Skocz do zawartości

Konkurs fotograficzny 2011


tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

W ząbek !!!!!!

 

łapię się na ,,marudzić,,

 

Nie zgodzę się, ja najczęściej nie ,,mędzę,, a uważam że fotki ładne można wstawić do galerii forumowej.

 

:hehe:

 

A do Kolegów żeby nie byli tacy drażliwi, bo ja uważam, że fajne fotki można znaleźć w relacjach z wypraw. a autorom nie wpada do głowy, aby je zgłaszać do konkursu.

 

Kol. tomekk po Twoim poście to tylko ślepy zgodzi się ten konkurs prowadzić. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

 

Śledztwa nie będę przeprowadzał. Jeśli w zdjęciu jest informacja o dacie to sprawdzam. Naprawdę nikogo nie zmuszam do wzięcia udziału w konkursie, ale jak ktoś się decyduje to myślę, że robi to w sposób uczciwy. Sumując temat, konkurs robię ostatni raz i jak znajdzie się chętny do odpowiadania na nonsensowne meile i posty to zapraszam. Miała to być tylko zabawa, a wiecznie coś kogoś boli. Nudzą mnie zarzuty, że regulamin jest do kitu, że czepiam się daty wykonania, że to bez sensu. Ludzie ! Czy to tak ciężko zrozumieć, że na taki wpadłem pomysł i tak go umiałem zrealizować. Widać taka nasza narodowa cecha, malkontencić i marudzić.

 

 

Pozdrawiam

 

Tomku mam cichą nadzieje że to tak jak z moimi projektami :blagac: naklejkami .

Zawsze się zarzekam że to mój ostatni raz bo jednemu to a drugiemu to...

Nie rób nam tego choć uczestniczę drugi raz w konkursie to traktuje to jako zbiór fajnych tapet uczestników a nie jako rywalizacje.. :)

Pozdrawiam tych co zdjęcia traktują jako hobby.. :winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kol. tomekk po Twoim poście to tylko ślepy zgodzi się ten konkurs prowadzić. :lol2:

 

 

 

 

 

tomekk ... jak się cos robi to trzeba to robić porządnie ...nie oceniam Twojej pracy bo nie mam danych by to zrobić , ocenie mojej podlega tylko to co widzę dziś czyli najperw naginanie Twojego regulaminu a później obrażanie się za uwagę o tym naginaniu . Możesz mnie uznać za wiecznie niezadowolonego , Twoje prawo .

 

Nie jestem ślepy( jak podejrzewa Sławcio) ani też nie czuję się winny Twojej reakcji i już teraz wobec Twojej deklaracji o chęci porzucenia działań konkursowych w przyszłości zgłaszam swoją kandydaturę do tej bardzo ciekawej funkcji na forum . :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Regulamin jaki został zamieszczony jest mojego autorstwa i nie jest na pewno żadną rewelacją. Spotkałem się już ze słowami krytyki pod jego adresem, ale na moje pytanie jakie są propozycje w zamian, zapadała cisza, no więc regulamin wisi sobie dalej. Zakładam, że nie jesteśmy jeszcze otoczeni procedurami, paragrafami i potrafimy skojarzyć zdanie w języku polskim, w związku z tym tytuł regulaminu mówi jasno, że dotyczy sezonu 2011 i jeżeli zrobimy zdjęcie po północy 1 stycznia 2012 to nie trafi do galerii konkursowej i już. Jak czegoś się nie rozumie, należy zapytać, a nie snuć teorię spiskową dziejów, bo jej po prostu nie ma. Żeby ustrzec się przed nadużyciami zrezygnowaliśmy z nagród. Czy nie można tak normalnie przysłać zdjęcia zrobionego w wakacje 2011 roku, nie kadrowane, z podaniem tytułu i kategorii i już ? Co znaczy robić konkurs porządnie, ocenić względem czego, innych for internetowych, gazet podróżniczych, przecież to też subiektywna ocena, ocena czyjejś pracy, kto ją może oceniać ? Ktoś kto zrobił to 2, 3, 4 razy, a może milion razy ? Zarzuca mi się naginanie regulaminu, Adamie weź i się puknij w głowę, chcę być po prostu konsekwentny do lat ubiegłych, ot i cała sprawa. Dlaczego miałbym w tym roku zrobić to inaczej niż w zeszłym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek !

 

Jak co roku jest to samo. Jak nie zarzuty, że czegoś nie napisano czarno na białym to jak w latach poprzednich "rodzinne" zarzuty, że dogrywka, że daty, że nie wiadomo o co jeszcze tak naprawdę chodzi.

Myślę, że nie powinieneś zawracać sobie głowy bezsensownymi uwagami.

 

Ja Ciebie podziwiam i myślę, że po przeanalizowaniu i przemyśleniu na chłodno tematu - podejmiesz się w kolejnych latach realizacji nowej edycji konkursu. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być miło, nie rozumiem za bardzo całego zamieszania. Taki konkurs to możliwość oglądnięcia naprawdę ciekawych ujęć i ja tak do tego podeszłam. Wysłałam dwie fotki, bo mi się podobały i myślałam, że komuś to również się spodoba. Nazyw asię to konkurs, ale myślę, że koledze przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę. Ja zrozumiałam, że jak sezon 2011 to fotki mają być z tego okresu. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale myślę, że sugerowanie, że pomysłodawca kombinuje nie jest w porządku. Najpierw samemu dobrze by było się wykazać, a potem krytykować. Informacja o konkursie jest od dawna i można było wtedy coś podpowiedzieć, podesłać jakieś prozpozycje, a nie obrzucać się błotem. Wchodzę na to forum, bo lubię przeczytac nowinki, relacje itd licząc, że spędzę kilka spokojnych chwil na miłej lekturze i wkurza mnie czasami jak widzę takie przepychanki i to z błahych powodów, nie szkoda Wam na to czasu? Zaraz pewnie niektórzy sie po mnie przejadą, ale trudno. Staram się doceniać czyjąś pracę i to, że komuś się cokolwiek chciało. Panowie trochę luzu. Pozdrawiam Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, Moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze swary głupie " ? Tak mi się jakoś skojarzyło, nikogo nie chcę przy tym urazić.

 

Jeśli nie można, to nie można wcześniejszych swoich prac dawać do konkursu i tyle. Sama takie wysłałam, moja wina i tyle beksa.gif . Po co się denerwować, to ma być zabawa a więc czerpmy radość z oglądania zamieszczonych zdjęć. Pozdrawiam Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekk ... ja Ciebie bardzo przepraszam , nie chciałem urazić czy dogryzać . Ty patrzysz na to wszystko z perspektywy ( jak widzę ) lat , wcielasz w życie przyzwyczajenia z poprzednich , można powiedzieć rutyna ...i bardzo dobrze , może tak jest najlepiej .

 

Proszę popatrz też z mojej strony , jestem nowym na forum , widzę konkurs to wysyłam foty , zgodnie z regulaminem jaki przeczytałem , też o zakończeniu konkursu , więc się śpieszę . Przysyłasz mi zwrotkę do uzupełnienia danych i też czym prędzej to robię bo chcę się zmieścić w terminach .... okazało się , że nie warto było bo w tym samym regulaminie termin został przesunięty o miesiąc ... teraz o następny ... na podstawie ważnych spraw . Niech tak zostanie jak uważasz , przecież to ma być zabawa i sam uśmiech a jeśli tak to po nam punkty w regulaminie .... . Jeśli uraziłem to jeszcze raz przepraszam . Idę puknąć się w głowę jak radzisz . Może mi odejdą ochoty w przyszłości do

nadmiernej aktywności . Nie obiecuję ...

 

:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, Moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze swary głupie " ? Tak mi się jakoś skojarzyło, nikogo nie chcę przy tym urazić.

 

Jeśli nie można, to nie można wcześniejszych swoich prac dawać do konkursu i tyle. Sama takie wysłałam, moja wina i tyle beksa.gif . Po co się denerwować, to ma być zabawa a więc czerpmy radość z oglądania zamieszczonych zdjęć. Pozdrawiam Ela

 

 

 

Wrzuć normalnie, do galerii ,,poza konkursem,,

 

 

Ładne fotki zawsze warto obejrzeć. Może będzie nagroda publiczności dla tych ,,poza ......

 

Dobrej Nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz by się kłócić a tym bardziej obrażać. Nie wiem kto wygrał poprzednie edycje konkursu i mało mnie to obchodzi!

Nie doczytałem, a może nie było info, że zdjęcie ma być wykonane w danym roku, nie istotne.

Każdy ma możliwość wypowiedzenia myśli. Organizator raczej nie powinien mówić jak wam się nie podoba, zabieram zabawki, to trochę infantylne :oslabiony:.

W konkursie pojawiają się fajne foty i chyba o to chodzi :skromny:.

Fajna idea padła bo się komuś żyłka napięła :niewiem:

 

To jest zabawa, jeżeli chcę posłać foty na konkurs to na pewno nie tutaj. Tu mamy popatrzeć na fajne ujęcia. Na szczęście mojego faworyta łabądka nie wywalono :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOlego.

 

Organizator to Nasz Kolega z forum a nie worek treningowy. Ma prawo się ,,wnerwić,, a Ty powinieneś (przynajmniej część) uwag zachować w myślach. Nic nie wnoszą do tematu.

 

Ostatnie zdanie mi się podoba. Masz rację. Szkoda że jak się chwalisz to nie za-linkujesz - też bym obejrzał Twojego łabądka :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOlego.

 

Organizator to Nasz Kolega z forum a nie worek treningowy. Ma prawo się ,,wnerwić,, a Ty powinieneś (przynajmniej część) uwag zachować w myślach. Nic nie wnoszą do tematu.

 

Ostatnie zdanie mi się podoba. Masz rację. Szkoda że jak się chwalisz to nie za-linkujesz - też bym obejrzał Twojego łabądka :hehe:

 

 

 

 

I co z tego, że organizator to Twój kolega? Co mam zachować w myślach by kogoś nie urazić? Co nic nie wnosi do tematu? A łabądek nie jest mój, ale mi się podoba:)

Tak na marginesie, jak się chwalę to linkuję, powinieneś to zauważyć:oslabiony:

Edytowane przez Kajman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.