Skocz do zawartości

Karawaningowe Święto Grzyba w Czerwonej Wodzie .


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 366
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze, ja nie mogę, ale się cieszę, nie mogę uwierzyć, jak cudownie, gicior, rewelacja, to jest to. Mowa oczywiście o gitarzyście :gitara: i gitarzystce :gitara:.

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mamy ochotę na grzybki, Arku dopisuj - Jola i Ed z gitarą (jak zawsze)

 

Jak wreszcie zakończę prace przy budce :sciana::krzykacz::czerwona:, a zostało mi tylko 1385 roboczogodzin :pad: to przyjedziemy. A że towarzystwo zacne zaczyna się zbierać to zapisuj nas. Pociągnę kilka dni bez spania w nocy i cepkę wyrychtuję!

Terenowcy 2+2 - auto i przyczepa + rowery

 

Jak Andrzeju wyrobisz skoro wychodzi na dobę 32 roboczogodziny - ale wszyscy myślą, że dasz radę.:gitara:

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim!

Dementuję plotki: na skrzypcach grałam ostatnio w wieku 12 lat :bzik: więc nie wiem ile trzebaby wypić żeby to znieść.

Natomiast jeśli pozwolicie to się będę darła jak opętana, w dowolnym absolutnie repertuarze :):yay:

Po drugim piffku nic nie jest w stanie mnie powstrzymać, nawet błagalny wzrok Miodzia....

Bardzo się cieszę na to spotkanie. BARDZO.

Do zobaczenia!!

MIodziowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielebny FINGERKU.Bardzo chętnie poznamy rodzinne strony "TYGRYSÓW ZNAD KWISY"a i grzybki chetnie(najlepiej HALUCYNKI) będziemy zbierali.

Prosimy wiec o dopisanie do listy uczestników . Załoga 2+2. Ekipa z Wołowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:

1. finger - 3os. , przyczepa

2. Filipinka & Dżuma - 2os. , przyczepa

3. Andrewa1 - 1os. , bus T-4

4. Terenowiec - 4os. , przyczepa

5. Wiecho57 - 2os. , przyczepa

6. Focus - 2os. , kamper

7. AkissJG - 2os. , przyczepa

8. Grace & Adje - 2os. , przyczepa

9. Maligr - 5os. , przyczepa

10. Miodzio - 3os. , przyczepa

11. Ed - 2os. , przyczepa

12. justyna705-omen69 - 4os. , przyczepa

13. ...

 

Razem: 32 osoby

 

 

Terenowiec . Nie wiem ile Ci jeszcze tych roboczo godzin zostało na dzisiaj ale uważaj abyś z przepracowania nie wywalił twarzą znów w koryto . :lol:

 

Miodziowa jak się chcesz drzeć opentańczo to trzeba będzie zlot przedlużyć do 12 września . Właśnie tego dnia będzie pełnia . Nie wiem tylko co na to grzyby . :hehe:

 

Bluesmen !!! Nie widzę konkretów ... :) Czekam , choć odpowiedź chyba już znam .

 

Hokus pokus i z Sucoff'a zrobił się Focus . :bzik: I bez kołowatych grzybków można dostać kręćka .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do północy zostało mi jeszcze 27 roboczogodzin. Zamierzam zrobić: pomalować końcówki mojego stelaża na przedsionek (patent własny będzie do obejrzenia na zlocie), zrobienie bagażnika na dach auta, a dokładnie poprzeczek na relingi, gdyż za 4 dni jadę nie tylko z pontonem, ale także z kanadyjką i boksem na dachu (szerokość tego co będę wiózł to 160 cm, a waga około 120 kg), wszycie linki bocznej do tropika, dokończenie montażu oświetlenie ledowego (podklejenie kabli sylikonem), naprawa moskitiery w okienku dachowym. Dalszą serię prac zostawiam sobie na jutro i pojutrze, a jak braknie roboczogodzin to i na sobotę:pad:

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim!

Dementuję plotki: na skrzypcach grałam ostatnio w wieku 12 lat :bzik: więc nie wiem ile trzebaby wypić żeby to znieść.

 

 

Tereniu zniesiemy i jedno, i drugie

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.