Skocz do zawartości

Konkurs fotograficzny 2011


tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

W związku z weryfikacją zdjęć, wiele z nich musiałem usunąć z galerii konkursowej.

Zamieszczając je byłem przeświadczony, że zrobiono je, jak zresztą jest w tytule konkursu, w sezonie 2011. Teraz to sprawdziłem. Przedłużam termin o następny miesiąc dla osób, które chcą dosłać, lub zmienić już nadesłane prace. Zainteresowanym osobom przesłałem informacje. Proszę, także zaznaczyć w wiadomości, abym potwierdził jej odebranie,

aby nie było wątpliwości co do dostarczenia lub nie dostarczenia swoich prac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ..... jednak jak już jest tak dokładnie to chciałbym zaznaczyć fakt , że w regulaminie nie ma ani słowa o tym , że fotki mają być wyprodukowane w 2011 roku ..... więc ...?

 

Konkurs Fotograficzny Karawaning.pl Sezon 2011

 

 

Dla mnie jest to jednoznaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to jednoznaczne.

 

 

a dla mnie nie .... regulamin nic nie mówi o momencie pstryknięcia fotki tylko o tym jak się nazywa konkurs .....przykładem drastycznym może być sytuacja imprezy czy wyjazdu sylwestrowego ...31-go grudnia fotka się w konkursie nie zmieści a po 24-tej juz tak ???

Nie bym się czepiał , wysłałem foty z tych wakacji które były w 2011 ale tylko dlatego , że były pierwsze w kolejności , nie zastanawiałem się nad tym by brać pod uwagę datę pstryku a z 2010 też mam sporo wg. mnie fajnych . Czytanie ze zrozumieniem jak widać mam opanowane ... biorę pod uwagę punkty regulaminu a nie nazwę ..... to , że restauracja nazywa się KOSMOS nie znaczy , że w karcie nie ma frytek czy kotleta schabowego tylko kosmiczne dania ufoludków :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w regulaminie nie było, że fota musi powstać w 2011 roku. Widzę, że wypadło sporo fajnych ujęć. Moim zdaniem istotne jest by nie powielać tego samego zdjęcia w różnych latach, ale OK, jak znajdę czas to może coś doślę:skromny:

 

Ból polega na tym, że większość ze swoich fotek mam zamieszczone tu: http://photo.bikestats.eu/kajman,profil.html

 

Nie mogę ich przerobić na format, który spełnia wymagania konkursu. Muszę poszukać na dyskach czegoś co mógłbym zamieścić:oslabiony:

Edytowane przez Kajman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

A po czym to będzie sprawdzane po exif-ie czy aby plener w 2010 był inny jak 2011 po czym moderator to pozna ??? :niewiem: a jeśli to był skan z analoga :mikolaj:

 

Śledztwa nie będę przeprowadzał. Jeśli w zdjęciu jest informacja o dacie to sprawdzam. Naprawdę nikogo nie zmuszam do wzięcia udziału w konkursie, ale jak ktoś się decyduje to myślę, że robi to w sposób uczciwy. Sumując temat, konkurs robię ostatni raz i jak znajdzie się chętny do odpowiadania na nonsensowne meile i posty to zapraszam. Miała to być tylko zabawa, a wiecznie coś kogoś boli. Nudzą mnie zarzuty, że regulamin jest do kitu, że czepiam się daty wykonania, że to bez sensu. Ludzie ! Czy to tak ciężko zrozumieć, że na taki wpadłem pomysł i tak go umiałem zrealizować. Widać taka nasza narodowa cecha, malkontencić i marudzić.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.