Skocz do zawartości

Kompleksowy remont Niewiadówki.


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Praca wre od kilku dni.Po rozebraniu i oględzinach okazało się,jak to zwykle bywa,że robota nie będzie taka prosta i zajmie trochę więcej czasu niż przewidywałem(dużo więcej).

Po zdjęciu listew nadokiennych okazało się,że nie obędzie się bez żywicy i maty(dziury były prawie na wylot).

Dużo klejenia,szpachlowania i szlifowania.Najbardziej boję się efektu malowania.

 

0c57fc2c7b53c5e8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Sowa, ale jak już pomalujesz, to ho, ho. Może zrobić z takimi ładnymi wzorami, tak jak współczesne sprzęty. Poza tym jak zrobisz to będzie jak nowe, odświeżone. Życzę duszo energii podczas pracy. A jak tam Wasza "Niunia" - zdrowa ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , widzę że prace idą całą para , ja akurat też jestem na etapie remontu (swojej N126N), w zeszłą sobotę miała malowanko i z efektu jestem bardzo zadowolony.

Poniżej zdjęcia przed remontem :

 

7699e7b87526c89dm.jpg

 

284fef3e2b6c8eefm.jpg

 

widać trochę zapuszczona , kolor lekko zżółknięty bez połysku

 

po lakierowaniu niebo a ziemia :ok:

 

201b7a1b14868d3cm.jpg

 

44ca08f7295ea224m.jpg

 

1a6e8ca87a4561cam.jpg

 

przyczepa była malowana pistoletem , wałkiem próbowałem malować ( kufer ) ale mi nie wychodziło ( potem wszystko zmyłem i od nowa pistoletem ) , farba to POLREN ( tania i dość ładnie wygląda ), teraz został mi jeszcze środek ( jak coś poskrobie to dam fotki).

Życzę dużo zapału a efekt wynagrodzi wszystkie trudy :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumek nnnnnnnnnoooooooooooo jestem pod wrażeniem , tez mam ten model i z żona doszlismy do wniosku ze remont przeprowadze w zimie , bo teraz na ten sezon juz bym nie dał rady, a zona chce jechac na wakacje... :ok:

 

kolego chyba twoj remont bedzie inspiracja dla mnie .... :ok: , licze na wiecej fotek , no i opisu modyfikacji wewnątrz... chyba masz jakies plany co do wnetrza???

 

oby tak dalej i zycze powodzenia :hop1::hop1::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zaczynałem tym polrenem i wałkiem,ale po pomalowaniu klapy z dachu wyszła kompletna mina.

Dzisiaj przemalowałem wałkiem gąbkowym ale emalią alkidową(nobilux mat) z castoramy.Teraz jest dużo lepiej.Myślę,że jeszcze 2 razy i będzie super.

Wychodzi bardzo fajna fakturka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają,ale postanowiłem w ich miejsce dać stop 21W,ponieważ żarówki z podwójnym włóknem jakoś do mnie nie przemawiają,a tak będę miał pozycyjne 21W i stop 21W.

Dobry to pomysł?

 

Wariant drugi jest taki,że w miejscu tego przeciwmgielnego dam tablicę rejestracyjną,będzie inaczej niż w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21W na pozycję to pomysł nie do przyjęcia: :-]

1. Zabraniają tego przepisy 5W i tyle :hehe:

2. Pomyśl o jadących za tobą jak będą kląć za takie oślepianie. (była o tym mowa w temacie światła p. mgielnego)

3. Jaśniej to wcale nie bezpieczniej :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.