Skocz do zawartości

mały budżet, pierwsza przyczepa


elemenateur

Rekomendowane odpowiedzi

temat dogadany, przyczepka zarezerwowana, nieco ponad budżet,

 

oceniajcie koledzy

 

 

 

 

http://moto.allegro.pl/przyczepa-campingowa-lmc-luxus-430-93rok-nowa-cena-i1792717912.html

 

 

 

 

 

 

 

:))))

 

 

 

 

cieszę się jak dziecko, jutro jadę oglądać i testować. Wg właściciela który sprzedaje bo kupił nową rok temu jest w pełni sprawna szczelna i zadbana. Rok temu był właściciel z nią w chorwacji i naoglądał się nowych i kupił sobie nową.

 

 

 

 

Proszę Was bardzo o ocenę:))) jupi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy te plamy na pierwszych dwóch zdjeciach z lewej strony szyby to nie są zacieki?

Szybki jesteś Kolego. Przyczep ze zdjęć się nie kupuje. Jeżeli wątpliwości nasuwają się już po obejrzeniu fotek, to ciekawe co okaże się w rzeczywistości.

Ale to Twoje pieniądze Kolego. Widzę, że jednak nie wziąłeś sobie naszych rad, w szczególności o dokładnym sprawdzeniu i braku pośpiechu.

Miejmy nadzieję, że będę złym prorokiem.... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel mówił że to wilgotne zacieki, nie jest to nic gnijącego/próchniejącego etc. podobno jest to skraplająca się para i po prostu takie coś się porobiło, z drugiej strony (od strony kuchni) nie ma z kolei żadnych takich śladów.

 

Właściciel sprawiał wrażenie uczciwego i tak też go odebrałem.

 

In plus dla mnie:

 

cały czas zimuje przyczepa w stodole, wyjmowana dopiero na majówkę i teraz też jest w stodole.

 

8 lat w jednych rękach, sprzedaje bo kupił nową (czyli dusza karawaningowca jest)

 

trzecia rzecz- obejrzy się z kolegą który lat wiele już śmiga przyczepą i jak coś to bierzemy. Cena dogadana, 15tego skończył się przegląd więc zanim dokonam zakupu - pojadę z właścicielem na przegląd :)

 

czy coś Wam się jeszcze rzuciło poza tymi śladami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel mówił że to wilgotne zacieki, nie jest to nic gnijącego/próchniejącego etc.

 

 

 

ehh, żeby to stwierdzić musiałbyś najpewniej rozbebeszyć budę. poczytaj posty andrewa1 o remontach..., a będziesz bardzo wrażliwy na wszelkie podejrzane miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest skraplająca się para. Te zacieki o których wspomniał Grzesiek gfizyk, to zapewne szło po śrubach od uchwytów manewrowych. niewiem.gif

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel mówił że to wilgotne zacieki, nie jest to nic gnijącego/próchniejącego etc. podobno jest to skraplająca się para i po prostu takie coś się porobiło, z drugiej strony (od strony kuchni) nie ma z kolei żadnych takich śladów.

 

taa a świstak siedzi i zawija :-]

 

skąd ta para ? jakoś z drugiej strony się nie skropliło ?

moim zdaniem cieknie przez rączki manewrowe, albo przez listwę i to grubo, jak tak wyszło z drugiej strony :hmm:

 

 

czy coś Wam się jeszcze rzuciło poza tymi śladami?

a to mało ? przy dobrych wiatrach masz pół przodu do wymiany i może kawałek ściany i podłogi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to są argumenty?:

- cały czas zimuje przyczepa w stodole, wyjmowana dopiero na majówkę i teraz też jest w stodole - być może tak. A raczej rzekłbym - tak powiedział sprzedający,

- 8 lat w jednych rękach, sprzedaje bo kupił nową - Być może budka wymaga sporej inwestycji co czyni dalszą eksploatację - zbyt kosztowną. Lepiej dołożyć i kupić nowszą.

- dusza karawaningowca jest - posiadanie przyczepy nie czyni z człowieka karawaningowca - podobnie jak posiadanie lustrzanki nie czyni fotografem.... Na forum go nie było :-)

 

Obejrzysz z Kolegą - przynajmniej tyle. Bardzo słusznie.

 

Dziwię się tylko, że cena dogadana. Ja z fotki, bez obejrzenia nie podjąłbym się ostatecznej negocjacji.

 

Kolego zbyt mocno Ci się śpieszy. Ale to nie mój problem. Chciałeś opinię - masz. I nie jest ona złośliwa w żaden sposób, tylko życzliwa. Skorzystasz - OK. Nie skorzystasz - też OK. W końcu to Twoje pieniądze. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście Panowie macie racje, to nie ja tylko Wy na bieżąco siedzicie w temacie dlatego ja się napalam jak młody leszczyk.

 

 

 

 

Dziękuję za Wasze cenne opinie, doceniam je baaardzo i na pewno nie podejmę decyzji o zakupie gdy coś tam będzie wzbudzało choć cień moich wątpliwości.

 

Budżet rośnie zatem do około 6000zł, czy jesteście w stanie coś polecić co z ręką na sercu będzie zdrowe i równie duże/wygodne co powyższa przyczepka ?

 

Naprawdę raz jeszcze dziękuję za Wasze oględziny i Wasze dla mnie bardzo cenne zdanie.

 

Podkreślam, ja jestem napalonym leszczykiem a Wy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo dziękuję za Wasze uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawia mnie coś takiego

Z opisu przedmiotu wszystko jest och i ach . Super stan , zadbana i te inne pierdoły ...................

Dlaczego wiec kupuje człowiek drugą ?

Wiem , wiem dorobił się i chce lepszą , albo zmienił mu się stan rodziny :lol:

Moja ma ponad trzydzieści lat i nie jest do sprzedania

Druga ma też swoje lata i też nie do sprzedania .

No ale to NIEWIADÓW !

Bez kibla , i innych bajerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zmienił mu się stan rodziny :lol:

 

 

Zmieniłem przyczepę głównie z tego powodu. Nie wiem co w tym śmiesznego niewiem.gif ? Nie bardzo też wiem po co miałem starą trzymać niewiem.gif, dwóch na raz na wakacje nie zaciągnę skromny.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel mówił że to wilgotne zacieki, nie jest to nic gnijącego/próchniejącego etc. podobno jest to skraplająca się para i po prostu takie coś się porobiło, z drugiej strony (od strony kuchni) nie ma z kolei żadnych takich śladów.

 

Właściciel sprawiał wrażenie uczciwego i tak też go odebrałem.

 

In plus dla mnie:

 

cały czas zimuje przyczepa w stodole, wyjmowana dopiero na majówkę i teraz też jest w stodole.

 

8 lat w jednych rękach, sprzedaje bo kupił nową (czyli dusza karawaningowca jest)

 

trzecia rzecz- obejrzy się z kolegą który lat wiele już śmiga przyczepą i jak coś to bierzemy. Cena dogadana, 15tego skończył się przegląd więc zanim dokonam zakupu - pojadę z właścicielem na przegląd :)

 

czy coś Wam się jeszcze rzuciło poza tymi śladami?

 

 

 

 

Już wiesz dlaczego zimuje w stodole ? hehe%281%29.gifhehe%281%29.gifhehe%281%29.gif

 

A tak na serio to próchno , nawet o tym nie myśl

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie rezygnuj z oględzin tych umówionych. Ideału nie znajdziesz, w każdej będzie coś do zrobienia, wybór powinien paść na taką, którą jesteś w stanie sam i małym kosztem doprowadzić do oczekiwanego stanu. Ponadto, my tu wskazujemy mankamenty ale każdy z nas może się mylić. A może są one do łatwej naprawy? Owszem, są i takie egz. że nie ma najmniejszych wątpliwości że to wrak nie warty uwagi. Te które wskazałeś, każda ma defekty, ale do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę dni temu, ktoś wkleił linka do takiej budki:

http://allegro.pl/okazja-sliczny-burstner-club-bardzo-duzo-zdjec-i1769883725.html

 

1. aukcja zakończona, ale może nie sprzedana?

2. tak wiem, nie po drodze :)

3. jeżeli nawet oferta nieaktualna, lub za daleko dla Ciebie, to jest to chociaż przykład, że w tej cenie, można znaleźć porządną budkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.