Skocz do zawartości

Darmowe noclegi w Europie


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wszystko opisane jest w zakładce Partnerzy.

 

Ma to być baza wszystkich takich miejsc gdzie oczekują takich turystów.

 

Mogą być dodawane miejsca które już istnieją np. agroturystyka, pola biwakowe, kempingowe, zajazdy motele lub zorganizować od początku takie miejsce.

 

Reklama jednego miejsca postojowego nie ma za bardzo sensu ponieważ nie można zaplanować trasy - jak jest dużo miejsc to wtedy wielu zagranicznych gości skusi się by przyjechać do Polski.

 

Takie bazy istnieją już dla innych noclegów "łożkowych" - więc na podobnej zasadzie - czyli reklama tylko inaczej przedstawiona.

 

Ze strony można ściągnąć plik z koordynatami GPS do nawigacji albo do programu Google Earth.

 

I tyle :-) - Rozjaśniłem trochę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ciekawe, ale skad bierzecie te ceny:

 

cytat " kompleksowa wizyta robocza (pomoc w zaprojektowaniu organizacji terenu, oznakowanie, sprawdzenie lokalizacji GPS, wpisanie do serwisu) 300 zł (+1zł z km dojazdu z Warszawy) "

 

czy ponosicie koszty oznakowania? czy maja to byc dodatkowe nie wymienione koszty?

 

za kazdy piktogram 20 zł / szt. ? co tyle kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że ciekawe. Organizując CamperkPark nie korzystasz z tych usług - sam wszystko organizujesz - nawet znaki - kupujesz plasticzek za 5zł i farbki za 2,5zł - i masz znaki za 6zł sztuka. I już. :-)

 

Te ceny są dla tych którym się nie che tego robić albo nie potrafią :-)

 

Proste?

 

Odpowiadając dokładnie na pytanie skąd biorę (nie wiem dlaczego jest przypuszczenie że to liczba mnoga) ceny to odpowiadam. Z głowy - wymyśliłem je. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Sas, pomysł jest wart rozpropagowania. To jest temat nad którym właśnie Polski Caravanig powinien objąć patronat. Tak dla rozszerzenia tematu agroturystyki, wsi polskiej - w związku z tym, że powstaje bardzo wiele programów promocji sołectw, gmin, wydaje mi się, że istnieje olbrzymia szansa, aby w ten sposób ściągnąć turystów z całej europy. U nas kilka sołectw bierze udział w podobnych programach, gdzie bardzo ważnym elementem jest propagowanie folkloru, kuchni regionalnej. Sądzę, że gdyby powstały CamperPark na takim terenie (np. koło remizy) cieszyłoby się to dużym powodzeniem wśród turystów (wiejski chleb, ser itp.).

 

Pozdrawiam

PS Wpisz więcej danych w "metryczce" o osobie, nie wszyscy Cię znają, a wzbudzisz większe zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że ciekawe. Organizując CamperkPark nie korzystasz z tych usług - sam wszystko organizujesz - nawet znaki - kupujesz plasticzek za 5zł i farbki za 2,5zł - i masz znaki za 6zł sztuka. I już. :-)

 

Te ceny są dla tych którym się nie che tego robić albo nie potrafią :-)

 

Proste?

 

Odpowiadając dokładnie na pytanie skąd biorę (nie wiem dlaczego jest przypuszczenie że to liczba mnoga) ceny to odpowiadam. Z głowy - wymyśliłem je. :-)

 

 

ale i tak nie udzieliłeś odpowiedzi na postawione pytania......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ponosicie koszty oznakowania? czy maja to byc dodatkowe nie wymienione koszty?

 

za kazdy piktogram 20 zł / szt. ? co tyle kosztuje ?

 

Tak ponosimy koszty oznakowania - jeśli jest wyjazd to już nie ma kosztów oznakowania

 

20zł kosztuje każdy piktogram o wymiarach mniej więcej 20x20cm - oznaczenie parkingu, wody, zrzutu ścieków, prysznica itp.

 

 

A rozmawiałem już z red. nacz. Polskiego Caravaningu - będzie dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sas pomyśl nad pozycjonowaniem bo z tego co widzę to nie masz meta wypełnionych :], pomyśl ilu jest turystów którzy nie zaglądają na fora :hop1:.

 

Sas jeszcze kilka pytań?

Czy dodawane miejsca staracie się jakoś weryfikować (albo przynajmniej czy użytkownicy mogą dodawać jakieś opinie na temat tych miejsc).

Czy nie jest lepszym pomysłem aby to użytkownicy a nie właściciele dodawali warte polecenia miejsca? Jest wtedy szansa, że mapa będzie miała większą bazę, bo niestety musisz się chyba ze mną zgodzić że największym minusem tego pomysłu jest opłata 120zł/ rok za prezentacje miejsca postojowego. Miejsc darmowych nie ma przecież za dużo :].

 

I art daj do opublikowania też na stronie :] - mimo wszystko ją czyta więcej osób niż forum :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie jest w planie :-)

 

Są komentarze do opinii na temat miejsc.

 

Jest to minus - jednak:

 

primo: jak ktoś płaci to dba o poprawne dane - komentarze nadal istnieją

 

secundo: strony sam nie zrobiłem tylko zapłaciłem za nią, podobnie naklejki, reklama, pozycjonowanie, znaki i.............. - nie jestem bankiem - jestem człowiekiem. Jak coś jest za darmo to niewiele warte (że tak powiem) - wybaczcie mi, ale jak każdy z was, nie mam ani czasu ani pieniędzy by robić to dla innych :-(

 

Sorki za brutalną prawdę - wierzę że zrozumiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś pomyśleć żeby komentarze anonimowe nie były.

 

Z tym płaceniem to nie zawsze tak jest, że ludzie dbają o poprawne dane - prawda natomiast że jak coś jest za darmo to niekoniecznie ludzie szanują.

 

Wiesz są jednak rzeczy prawie za darmo :]. Zobacz przecież nikt nikomu nie daje kasy za pisanie na forum. Zarówno CT czy K.pl są za darmo i trochę chyba są warte :].

 

Sas ja rozumiem, że kasa jest potrzebna i sam dobrze wiem że domena, serwer i inne duperele kosztują. Pomysł z samymi Parkami jak i mapą ich jest super! Tylko 120 zł/rok to sporo jak na początek. Ceny tabliczek i oznakowania rozumiem :hop1:. Opłata za sam fakt bycia w bazie na stronie (która jak na razie ma małą popularność, zerowy PageRang, zerowe pozycje w google) jest jak na mój gust przesadzona :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zaczynało Allegro?

 

Na początku zawsze czegoś nie ma - będzie z czasem.

 

A ile jest dobrze?????

 

Jak założysz CamperPark to dam Ci 50% zniżki - czyli 120zł na dwa lata :-)

 

Jest OK?

 

Tak - komentarze dopisuję do listy zmian.

 

P.S. Przecież zacząłem 5 dni temu - daj mi trochę czasu :-D co mam reklamować i pozycjonować - cztery miejsca???????????? Rozmawiam z serwisami we Francji i w Niemczech - będzie się rozwijać. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zaczynało Allegro?

 

Obyś tylko nie skończył jak kolo który był Twórcą allegro - troszkę go bez mydełka pojechali :/, a pojechali go dlatego że ktoś zainwestował w to pieniądze (chyba pamiętasz jaką Allegro miało kampanie reklamową w gazetach) i proste że chciał je odzyskać.

 

A ile jest dobrze?????

Nie wiem ile jest dobrze :). Wiem natomiast, że jak by było to za darmoche to więcej byś miał chętnych. Z marketingu jestem słaby, ale jak byś dał ludziom pierwszy rok za darmoche to oni i nabrali by zaufania i jeśli by to się sprawdziło to chętniej by zapłacili. Wielkim minusem tego wszystkiego jest fakt, że z daleka już czuć że nastawione jest to troszkę na pieniądze - a to ludzi odstrasza jak nic innego. Takie jest moje zdanie - a ja sie na tym nie znam :) więc nie bierz tego za bardzo do siebie :)

 

Jak założysz CamperPark to dam Ci 50% zniżki - czyli 120zł na dwa lata :-)

Dobra będę o tym pamiętał :jump: - za TEN post z reklamą na forum chcieliśmy wystawić fakturkę :), nie znamy niestety Twojego NIPu :):] więc prosimy o uzupełnienie danych :) (jak by ktoś się nie zorientował są to żarty)

 

co mam reklamować i pozycjonować

 

Reklamować swoją markę i pozycjonować swoją stronę - i mówię to całkowicie poważnie. Ja pozycjonowałem stronę która była na darmowym serwerze i z domeną prv i dlatego to forum ma dziś tylu użytkowników ilu ma :)

Pozycjonowanie często zaczyna się jeszcze przed samym oficjalnym otwarciem danego serwisu czy portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.