Skocz do zawartości

Kompleksowy remont Niewiadówki.


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zależy w jakim stanie jest przyczepa. Jak 2 szyby są do wymiany a reszta jako tako to do 1000 na max bym zapłacił.

 

Awiec tak byłem oblukałem ją z bliska szyb nima z tyłu i z przodu obicia zcian tez juz sie odklejają połamane troche szawki na kukence i drzwi od szafy jakies kocury chyba tam przezimowały wiec srodek nie wygląda za ładnie a z zewnątrz klamka ułamana w zamku troche portsowany lakier i zchowek na butle popękana pokrywa :hop1: klient mi daje za nią 500zł i nie wiem co robic bo narazie to tylko mi zagraca garaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient mi daje za nią 500zł i nie wiem co robic bo narazie to tylko mi zagraca garaz

 

Ja na Twoim miejscu wpompowałbym w nią ze 2-2,5 tysiąca i miałbyś praktycznie nową niewiadówkę.

Jak chcesz tak zrobisz.

Remont masz opisany na stronie www marka i w tym poście. :hop1:

Powodzonka.

 

Tylko proszę,nie sprzedawaj jej na budowę,ona może jeszcze kawał świata przejechać.

Daj jej szansę!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Sowa, czapki z głów.

 

Te ciemne szyby i ta niebieska, błękitna kiedra to robią wrażenie.

A żółte też ciekawe, przynajmniej na kempingu zawsze trafisz do SWOJEJ. ( przyczepy ). :hop1:

 

A jak postępy w środku, bo to dwa weekendy Ci zostały ?.

 

Cały czas będący pod wrażeniem, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyrazy uznania,ale dla mnie ta tablica wyglądają jak gówno w lesie. :hop1:

No ale trudno.Tak już zostanie.

 

W środku są porobione górne półeczki i zostaje praktycznie wyrko do zrobienia.

Szafkę kuchenną wstawiam narazie starą bo w tym sezonie niema już na to czasu.

Jeszcze została lewa szyba do wstawienia(czekam,aż przyjdzie).

Podłączyć kabelki i w drogę.

Już nie mogę się doczekać.

 

W sierpniu każdy weekend należy do nas.!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań, pomijając moje zdanie o celowości a raczej o robieniu niepotrzebnego szumu na ten temat to wygląda bardzo fajnie. Tak jakby miało tak być.

 

A nie mówiłem, że zdążysz :):hop1::hop1::hop1:

 

A gdzie pojedziesz ?

i jak mała się chowa napisz, przecież to to nasze pierwsze karawaningowe pl dziecko.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chwalić, czy małą czy przyczepę :):) Obie takie fajne :) Nawet ta tablica - wygląda co najmniej oryginalnie :hop1: znak rozpoznawczy, że fju fju :hop1: Na pierwszy rzut oka to miałem mieszane uczucie co do niej, ale jak już się napatrzyło to nie jest tak źle.

 

Z klinami pewnie się namęczyłeś by powciskać. Kiedyś do swojej też kupiłem niebieskie, ale nie założyłem ich. Oddałem dla nowego właściciela.

 

Czekamy na postępy we wnętrzu :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna i Milenka i Niewiadówka .Żółte z tyłu takie dziwne ale jak mus to mus tak jak szary11, napisał jak już się napatrzył to nie jest tak żle i pewnie ma racje. Ale niebieskie kliny robią wrażenie :jump: .Popatrzyłem na lampe p-mgielną i widzę na zdjęciu ,że zrezygnowałeś z uchwytu metalowego i przykręciłeś ją od środka :) Mam małą sugestie aby odwrócić lampe tak aby ten otwór był od dołu. Wtedy byłby mniej widoczny a lampa z góry gładka tak jak pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.