Skocz do zawartości

Karawaningowe Święto Grzyba w Czerwonej Wodzie .


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 366
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam ! Wróciłem do domku z wojaży i z wielką przyjemnością uzupełniam listę .

 

Lista chętnych:

1. finger - 3os. , przyczepa

2. Filipinka & Dżuma - 2os. , przyczepa

3. Andrewa1 - 1os. , bus T-4

4. Terenowiec - 4os. , przyczepa

5. Wiecho57 - 2os. , przyczepa

6. Focus - 2os. , kamper

7. AkissJG - 2os. , przyczepa

8. Grace & Adje - 2os. , przyczepa

9. Maligr - 5os. , przyczepa

10. Miodzio - 3os. , przyczepa

11. Ed - 2os. , przyczepa

12. justyna705-omen69 - 4os. , przyczepa

13. Malaga - 3os. , przyczepa

14. Iwona 529 - 2os. , przyczepa

15. 100'pa - 2os. , kamper

16. futro2606 - 4os. , kamper

17. alicjaimarek - 2os. , kamper

18. Bluesmen - 4os. , przyczepa

19. Tommar - 2os. , kamper

20. Yans - 1os. , kamper

21. HERCER - 2os. , kamper

22. KOCZORKI - 2os. , kamper

23. BiG TEAM - 2os. , kamper

24. Szwedek - 3os. , przyczepa

25. Wotr - 5os. , przyczepa

26. WiA - 3os. przyczepa

27. ...

 

Razem: 69 osób

 

 

Chętnie przekażę informację o imprezie mojej rodzinie ale mam prośbę o podanie adresu gdzie można rozstawić przyczepę. Pozdrawiam.

 

 

Najprościej tłumacząc dojazd - po zjeździe z autostrady należy zjechać na Żagań . Za Czerwoną Wodą (2km) jadąc lasem należy zjechać w lewo (znak agroturystyki) . Jadąc lasem (drogą asfaltową) za ok. 1 km widoczna będzie brama agro.

 

Link do agro... - http://www.eholiday....egi-hc6639.html

 

Namiary GPS -

Wjazd na drogę leśną z drogi głównej (296) między m. Czerwona Woda -Węgliniec:

N51-16-09-83

E15-12-24-94

(do bramy 1km)

 

Na bramę:

N51-15-50-97

E15-11-45-74

 

Tu masz to samo tyle , że z fotkami (link z poprzedniego spotu) - http://forum.karawaning.pl/topic/6142-prima-aprilisowy-spot-w-czerwonej-wodzie-poludniowcow-i-przyjaciol/page__view__findpost__p__176604

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając informację o agroturystyce Jagoda myślę , że warto zapoznać się z fragmentem wątku z poprzedniego spotkania . Chodzi tu o możliwości prądowe pola .

Ci co byli wiedzą , że daliśmy sobie radę . Prośbę kieruję do tych , którzy jeszcze nie byli na agro... w Czerwonej Wodzie .

Trzeba zabrać ze sobą długie przewody prądowe . Ze względu na możliwości prądowe zmuszeni jesteśmy do racjonalnego korzystania z urządzeń elektrycznych .

Tu kilka informacji na temat możliwości - http://forum.karawaning.pl/topic/6142-prima-aprilisowy-spot-w-czerwonej-wodzie-poludniowcow-i-przyjaciol/page__view__findpost__p__163800

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam trumy a grzejnik 800w - czy w kwestii prądowej poradzę sobie jakoś? We wrześniu bez ogrzewania w niewiadówce może być różnie :niewiem:

Na szczęście nie używam czajnika elektrycznego. :]

Edytowane przez Bartekzg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam trumy a grzejnik 800w - czy w kwestii prądowej poradzę sobie jakoś? We wrześniu bez ogrzewania w niewiadówce może być różnie :niewiem:

Na szczęście nie używam czajnika elektrycznego. :]

Wszystko będzie dobrze pod warunkiem , że będziesz używał jedynie ;)... 40% "mocy". :lol:

A tak na poważnie to powinniśmy sobie poradzić . Przecież masz tam jakiś termostat , wiecznie nie będziesz jechał na pełnych 800 W , grzać będziesz na wieczór lub nocą , więc powinno to wystarczyć .

Jak coś to podepniemy Cię gdzieś do osobnego gniazda lub ogniska . :hehe:

 

Bartku ! Czy to znaczy , że mam Cię nanieść na listę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam trumy a grzejnik 800w - czy w kwestii prądowej poradzę sobie jakoś? We wrześniu bez ogrzewania w niewiadówce może być różnie :niewiem:

Na szczęście nie używam czajnika elektrycznego. :]

 

 

No nie wiem, nie wiem, wszak to jest tyle co z dziesięć żarówek, a jak będzie zimno to pod przyczepką rozpalimy ognisko i będzie podgrzewana podłoga.

Oczywiście żartuję powinno wystarczyć prądu dla Was ale zabierz długi przedłużacz o przekroju co najmniej 1,5 mm2 abyś mógł pociągnąć swoją linię zasilającą bezpośrednio od gniazda a nie po rozdziale po kilku przyczepach bo jak włączysz piecyk to światła u sąsiadów będą przygasać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem, wszak to jest tyle co z dziesięć żarówek, a jak będzie zimno to pod przyczepką rozpalimy ognisko i będzie podgrzewana podłoga.

Oczywiście żartuję powinno wystarczyć prądu dla Was ale zabierz długi przedłużacz o przekroju co najmniej 1,5 mm2 abyś mógł pociągnąć swoją linię zasilającą bezpośrednio od gniazda a nie po rozdziale po kilku przyczepach bo jak włączysz piecyk to światła u sąsiadów będą przygasać.

 

 

 

przewód mam 25 metrów, grzejnik tak jak pisze finger ma termostat więc raczej będzie ok.

A podgrzewana podłoga no cóż - z uwagi na jednorazową opcję tego rodzaju podgrzewania zdecydowanie nie skorzystam ;) ale pomysł przedni :)

 

znam jeszcze inne sposoby na rozgrzewania tak więc jakoś sobie poradzimy :]

 

Finger tak proszę dopisz mnie do listy

Bartekzg 2os, przyczepa :jump:

Edytowane przez Bartekzg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku dopiszę do listy przy okazji na nowej stronie .

 

Tymczasem w lasach mamy wysyp grzybów .

Te na wrzesień już się szykują .

 

Wotr !!! Tylko mi Lancy do tropienia grzybów nie szykuj . Niech już ona lepiej tylko gra na gitarze . :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.