Skocz do zawartości

Bagażnik rowerowy


COLLINS18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 14.06.2023 o 14:46, Robert77 napisał(a):

Mam thule caravan superb  kładzenie bagażnika na płasko  z rowerami to trochę ściema - a to korba haczy o pokrętła a to o hamulec.

 Właśnie zamawiam prowadnicę na trzeci rower to będzie jeszcze większa masakra :) ale potrzebuje :)  

To chyba zależy od dyszla i układu na nim i jak jest zamontowany oraz pewnie od rowerów i ich wielkości/kształtu itp. u mnie nic nie haczy i działa funkcjonalnie bardzo. Żadnych uwag nie mam.

Ale gdybym kupował nowy jak cena jest podobna to bym spróbował ten enduro.

23 godziny temu, ZdzislawW napisał(a):

Jak wy wyważacie przyczepę z tymi rowerami . Bagażnik 10 kg . 3x rower 15 kg , butla 16 kg. Może jakiś magiczny patent.

Ja tylko 2 rowery wożę, ale na następny sezon dokupie zestaw na trzeci. Za to przerzuciłem zbiornik wody który był na samym przodzie przyczepy aż za oś i nie ma problemu z wyważeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2023 o 16:16, ZdzislawW napisał(a):

Jak wy wyważacie przyczepę z tymi rowerami . Bagażnik 10 kg . 3x rower 15 kg , butla 16 kg. Może jakiś magiczny patent.

Odkąt przełożyłem podgrzewacz wody za oś oraz koło zapasowe też na czas podrózy tuż za oś to poprawił mi się rozkład masy -ostatnim razem miałem nacisk 75 kg(dwa rowery na haku). Dodam że Adria prowadzi się naprawdę dobrze. Butla DOM LIGHT w bakiście (znów oszczędność kilku kg) :)

przed każdą daleką drogą sprawdzam nacisk na hak

1 godzinę temu, golob napisał(a):

To chyba zależy od dyszla i układu na nim i jak jest zamontowany oraz pewnie od rowerów i ich wielkości/kształtu itp. u mnie nic nie haczy i działa funkcjonalnie bardzo. Żadnych uwag nie mam.

w pełni się zgadzam-muszę dopasować rowery do bagażnika ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2023 o 14:39, borek6 napisał(a):

Tam jest różnica raptem 0,5 kg, ten waży 10, Thule waży 9,5.

Też się skłaniam ku niemu ;)

Zamówiłem Enduro, cena też skusiła bo 1400 zł, tyle samo co Thule, oczywiście na Obelink. 

Jak przyjdzie to będzie relacja zdjęciowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2023 o 19:08, borek6 napisał(a):

Zamówiłem Enduro

Bardzo fajnie to wygląda:). Mają też fajne bagażniki na hak np. Taki z windą dla tych co nie mogą w ogóle dźwigać.

W dniu 17.06.2023 o 19:08, borek6 napisał(a):

cena też skusiła bo 1400 zł

Mnie to nie dziwi bo ten producent Pro-User jest z Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.