Skocz do zawartości
COLLINS18

Bagażnik rowerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzejo19

Bagażnik szkoda że nie fiama a co do sprzedawcy to kupowałem u niego zawór ciśnieniowy do angielki i plastikowe podkładki  do podpór wszystko dobtej jakości dotarło do mnie bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

1. Go...et to droga firma.

2. Bagażnik normalny, zwykły z uchyłem samego pałaką, a nie całości załadnunku.

Jest jedno ale. Przy ściąganiu roweru od strony klapy trzeba bardzo uważać, bo pedał rysuje lakier. Ja kupiłem trochę inny, coś jak na tył. Tzn ten pałąk jest z jednej strony (od klapy), a nie po środku i chroni budę. Minus taki, że nie da się wyjąć rowerka nr 1 bez ściągania nr 2 czyli zewn. Jednak taki właśnie polecam.

W pełni uchylny bagażnik poniżej tysiąca niestety...

Tu masz dwa w jednym...

Z ramą z tyłu i w pełni odchylany

http://goliat.com.pl/bagaznik-fiamma-carry-bike-caravan-xl-a-pro-200-na,3,5221,4205

na k.pl zniżka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dpong

z Go marketem to nie do końca, że drogi, kupowałem u nich same pierdołki, ale parę razy i na miejscu i z wysyłką, zawsze szukałem atrakcyjnej ceny konkretnego towaru i często wygrywali w porównaniu z innymi sprzedawcami mimo zniżek na k.pl.

Towar zawsze wysłany był na czas i zgodny z opisem. Cena np odpowietrznika do kasety jak kupowałem u nich z wysyłką była na poziomie 65 zł, a w Poznaniu było dostępne na zamówienie za 75. Popatrz za bagażnikiem w autopace na jesień mieli bagażników parę i były przecenione (nie wiem czy wiesz ale taki namiot teraz tam mają z pierdołami)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

...

Tu masz dwa w jednym...

Z ramą z tyłu i w pełni odchylany

http://goliat.com.pl/bagaznik-fiamma-carry-bike-caravan-xl-a-pro-200-na,3,5221,4205

...

tylko cena :pad:

... Popatrz za bagażnikiem w autopace na jesień mieli bagażników parę i były przecenione (nie wiem czy wiesz ale taki namiot teraz tam mają z pierdołami)

Dzięki, w poniedziałek podjade :ok:

Bagażnik szkoda że nie fiama ...

a co, tandeta? :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzejo19

tylko cena :pad:

Dzięki, w poniedziałek podjade :ok:

a co, tandeta? :niewiem:

Tandeta chyba nie poprostu nie znam firmy i nie wiem czego się spodziewać, czy pasują mocowania od innych modeli w razie zguby lub kradzieży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elvis52

W moim bagażniku na dyszlu brakuje jednego zapięcia blokującego odchylenie żeby dostać się do bakisty. Gdzie taki dostanę bo mój sklep zamówi jak będzie większa ilość zamówień. Bagażnik na 2 rowery thule omni

post-15177-0-20691500-1486304144_thumb.jpg

post-15177-0-07953900-1486304153_thumb.jpg

post-15177-0-56366700-1486304163_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elvis52

Dzięki. Jest mały problem. Sklep realizuje zakupy powyżej 20 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo
Napisano (edytowane)

To kup 10 szt :P poszukaj na alledrogo

http://allegro.pl/zawleczka-zabezpieczjaca-10x50-mm-i6675407681.html

Edytowane przez jacekzoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paweł Worach

z Go marketem to nie do końca, że drogi, kupowałem u nich same pierdołki, ale parę razy i na miejscu i z wysyłką, zawsze szukałem atrakcyjnej ceny konkretnego towaru i często wygrywali w porównaniu z innymi sprzedawcami mimo zniżek na k.pl.

Towar zawsze wysłany był na czas i zgodny z opisem. Cena np odpowietrznika do kasety jak kupowałem u nich z wysyłką była na poziomie 65 zł, a w Poznaniu było dostępne na zamówienie za 75. Popatrz za bagażnikiem w autopace na jesień mieli bagażników parę i były przecenione (nie wiem czy wiesz ale taki namiot teraz tam mają z pierdołami)

W GO Market lepiej jest kupować na miejscu, zawsze można z dziewczynami ponegocjować ceny nawet te, które są już promocyjne :) Ja ostatnio zamówiłem w sklepie internetowym a odbierałem osobiście ( byłem przejazdem) i uzyskałem dodatkowy rabat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

Jakoś chyba w listopadzie czy grudniu pytałem Was o bagażniki, ... i nie mogłem się zdecydować :hmm:  aż na szybko przed wyjazdem musiałem coś zakupić i wybór padł na Fiamme Carry Bike Wrażenia z użytkowania będą po sezonie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DOMINO7

Przyszło mi do głowy takie coś:

post-8412-0-00678200-1494522114_thumb.jpg

post-8412-0-19871000-1494522164_thumb.jpg

post-8412-0-84324700-1494522206_thumb.jpg

Tym sposobem mam trzy rowery na dyszlu. Bagażnik na dwa mieliśmy, kłopot pojawił się co z trzecim rowerem... Na dach auta trochę upierdliwe, bagażniki na tylnej ścianie do mnie nie mówią nic, do przyczepy wkładać nie za bardzo. Wymierzyłem i wyszło że powinno się zmieścić. Drogą kupna wszedłem w posiadanie szyny i dodatkowego uchwytu zabezpieczającego rower (koszt 185pln), bagażnik został przesunięty w stronę przyczepy maksymalnie na ile pozwalała klapa bakisty, dodatkowa szyna obok i... Się zmieściło. Nie koliduje przy manewrowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
byry007

No i pinknie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

Przyszło mi do głowy takie coś:

DSC_1042.JPG

DSC_1043.JPG

DSC_1041.JPG

Tym sposobem mam trzy rowery na dyszlu. Bagażnik na dwa mieliśmy, kłopot pojawił się co z trzecim rowerem... Na dach auta trochę upierdliwe, bagażniki na tylnej ścianie do mnie nie mówią nic, do przyczepy wkładać nie za bardzo. Wymierzyłem i wyszło że powinno się zmieścić. Drogą kupna wszedłem w posiadanie szyny i dodatkowego uchwytu zabezpieczającego rower (koszt 185pln), bagażnik został przesunięty w stronę przyczepy maksymalnie na ile pozwalała klapa bakisty, dodatkowa szyna obok i... Się zmieściło. Nie koliduje przy manewrowaniu.

To nie koliduje to chyba z lekkim przymrużeniem oka? Przy pelnym skręcie kierownicy nie uderzasz o zderzak auta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi