Skocz do zawartości

Campingi w Zakopanem


Jurek121175

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pawel1966 napisał:

Właśnie dzwoniłem na camp Pod Krokwią - można spokojnie nocować jesli jedzie się służbowo, trzeba w recepcji wypełnić oświadczenie.. . W ubiegłym tygodniu byliśmy co prawda w Kościeliskiej i na Ornaku, ale znów muszę służbowo jechać pod Tatry...Więc mamy kolejny pracujący weekend.

 

124272617_1311392685874478_9115237931346484415_o.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 4.11.2019 o 22:28, GregPower napisał:

Dokładnie. To jest jakaś porażka, żeby w stolicy Tatr w 2019r kemping wyglądał jak z PRL-u. Byłem tam w sierpniu jeden dzień bo nie dałem rady więcej. Zmieniłem miejscówkę na kemping Ustup przy wylocie z Zakopanego w stronę Poronina. Kemping 5 kilometrów od Zakopanego z czyściutkim toaletami, miłą obsługą a ceny takie same jak pod Krokwią. Jeżeli komuś nie zależy na miejscówce w Zakopanem to polecam ten kemping.

Ja tam nigdy nie zapłaciłem tyle co w cenniku :D Ostatnio płaciłem koło 100zł za dobę. 
A tu fotka trzeba w nią kliknąć będzie widok 360 https://photos.app.goo.gl/dPEFv95khffLRE2V9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będąc w Zakopanem w lipcu 2020 roku zajrzałam na camping pod Krokwią. Czytałam wcześniej różne opinie o tym miejscu i chciałam się przekonać jak to wygląda na żywo. Miejsce bardzo mi się podobało. Opisałam je na naszym blogu TUTAJ

DSCN9019-002.JPG

Camping pod Krokwią (19).JPG

DSCN8975-001.JPG

Camping pod Krokwią (3).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam wyglada zaplecze sanitarne na tym Olimpie?

z tego co widzę to jest to kemping całoroczny czy rzeczywiście taki jest?

ile tam jest skrzynek z prądem?

Nazwa rzeczywiście chwyta za serce ;)

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Suzu4x4 napisał:

 Skrzynki z prądem widziałem dwie. Z zaplecza sanitarnego nie korzystałem , jest jakiś budynek sanitarny i sanitariaty ale nie sprawdzałem standardu . Infrastruktura raczej skromna.

OK, czyli na zimę raczej średnio się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by dopytać tych co korzystali z zaplecza . Co jest w tym budynku to nie wiem być może jest jakoś kuchnia i świetlica, sanitariaty i prysznice są na pewno ale nie wiem czy ogrzewane.

miejsce wg mnie z potencjałem , położenie super zarówno do wyjścia w góry jak i do centrum Zakopanego.

Ja tam stałem niecałą dobę, cena niższa niż za parking na godziny w centrum

Dla mnie na duży plus wiata z paleniskiem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A my dotarlismy na camping pod Krokwią. Jutro chcemy wyrwac sie na hale gasienicową moze dalej woec przyjechalismy dziś. Startujemy wczesniebrano bo z tego co widzieliśmy na Krupowkach przewala sie tłum...wiec moze i na szlakach byc tloczno. Jest troche kamperów ale miejsca nie brakuje. Pozdrawiamy z naszej ukubionej miejscówki:) a2e2bbf62f3931213b7283484ddf8826.jpg

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak byłem na początku września w Białce na termach to po termach też miałem nocować na tym kempingu. Finalnie stwierdziliśmy z żoną , że skoro rano następnego dnia planujemy wyjście w góry to może by tak na dziko przenocować na parkingu w pobliżu Krupówek. Tak też zrobiliśmy ?

IMG_20210904_193210.jpg

IMG_20210904_214839.jpg

IMG_20210904_214905.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janekorka pewnie ,e tam można. Zawsze widziałem w Zakopanem kampery stojące na parkingach, czy to przy rondzie (przy drodze prowadzącej do Kuźnic), czy w innych miejscach poniżej campingu jest parking strzeżony i też stały tam dwa "zamieszkałe". Nawet wczoraj gdy ok 21.00 wyszliśmy z Ewą na co nieco - też ludzie stali przy drodze. No ale ja jednak wolę zapłacić te parę złotych ( zapłaciliśmy 80 za dobę - camper van, podłączenie do 230 V idwie dorosłe osoby) Dla mnie to zdecydowanie wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej komfortowe rozwiązanie. I nie ma znaczenia czy byłbym z przyczepą czy tak jak wczoraj samym autem. Po prostu -  podłączenie do 230V to spokój jesli chodzi o używanie różnych sprzętów,, o siódmej rano miałem gorący prysznic w ogrzanej łazience no i  mogłem zostawić bezpiecznie auto na campingu na cały dzisiejszy dzień gdy poszliśmy w góry, a gdybym przyjechał na parking to pewnie za campervana skasowaliby mnie więcej niż za dobę na tym całkiem sympatycznym campingu, gdzie była cisza  jak makiem zasiał.  Więc ja, pomimo że spokojnie na tę jedną czy dwie noce naszym sprzętem mógłbym stanąć w centrum miasta "na dzko" to jednak bym tego nie zrobił. gdybym pojechał do jakiejś miejscowości, gdzie nie ma campingu - na pewno stałbym na dziko. A tak w ogóle to pogoda nam dziś dopisała niesamowicie, szlak nad Czarny staw gąsienicowy i Karb miejscami bardzo sliski a byli ludzie bez sprzętu, którzy sprawiali trochę problemów i nie mogli wyskrobać się po zalodzonych kamieniach. Ale my zawsze jesienią  albo wczesną wiosnę jeździmy poszwędać się po Tatrach - więc to dopiero początek sezonu.

20211016_193837.jpg

20211017_121608.jpg

20211017_125545.jpg

20211017_134257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł 1966, pogoda faktycznie super. Myśmy mieli podobną. 

Co do noclegu na dziko to tylko dlatego, że już późno było ( koło 21.00) i dzieci nie skorzystałyby z kempingu a rano poszliśmy w góry. Dla nas co tu dużo ukrywać , oszczędność tych kilkudziesięciu złotych pociesza, że pomimo większego spalania ( około12 litrów Pb 95/100km) to przynajmniej darmowy postój to zrównoważy?, bo ten parking w weekendy jest darmowy.  Gdybyśmy wcześniej przyjechali do Zakopca to byśmy nie dziadowali tylko podjechali na kemping pod krokwią?. W czwartek ( 14.10) odebrałem kampervana od gaziarza. Ciekaw jestem jakie będzie spalanie LPG , czy zmieszczę się w 15 litrach gazu czy będzie większe. W ten weekend nie udało mi się tego sprawdzić, więc może w następny.

Poniżej kilka fotek z mojego wyjścia w góry

IMG_20210905_100005.jpg

IMG_20210905_101339.jpg

IMG_20210905_103132.jpg

IMG_20210905_132303.jpg

IMG_20210905_110856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, janekorka napisał:

i dzieci nie skorzystałyby z kempingu a rano poszliśmy w góry. Dla nas co tu dużo ukrywać , oszczędność tych kilkudziesięciu złotych pociesza,

Ależ ja Cię doskonale rozumiem @janekorka masz fajnego kamperka i widzę, że korzystasz z niego w najbardziej fantastyczny sposób jaki się da! A to oto właśnie w  tym chodzi! My jesteśmy już dziadki, często jeździmy z wnukami, ale często też sami więc jesli tylko możemy sobie zafundować to "minimum" luksusu jakim jest bezpieczny postój, gorący prysznic bez ograniczeń...to korzystamy:) Ale gdybymiał te dwadzieścia lat mniej to pewnie olałbym campingi w Zakopanem i stał na dziko z dziećmi podobnie jak Wy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.