimowym letargu .:blagac: Do wyjazdu jeszcze 117 dni , a to co widać za oknem nie napawa optymizmem karawaningowym. Dla mnie rok zapowiada się ciekawie . Planów sporo tylko nie wiem czy urlopu styknie na wszystkie zamierzenia . :ok: :ok: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i karuzela karawaningowa zacznie się rozkręcać. Faktycznie wszyscy jeszcze żyjemy świętami , nowym rokiem ale powoli trzeba zejść na ziemię. Trzeba wstać do pracy , szkoły ,itd. Szybko znudzi się ten stan rzeczy i wtedy pojawi się alternatywa - wyjazd z ukochanym ogonem . Do natury , do ludzi , w nieznane.

To już niedłuuuuugooo. :ok::blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tereny na zlot przepiękne. Ale my się jeszcze pozastanawiamy, dla nas z worka Turoszowskiego na Suwalsczyznę to około 800 km. Troszke za dużo jak na 3 dni pobytu, tyle drogi to i 12 godzin jazdy będzie mało. Myślę, że lokalizacja powinna być bardziej w centrum Polski a twierdzenie że to zlot dla prawdziwych forumowiczów mija się z celem. Forum i jego zloty mają na celu propagowanie tej formy wypoczynku a nie spotykanie się ograniczonej grupy ludzi. Jest to forum otwarte albo klub towarzyski. A masówka taka jaka była w Sławie też ma swoje atuty, można poznać nowych ludzi a nie w koło te same osoby i chyba w tym jest sens zlotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.