Skocz do zawartości

Campingi w Zakopanem


Jurek121175

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pawel1966 napisał:

imageproxy.php?img=&key=007cab40b20cff46Nie rob tego @vrs:) co nie zmienia faktu, jest tu dzis pięknie i cieplutkoimageproxy.php?img=&key=007cab40b20cff46. Pogoda znow nimageproxy.php?img=&key=007cab40b20cff46as rozpieszcza:) 

20191012_155424.jpg

20191012_121810.jpg

Widzę że obraliście kurs na kondratową, a to częsty kierunek naszych spacerów. Poszliście dalej, czy zakończyliście przy schronisku? Pogoda wymarzona na góry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

16 godzin temu, czepkateam napisał:

Widzę że obraliście kurs na kondratową, a to częsty kierunek naszych spacerów. Poszliście dalej, czy zakończyliście przy schronisku? Pogoda wymarzona na góry. 

Wczoraj tylko kondratowa. Trzy tygodnie temu bylismy bez wnukow wiec pochidzilismy wyzej. A dzis.....leniztwo;)

 

 

15709585240453930558975425999676.jpg

14 godzin temu, w79 napisał:

Też tam dzisiaj byliśmy) 

 

 

A stoicie pod Krokwia? Camping wczoraj sie zapełnił. Trzeba sie dzis z Zakopanego wczesnie ewakuować.woeczorem moze być paraliż:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, w79 napisał:

Przed chwilą miałem Was na BP:). My na trasie rowerowej wokół Tatr

Szerokości.. 

@w79 wyjechaliśmy z campingu ok. 15 aby wyjechać z Podhala przed szczytem powrotów. Ale jak tylko włączyłem radio - od razu wiedział, że i tak już nie ma się co pchać na Klikuszową i "nową" S7 bo tam wszystko stoi. Więc w Nowym Targu skręciłem po raz kolejny na Czarny Dunajec, Rabkę i dalej na Maszanę Dolną. Dojechaliśmy z cepką w 2,5 godziny bez stania w korkach oprócz powolnej jazdy od Gaju przed Krakowem do Opatkowic.

BTW. Tym razem skasowali nas za dwie doby - choć staliśmy nawet krócej niż miesiąc temu:):) reguły więc nie ma, a Pani z recepcji stwierdziła, że po prostu ktroś się poprzednio pomylił:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2019 o 09:08, w79 napisał:

Jechaliśmy za Wami od Czarnego Dunajca. Przez Jordanów, wjazd a Zakopianke w Pcimiu. Oczywiście chwilą w Gaju ale nie było zle. Też trochę po ad 2 godziny

o kurde...:) jechaliście "dosłownie" za nami???bo nie pamiętam czy wszędzie tam gdzie było 50/kmh to tyle jechałem:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi o tym nie mów:):) Bo własnie zapłaciłem na Urząd Miasta Warszawy jakieś 180 za parkowanie na koncercie Rolling Stonesów: w ubiegłym roku... próbowałem się odwoływać, napisałem nawet do Straży Miejskiej w Wawie list błagalny że nigdy nie byłem w Wawie samochodem, że ne byłem do tej pory karany w stolicy za parkowanie..i że google earth nie ma tam żadnego zakazu. Ale niestety:) przyszedł wyrok nakazowy z sądu RP i nie ma zmiłuj ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.09.2019 o 19:01, Michał2016 napisał:

Kemping pod krokwią jest gówniany przez duże G. A biorąc  pod uwagę, że to Zakopane "zimowa stolica Polski" to jest gówniany przez Ogromne G. I  należy  o tym szeroko i wszędzie mówić to może kiedyś coś się  zmieni. 

Dokładnie. To jest jakaś porażka, żeby w stolicy Tatr w 2019r kemping wyglądał jak z PRL-u. Byłem tam w sierpniu jeden dzień bo nie dałem rady więcej. Zmieniłem miejscówkę na kemping Ustup przy wylocie z Zakopanego w stronę Poronina. Kemping 5 kilometrów od Zakopanego z czyściutkim toaletami, miłą obsługą a ceny takie same jak pod Krokwią. Jeżeli komuś nie zależy na miejscówce w Zakopanem to polecam ten kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Właśnie dzwoniłem na camp Pod Krokwią - można spokojnie nocować jesli jedzie się służbowo, trzeba w recepcji wypełnić oświadczenie.. . W ubiegłym tygodniu byliśmy co prawda w Kościeliskiej i na Ornaku, ale znów muszę służbowo jechać pod Tatry...Więc mamy kolejny pracujący weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.