Skocz do zawartości

mały budżet, pierwsza przyczepa


elemenateur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

właściciel mówił że to wilgotne zacieki, (...)

 

 

 

Dla mnie to :czerwona: . Myślę że nie warto się napalać. Ja szukam czegoś dla siebie już od czerwca i wierz mi że nie jest łatwo a pośpiech niczego dobrego nie wniesie.

Jeśli możesz dać 6k zł to może coś takiego? http://www.karawaning.net/tabbert.htm

Budka duża i lekka, dość ładnie się prezentuje. Trochę masz daleko ale może warto się zastanowić.

Powodzenia w wyborze i zakupie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro pojawiła się N-132: http://allegro.pl/niewiadow-n132t-n-132-t-unikat-i1789477808.html Wygląda niestety "tak sobie". Ale za to jest łatwa w naprawach i nie ma problemu gnijących ścian ze sklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ona nie ma oryginalnego ustawienia ( bo ktoś zlikwidował łazienkę ). Poza tym ona była wcześniej na Allegro za 1700 zł, ktoś ją kupił, podkleił tapicerkę i teraz sprzedaje za cenę jak widać. Ta przyczepka jest do remontu, co wiąże się z dodatkowymi kosztami i co ważne - nie ma przedsionka. Moim zdaniem się nie opłaca. Gdyby gość chciał za nią 2000 zł, to można pomyśleć.

Dyskusja o tej przyczepie była tu : http://eth.pl/fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=614&start=1020#p32016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na swój wiek i cenę wydaje się OK, nie ma brodzika i wc kasetowego, ale jakiś "kącik łazienkowy" jest (chyba Ci nie zależało na łazience)... Myślę, że gfizyk zaraz oceni fachowym okiem. No i jest przedsionek. Na pewno lepszy wybór niż poprzednia ;)

Jak masz blisko, jedź, zaglądaj w kąciki, sprawdź czy podłoga twarda, otwórz i zamknij wszystkie okna, sprawdź czy sprzęt działa, wąchaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na budkę jeszcze w pracy. wydaje się, że jest ok. Na pewno jak będziesz ją oglądał na żywo - sprawdź mocowanie uchwytów i sztywność przedniej ściany i czy boczne są sztywne i trzymają linie. Miałem podobną i miałem problem.

Niestety jakość zdjęć nie powala. Nie jestem pewien, czy oryginalne są listwy pod oknami (fot 5 i 6).

Ciekawy układ.

post-2768-0-74471800-1314910664_thumb.jpg

post-2768-0-62408400-1314910672_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tym ????http://allegro.pl/pr...1798835468.html kumpel szuka ,chyba spodobały mu się wakacje z nami :)

 

 

 

wiem że wiele braków ma ale ........,

Edytowane przez timtim (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jak się człek napali :slina: to już koniec, ale za miesiąc ceny przyczep powinny spaść 20-30 %.

Moją oglądałem w sierpniu, a kupiłem w pażdzierniku i zaoszczędziłem ponad 4 tys.

Przyczepa stojąca w komisie przez całą zimę to strata dla właściciela przyczepy i komisu.

Może trochę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jak się człek napali :slina: to już koniec, ale za miesiąc ceny przyczep powinny spaść 20-30 %.

Moją oglądałem w sierpniu, a kupiłem w pażdzierniku i zaoszczędziłem ponad 4 tys.

Przyczepa stojąca w komisie przez całą zimę to strata dla właściciela przyczepy i komisu.

Może trochę cierpliwości.

 

koledzy czy potwierdzacie tę opinię? że ceny zaczną spadać w przeciągu miesiąca, dwóch?

moim planem tegorocznym jest zakup 1szej budki, i nie zamierzam na dzieńdobry przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie ma co czekać na przeceny, bo owszem może kupisz taniej, ale towar już przebrany

na pewno są rabaty na wiosnę, rzędu 10% (Bieruń), może na miejscu by coś jeszcze urwał

ale tak jak pisałem, przeceniają to co stoi pół roku na placu ... skoro tyle stoi to ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.