Skocz do zawartości

Darmowe noclegi w Europie


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że jesteś dobry :-) w pozycjonowaniu :-)

 

Za ile będziesz pracował dla strony CampePark ?

 

Pamiętaj że jeżeli dam darmo pierwszy rok to pozycjonujesz strone za darmo :-D

 

A jeżeli się pogodzisz z tym że będzie to serwis płatny to i Ty zarobisz :-D

 

Nie jestem nastawiony na kasę - jednakże nie chce mi się robić tego wszystkiego dla innych - skoro ktoś bierze pieniądze za nocleg, który jest reklamowany to dlaczego nie może za to zapłacić?

 

Niech nie płaci z góry - wezmę 20% od tych, którzy przyjadą bo dowiedzą o się o miejscu z mojej strony - myślisz że to będzie mniej niż 120zł????

 

Długo nad tym myślałem i wierzę, że jest to optymalne rozwiązanie ze względu na pracochłonność i logistykę przedsięwzięcia.

 

Namawiasz mnie by serwis był darmowy (przez jakiś czas) - podobnie zacznij namawiać niewiadów by rozdawał przyczepy przez rok za darmo - może zdobędzie zaufanie... :-) Oczywiście skala jest niewspółmierna...

 

Nie twierdzę także że to głupi pomysł z tą darmowością - niestety - nie stać mnie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Za ile będziesz pracował dla strony CampePark ?

Od razu mówię, że Cię nie stać :jump:

 

A jeżeli się pogodzisz z tym że będzie to serwis płatny

Ja tam się nie muszę z niczym godzić :) bo to przecież Twój pomysł i Twoja inicjatywa (Twój czas i Twoje pieniądze).

 

skoro ktoś bierze pieniądze za nocleg, który jest reklamowany to dlaczego nie może za to zapłacić?

Może a nawet powinien. Chodzi tylko o jakość reklamy i jej skuteczność :)

 

Niech nie płaci z góry - wezmę 20% od tych, którzy przyjadą bo dowiedzą o się o miejscu z mojej strony - myślisz że to będzie mniej niż 120zł????

Myślę że w tym sezonie nie wyciągnął byś tych 120 zł ale ja się nie znam.

 

Długo nad tym myślałem i wierzę, że jest to optymalne rozwiązanie ze względu na pracochłonność i logistykę przedsięwzięcia.

Trzymam kciuki i z chęcią pomogę bo tak jak już wcześniej napisałem pomysł jest bardzo dobry :) i nikt wcześniej nie wpadł na taki pomysł.

 

Namawiasz mnie by serwis był darmowy (przez jakiś czas) - podobnie zacznij namawiać niewiadów by rozdawał przyczepy przez rok za darmo - może zdobędzie zaufanie... :-) Oczywiście skala jest niewspółmierna...

Nie namawiam :). Powiedziałem, że się nie znam na marketingu. Prawda taka - poświęcasz temu czas, a czasu każdy z Nas ma mało. Jakiej rekompensaty potrzebujesz za ten czas to już jest Twoja prywatna sprawa. Wiesz mi jest łatwo mówić, bo nie mam żony ani dzieci - co za tym idzie czas wolny mogę se przegwizdać w necie w "czynie społecznym" :].

Jeśli chodzi o niewidów to one by rozdawali produkt a nie usługę. Wiadomo jak to jest w usługach - często płaci się za efekt ( w serwisie palników w którym obecnie mam praktyki faktury wystawiane są tylko i wyłącznie za usługi w których udało się usunąć awarię czy uruchomić nowy palnik).

 

Sas ja nie chcę Cię do niczego namawiać. Chciałbym żeby Ci się udało i żebyś był zadowolony z efektów swojej pracy. Widzę że miejsc na mapie przybywa - a to jest najważniejsze i dobrze wróży na przyszłość.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ich wiele - tylko trzeba je zebrać w jedną publikację. Proponuję wpisywac na www.camperpark.pl - tam już jest kilka takich miejsc. I tworzą się następne. Nieszkodzi, że tam teraz jest ich niewiele - od czego trzeba przecież zacząć :jump: - pojawiają się nowe...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio ,że przyczepy w EU mają coraz bardziej "przechlapane"

I nie dziwne, przyczepy są coraz większe, miasta coraz bardziej zatłoczone a kierowcy nie zawsze zdyscyplinowani (zwłaszcza miejscowi). Więc podejrzewam, że takie posunięcia zwiększają bezpieczeństwo.

 

To jest troche odwrotnie niz mozna byloby przypuszczac, to nie my przyczepkowicze zwiedzajacy miasta a wlasnie kamperowcy byli zawsze w tej gorszej sytuacji. Dla nas na okolo miast jest wystarczajaco duzo campingow na ktorych mozna sie zatrzymac i jest nam rybka czy jest to 5-10-20 km od miasta, bo my jestesmy mobilni. Odpinamy przyczepke i jedziemy na podboj nawet do samego centrum.

Dla ludzi jezdzacych kamperami taki camping za miastem jest nie wygodny, bo sa "uziemieni" nie majac srodka lokomocji. Dlatego wymyslono dla nich place postojowe w miastach, przewaznie z dobra komunikacja a przy okazji moga sobie wode nabrac, scieki wylac itp... bo nawet jak wjada kamperem do centrum to nie maja co z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na stronie pojawiły się miejsca w Europie - zapraszam do korzystania i sprawdzania miejsc jesli jesteście w podróży :) Można dostać oczopląsów

 

Pod mapą należy wybrac inne państwo :)

 

Zobaczcie ile jest tych miejsca za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tutaj napisze o miejscach w europie na stronie camperpark.pl

 

Pod mapą należy wybrać inne państwo i wtedy ukażą się miejsca postojowe. Jest ich baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo. :)

 

Bardzo wiele z nich jest darmowa. Już społeczność karawaningowa zaczęła wpisywać miejsca - np. na Węgrzech

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczni turyści wprowadzili - tylko Polacy tacy opieszali są i dlatego tak powoli zaczyna przybywać :):):)

 

Z tego forum wprowadzono 1 miejsce - słownie jedno. Jaki kto jest tak ma. :)

 

Jeśli każdy z nas wprowadziłby jedno lub dwa miejsca to wyobraźcie sobie ile ich będzie. A mieszakmy w całej POLSCE - mniej więcej równomiernie. Nie wierzę że nie znacie takich miejsc - to by znaczyło że nie podróżujecie nigdzie. Trzeba tylko chcieć...

 

Kto chce szuka sposobów - kto nie chce szuka powodów.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Sas, Kochanie nie bądź taki "surowy" w Swojej ocenie. Zamieszczenie punktu na mapie jest bardzo wielką odpowiedzialnością. Robić to na zasadzie widziałem, zaznaczę, a później jakość to będzie nie jest absolutnie żadnym wyjściem. Robiąc to jako niebieski kamperek, trzeba się liczyć z rejestracją w urzędzie, zgłoszeniem faktu instalacji szamba, lub innej "beczki". Chcąc to robić legalnie trzeba załatwić trochę formalności. Znajdując bezpłatny parking, dobrze jest go sprawdzić ponownie, czy nie "wałęsają się" dziwne typy, czy nie przepędzają właściciele i pseudowłaściciele.

Natomiast jeśli ktoś już sprawdził takowe miejsce i jest pewny jego, oczywiście niech umieści go na mapce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) - nie jestem surowy :-) - chciałem Was zmotywować :-) - nie wyszło mi??? :)

 

Działalność agroturystyczna do pięciu pokojów mieszkalnych w tym pole namiotowe nie podlega rejestracji jako działalność gospodarcza.

 

Na początek nie musi być WC chemicznego (szamba czy czegoś tam innego) - jak nie ma to nie ma takiej usługi i już. Jak zacznie się coś dziać to wtedy można inwestować.

 

Tylko o to mi chodziło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pytał o konwerter formatów GPSowych

 

Dla tych którzy chcą sami napisać arkusik:

 

dd mm ss - format stopnie minuty sekundy

xx,xxxxxx - dziesiętne stopnie

 

xx,xxxxxx = dd + (mm/60) + (ss/60/60)

 

i w drugą stronę

 

dd=liczba.całk(xx,xxxxx)

mm=liczba.całk((xx,xxxxx-dd)*60)

ss=liczba.całk(((xx,xxxxx-dd)*60)-mm)*60)

 

działa dla Polski i okolic - dla długości zachodnich należy używać wartości dd z minusem

 

Czy to w miarę jasne?

 

A dla tych którzy nie kumają :-) arkusik jako załącznik.

conwert.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.