Skocz do zawartości

Darmowe noclegi w Europie


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie krytykuję...

 

Mam pomysł - przestańmy się traktowac jakbyśmy byli z różnych partii politycznych :) i za każdym razem kiedy coś piszemy to właśnie po to by komuś dosrać lub skrytykować :ok:

 

Poprostu wymieniamy opinie :) Czy nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na forum CamperTeam napisał Archie. Pozwolę sobie przekleić jego posta:

Hello to all of you,

 

Tonight vs 1.0709 of Archie�s Snelwegampings has set online.

 

Thanks to the enormous efforts of my Flemish partner Parafoeter a few hundreds new campsites are added to the poi�s, also along the highways in Eastern-Europe! The CampingCheque-file is expanded by him with the newest participants.

 

Unfortunately we had to remove a few campsites that didn�t exist no longer.

The euro11000-file (not located and not controlled by ourselves) is getting more and more accurate thanks to e-mails of attentive users of my poi�s.

 

ˇ closed campsites?

ˇ campsites missing in our files?

ˇ wrong gps-positions?

ˇ please send us an e-mail!

 

Kind regards,

Archie

 

- Download poi�s: http://people.zeelandnet....archiescampings

 

- Coordinates: http://users.telenet.be/leo.huybrechts/camp.htm'>http://users.telenet.be/leo.huybrechts/camp.htm

 

 

Please, don�t forget to translate this message in your own language in this forum!

 

PS: We are still looking for Polish people who want to help us with locating the Polish campsites. Please send us a message if you want to!

 

I wolne tłumaczenie:

Witam Was wszystkich

 

Dziś została zauktualizowana lista miejsc postojowych Archiego wzdłuz autostrad (wersja 1.0709)

 

Dzięki ogromnym staraniom mojego holenderskiego partnera Parafoeter'a kilkaset nowych miejsc kempingowych zostało dodane do bazy POI, także wsłuz autostrad we wschodniej europie. Pliki z miejscami organizacji CampingCheque także zostały rozszerzone przez nigo z innymi kolegami.

 

Niestety musieliśmy usunąć część kempingów ponieważ już nie istnieją.

 

Plik euro11000 (który nie jest budowany przez nas ani kontrolowany) rośnie cały czas i jest coraz dokładniejszy dzięki e-mailom od uważnych użytkowników moich POI.

 

- zamknięty kemping?

- kemping opuszczony w naszym pliku?

- złe koordynaty GPS?

- prosze prześlij nam e-mail

 

Pozdrowienia

Archie

 

 

- POI do ściagnięcia: http://people.zeelandnet....rchiescampings/

 

- Koordynaty GPS: http://users.telenet.be/leo.huybrechts/camp.htm

 

Proszę nie zapomnieć przetłumaczyć tej wiadomości na forum.

 

 

PS: Ciągle szukamy polaków któzy pomogą nam przy szukaniu i lokalizowaniu polskich kempingów. Proszę skontaktujcie się znami jeśli ktoś chce.

 

 

I jeszcze chciałem nadmienić że skontaktowałem się z Archie'm i jego miejsca są już obecne na www.camperpark.pl - nazywają się "Europa - Archie's sites"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.W nawiązaniu do darmowych noclegów polecam parking

w miejscowości Caorle we Włoszech, parking prawie w centrum obok dworca autobusowego bezpłatny bezpieczny w sezonie parkuje tu wiele camperów z Niemiec,Francji,Holandii.Do Wenecji ok.65 km autobus do Wenecji kosztuje 8 Euro także warto tu zrobić baze postojową.

do plaży piaszczystej ok.450 m miasteczko bardzo przyjemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano współrzędne w drugim formacie (tylko nie piszcie że i w trzecim by się przydały :swieca: )

 

Dodano pliki *.xls - zwykły excelowy do wydruku lub zapisu jako off-line

 

Obsługa wyjątku, gdy nie wybierze się typu miejsca postojowego.

 

Legenda literki pod ikonkami

 

I na razie to wszystko.

 

Czeka FAQ, legenda na stronie głownej i jeszcze kilka spraw - po powrocie z wyprawy wrzesniowej (jutro pakowanie w środe ziuuuuu w drogę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Extrasy to: zjeżdżalnie (te wielkie) - jedna opłata na cały pobyt - 3 euro - takie małe na "lagunie" są za darmo

park zabaw dla dzieci - podobnie

za masaży, saun i takich tam nie korzystaliśmy

 

a jedzenie i picie w normie - byliśmy 10 godzin, można nocować jak się wejdzie to można siedzieć i dwa tygodnie :-) (jak ktoś wytrzyma)

 

a plaża, leżaki, prysznice, toalety, występny, boisko itp. - za darmo

 

Polecam także safari w Serengeti Park - tam opłata jest za wjazd po safari jest lunapark i wszystkie karuzele i zabawy są za darmo - dzieci były przeszczęśliwe

 

Hejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Na pewno wielu z nas chciałoby odwiedzić Chorwację. Zobaczcie ile miejsc zostało wprowadzonych. I to z opisami!!! Mam nadzieję że dobra dusza nie poprzestanie na tej ilości - chociaż i tak jest to imponujące.

 

http://camperpark.pl/main.php?lang=pl&country=15&type=1

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy te miejsca z camperpark.pl maja status TYLKO dla camperow czy cycepki tez sie moga tam zatrzymac bez obaw o wyganianie?

 

Jaka roznica miedzy zielona, niebieska i czerwona ikonka?

Na stronce nie znalazlem opisu poza lakonicznym stwierdzeniem ze czerwona to "Miejsca juz zaprezentowane" Nie rozumiem w jakim sensie juz zaprezentowane. Jak dla mnie to wszystkie te miesjca sa zaprezentowane na mapce :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano współrzędne w drugim formacie (tylko nie piszcie że i w trzecim by się przydały

witam i z miejsca chwale za db inicjatywe :bzik: ale mam pytanko wlasnie dot. tych plikow do sciagniecia. czy ktorys z tych formatow (asc, kml) nadaje sie by wgrac do TomToma i "widziec" te wszystkie miejsca, czy na razie (wiem, rozumiem, ze to poczatki) przegladanie jest tylko na kompie? dzieki :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktorys z tych formatow (asc, kml) nadaje sie by wgrac do TomToma i "widziec" te wszystkie miejsca

 

Trzeba przekonwertować na format TomToma (*.ov2) na przykład PoiEditem (chociaż nie próbowałem, więc za efekty nie ręczę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.